Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Dnevnik radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Triša piše dnevnik
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Triša piše dnevnik

 Odgovori Odgovori Stranica  123 40>
Korisnik
Poruka
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Triša piše dnevnik
    Objavljeno: 15 Siječanj 2008 u 20:15
Jučer je kod mene počelo. Bio je prekrasan sunčan dan, pa je bila prilika da malo očistim dvorište. Bacila sam drvce bora od nove godine, malo pograbljala lišće i iznijela dva najlona smeća. Malo je premokro.
Poslije sam odlučila orezati ruže, jer već imaju pupove po 2 cm, pa je to kod mena vrijeme orezivanja. Uvijek u januaru-nekad u drugoj polovici.(kažu da treba za punog mjeseca ?!)
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2008 u 20:22
Danas je bilo ružno vrijeme, pa vani nije bilo moguće ništa raditi.
Zato sam oprala stari bocun od vina cca 10 l i sutra ću raditi vrt u boci.
Veselim se kupnji malih biljčica, a nešto i imam doma.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2008 u 13:40
Jutros sam išla na plažu sakupiti malo sitnog šljunka za moj budući vrt u boci, te sam ga isprala i sad se suši na termici. Jedva čekam da ga složim.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2008 u 16:40
Ja navalila s tim vrtom u boci. Muž mi je izradio sav potreban alat i evo ga  moj prvi vrt u boci.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Zvjezdana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Siječanj 2008
Lokacija: Zg i okolica :D
Status: Offline
Bodovi: 2055
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Zvjezdana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2008 u 19:47
Ljepo... Jako mi se sviđa!!!
Per aspera ad astra.



Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2008 u 12:40
Čisti  izazov, ali mislim da ga napravit može svatko, ali što će biti s njim, vidjet ćemo.
Jutros se dobro drži, a danas nemam baš što upisat u dnevnik, je je vrijeme jako ružno da još nisam izišla iz kuće.
Mislim popodne otići do Konzuma, tamo je jako dobro opremljena cvjetarna, pa si možda kupim nešto jaglaca, onako za dušu.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Zvjezdana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Siječanj 2008
Lokacija: Zg i okolica :D
Status: Offline
Bodovi: 2055
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Zvjezdana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2008 u 14:23
Triša preljepo cvijeće! smile93Noline su preljepe (moram si nabavit jednu)
Vidim uspjela si slikice stavit!smile55
Per aspera ad astra.



Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2008 u 19:21
Danas sam se vratila opet dnevniku. Imam neke sitnice za ispričat.
Kad je kćerka vidjela moj vrt u boci odmah mi je donijela dva prazna akvarija, te me zadužila da ih uredim.
Kupila sam neke male kaktuse, a nešto imam i doma
Za drugi sam mislila staviti nešto što imam doma, kao što je fitonija, kalateja, spatifil, paprat.
Sada me neće biti do utorka, pa će radovi mirovati.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2008 u 20:15
smile55 Znam da ćeš se naraditi u vikendici, ali ovo će biti odmor, a i gušt!
Svaka čast Triša!!! smile141
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Siječanj 2008 u 14:46
Evo sinoć sam se vratila i ovdje mi u dvorištu sve pliva - kiša je sve tako natopila da će trebat dosta sunca da se zemlja osuši, ali kako od sutra najavljuju buru, biti će vremena da se nešto uredi.
Danas ću probat urediti terarija za kćerku, za koji sam kupila male kaktuse, pa vjerujem da će to uspjevati. Moram ići po malo šljunka za drenažu i kupiti zemlju za kaktuse i to je to.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Siječanj 2008 u 21:56
Nisam stigla do sada upisati što sam radila. Dakle danas sam posadila 5 lukovica sunovrata ( u 5 zasebnih posuda, da ih mogu pratiti.
Otišla na plažu po šljunak i napravila kćerki vrt u akvariju-terarij
 
 
 
 
Oduševljena je, a prijateljica   je kad je vidjela odmah dostavila narudžbu za sebe.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Zvjezdana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Siječanj 2008
Lokacija: Zg i okolica :D
Status: Offline
Bodovi: 2055
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Zvjezdana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Siječanj 2008 u 21:57
WOW baš je super!!!
Per aspera ad astra.



Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Siječanj 2008 u 22:00
Triša predivno je.Ja imam dva akvarija mala viška(takav četvrtasti i okrugli) no  nikako  početi tako nešto. Sve govorim,aj budem sutra....već godinu dana. E sad kad tvoj vidim,mislim da ću ipak početi(možda ne sutra ali prekosutra bi mogla)
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Siječanj 2008 u 22:13
Hvala vam, tako je jednostavno, a tako me veseli. Još ću napraviti jedan s običnim biljkama.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
alkemicar View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2007
Lokacija: suncani jug :)
Status: Offline
Bodovi: 1384
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alkemicar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Siječanj 2008 u 09:06
WoW Thumbs%20Up
Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Siječanj 2008 u 18:06
super
Voli vjeruj i daj ali pazi

koga ,kome i šta...
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Siječanj 2008 u 18:42
DAN DESETI
Moj dnevnik ima danas deset dana. Ima puno toga za napisati.
Najprije kupljeno:
- kava kom 1 (ustvari ima više malih biljčica) u teglici smeđa zrnca kave
- afričke ljubičice kom 2 (plava i tamno roza)
- azaleja  kom 1 (tamno roza)
- sjeme raznog cvijeća
- dracena ? (valjda je)
 
Posijala u male važiće
- prkos
- dalije
- neke plave zvjezdice
- cinije
- žuta pupavica
- noćne frajle
 
Uredila jedan vrtić u vrtu, ogradila ga kamenom i nasula zemlju.
 
Slike ću staviti sutra, jer je već bilo škuro.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Siječanj 2008 u 19:21
ti si stvarno vrijedna danas bilasmile141
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Siječanj 2008 u 17:34
Nekoliko dana radila sam samo nešto oko cvijeća u kući, ali danas sam se uhvatila prosijavanja neke zemlje koja je ostala od iskopa podrum. Tu sam zemlju promješala sa humusom i obnovila, ustvari pripremila dva vrtića za proljetnu sadnju. Popravila sam malo gromaču (suhozid) koji sam isto sama napravila od kamenja kojeg po dvorištu ima i previše.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Siječanj 2008 u 20:01
smile186Triša. To skupljanje kamenja i mene čeka,nadam se sutra ako vrijeme posluži.Stvarno ga ima više nego korova.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 40>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,312 sekundi.