Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Dnevnik radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Triša piše dnevnik
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Triša piše dnevnik

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 40>
Korisnik
Poruka
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2008 u 20:45
Vratila se oko podneva doma s novom biljkom - sretna. Nakon ručka uhvatila se opet poslova u dvorištu i očistila kamenje do kraja, pa sam napravila dva nova vrtića:
 
 
U međuvremenu je mm napravio od žice konstrukciju za prenjanje clematisa , koji je još za sada u jednoj 120 x 30 cm, dubine 40 cm posudi, pa ću vidjeti kako će se ponašati, prije nego ga posadim direktno u vrt.
 
 
Na slici se vidi da je sve prepuno vreća s kamenjem, no zet mi je obećao za sutra to odvesti (iako je nedjelja).
 
Pregledala sam klijališta i ustanovila da su vani noćurak, Dragoljub, kosmos, neke plave zvjezdice, a osteospermum je tek počeo.
 
 
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2008 u 21:26
Kako li je samo naša Triša vrijedna smile141smile211
Na vrh
Mikica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3024
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2008 u 22:46
Da vrijedna,svaki dan me uhvati bed kada vidim koliko je napravila.Ma super je.MM je već pomalo ljubomoran na taj "moj forum" i moje cure.
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2008 u 22:59
smile55majstori! Kaktusići su mrak!
Na vrh
Letitia View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 64
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Letitia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2008 u 23:09
Super. Nadahnjuješ me svojim idejama.
Na vrh
Arwen View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 1192
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Arwen Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2008 u 00:09
Triša, sve pohvale! jako lipo i poticajno za sve nas!

Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2008 u 12:30
Zaista me potičete pohvalama, ali   ja imam i najviše vremena od svih vas, jer sam u penziji, pa imam puno slobodnog vremena. Još nešto radim, ali to što zaradim sve potrošim na cvijeće ili tome slično.
Danas iako je nedjelja, do sada sam bila u dvorištu. Pisat ću o tome kasnije, jer me mm vodi van na ručak.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2008 u 19:59
Danas je skoro sve očišćeno od kamenja i upravo sada zet i mm razvoze  s prikolicom, pa ću ujutro biti sretna, jer će većina otpada nestati iz mog dvorišta. Malo sam se pozabavila stazicom kroz vrt koju sam davno napravila o otpadnog materijal da izgleda kao mozaik
 
Dok ovo pišem dvorište se ispraznilo, dečki se vratili, a ja jako zadovoljna.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2008 u 20:17
Biljčice ti uživaju na suncu u zavjetrini, dođe mi da se došuljam do njih i legnem pored smile49
Na vrh
Mikica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3024
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2008 u 21:54
Jao kako su lijepi kamenčići a tek biljkice,super si majstorica!!!smile71
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Veljača 2008 u 20:17
Danas nisam baš nešto radila, ali sam bila u Metrou, kupila neko sjeme i lukovice
 
Odmah sam posijala dragoljube - piše da su visoki
 
Od kćeri sam uzela grančicu hoje, posadila ju a mm je napravio nosač
 
Ustvari malo me uhvatila neka lagana prehlada, a ovdje je takva magla da mi se nije dalo biti vani. Sutra ću se popraviti, jer moram posaditi dalije.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2008 u 22:11
Dabas sam iz skupnog klijališta presadila kosmos, noćurak, dragoljub, a posijala cinije.
Stavila sam sve van jer kiša tiho pada-skoro ne pada, pa mislim da će svemu malo vlage dobro doći. Nisam danas ništa više od toga radila, jer sam "radila" ono što moram da preživim, a bila je hrpa posla.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Veljača 2008 u 21:47
Da ne bi ispalo da danas nisam ništa radila, evo ukratko: Posadila sam lukovice dalije, crvene i bijele, stavila sam ih u vrtić  kraj anđeoskih trublji i hortenzija - valjda će svi imati mjesta, vrtić je velik i podjeljen na tri djela.
Napravila sam još jedan novi vrtić i nasipala ga zemljom, a posijala sam dvije vrećice slaka i jednu vrećicu cinija direktno u vrtić.
 
 
 
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
xenia64 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 752
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje xenia64 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Veljača 2008 u 21:51
E Triša baš ti zavidim. Mene uvijek poslije Nove godine uhvati proljetna groznica, crtam plan povtrnjaka, pripremam posudice i sjemenje ali nema još dovoljno svjetlosti i ako posijem prije veljače ne napreduju dobro ni na prozoru. Ovaj tvoj dnevnik me oduševio . Moram i ja početi pisati svoj samo nemam tako lijepe sličice i toliko kamenja
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Veljača 2008 u 21:58
Ma, xenia, ja sam već rekla da neću čitati Trišin dnevnik, uvijek nešto zgodnog ubaci da moram ostati smile203
Samo xenia hrabro...
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Veljača 2008 u 08:38
Čudila bi se da je prošao jedan dan a da Triša nešto nije  prekopala,zasadila i sl.smile161
Xenija,samo ti piši,slikice ubaciš kasnije.Ma mi smo toliko maštovite da nam ni slike ne trebaju,sve to u glavi odmah posložimo uz tekstsmile187
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Veljača 2008 u 12:23
Drage moje, ja sam sretnica što vas imam. Da niste nikada otišle s ovog foruma.Mi smo tim i to pravi.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Veljača 2008 u 18:46
Draga Triša, uvijek nešto novoga.

Vrt je sve ljepši i ljepši i sad još samo da se sve rascvijeta ...
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Veljača 2008 u 19:23
Nemam baš nešto važno za zapisati, ali kako je danas 29.2. pa ću na taj datum morati čekati još 4 godine, evo ipak nešto.
Zahvaljujući Andrei danas dobila i posadila čak 4 crvene čuvarkuće, jako su mi slatke i pjevat ću ima ujutro i naveče, da se uhvate i što brže rašire.
 
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Veljača 2008 u 22:09
Znaš kaj, skoro da ti je ovaj kamenjar sa stazicama ljepši od moga na stolu, mislim da ću morati nešto poduzeti u svezi glede toga. Izgleda famozno a mogu si već zamisliti kakva će to biti divota za mjesec dana. Bravo
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 40>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.