Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Pronalazak cvijeća
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Orhideje na sniženju
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Orhideje na sniženju

 Odgovori Odgovori Stranica  12>
Korisnik
Poruka
irena View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 16 Prosinac 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 15
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje irena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Orhideje na sniženju
    Objavljeno: 15 Siječanj 2008 u 21:51
Ne znam dali je tu dobro mjesto za ovaj post...
Uglavnom u Baumaxu su na sniženju orhideje.Ima ih po 17kn,a inače ih nema ispod 70kn.Dakle,tko ih voli,trk u Baumax dok ih još ima!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2008 u 21:53
Od kad su ta sniženja? Ja danas katalog dobila i piše 69kn orhideja.
Na vrh
irena View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 16 Prosinac 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 15
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje irena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2008 u 21:55
Bila danas i kupila.Na Jankomiru.
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2008 u 22:50
Ja nisam iz Zg,no možda ima i kod nas.Pogledat ću.
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2008 u 11:07
Zasto nema kod mene Baumax u blizini!!!
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2008 u 20:56
Imaš u Os,ili ti je Zg bližeTongue.
Nisam stigla do baumaxa danas no ima u pevecu sniženje cvijeća. našla sam ahemeju za 30kn sad će provcasti(sutra slikam)
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2008 u 20:59
A ja jutros došla iz Zagreba.....smile220.

Ma kupiti ću ja sebi lapić i nositi za sobom pa neće meni rasprodaje cvijeća bježati pred nosom.
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2008 u 23:20
trebao sam sutra do zagreba ali zdravstveni problemi u obitlej pa ne mogu!!
 
ali u subotu drito u osijek!!!
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2008 u 12:59
Da li radi baumax i pevec nedjeljom?
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2008 u 13:23
Baumax u Osijeku i Varaždinu radi od 09 do 13, a Zagreb do 15 sati.
Za Pevec ne znam!!!
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2008 u 21:07
Kod nas i pevec radi nedjeljom,mislim da do 13h
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2008 u 14:25
Ja jučer bila u Baumaxu u Zagrebu, ima ih još uvijek ali za 30 kuna!
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2008 u 19:30
Kod nas,a valjda i kod vas,u konzumu ima predivnih orhideja na sniženju(čak nisu ni oštečene i imaju po tri cvjetne grane u pupoljcima) po 50kn.Veli žena koja tam radi da će sniženje biti do srijede a novu pošiljku dobivaju,po toj cijeni,u ponedjeljak. Ja nisam orhideju kupila,možda u ponedjeljak,no kupila sam si kavu.Ajme kako je lijepa,kako velike listove ima,kako je zdrava a tek jeftinaaaaaaaaa-15kn(14.99kn)Andrea,ona mi je još živa ali je jadnička,eto sam da znaš da nije propala)
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2010 u 11:06
Čula sam danas na DJH da  je u Kali humanitarna rasprodaja orhideja.Eto,recite MM da idete na humanitarnu akciju(jer,dobro je činiti dobro)i kupite jeftine orhideje.E zaboravila sam na koliko su snižene,to nam nek jave Zagrepčanke,i koliko ide u humanitarni fond no bitno je da je humano i sniženoWink
Na vrh
rain View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 09 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 953
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rain Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2010 u 15:58
29,90
Kuća bez cvijeća i dlaka nije dom!
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2010 u 16:20
evo ovdje ima katalog iz Kalije....ali nisam nigdje pročitala da je to neka humanitarna akcija, nego samo Dani orhideja
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2010 u 08:49
Čula sam da 1 kuna od svake prodane orhideje ide za "djecu leptire".
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2010 u 12:28
E sad,za koga je,nisam čula jer ja to usput gledam,no čula sam humanitarna i rasprodaja.
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2010 u 11:56
Bila ja jučer...nije rasprodaja...ili se meni baš tako ne čini....na polici gdje je velika tabla da je cijena 29,90...nekoliko otužnih primjeraka. Na svakoj teglici tih otužnih piše cijena 49,90....a onih  malo više rascvjetanih ima more...ali je cijena dosta viša.....to je što se phalaenopsisa tiče, a druge, skuplje vrste nisam vidjela ispod 99,90.....ali zato u Bauhausu....puno bolji izbor......ocvale i pri kraju cvatnje po 9,90, phalaenopsisi za jednom granom po 19,90, a oncydiumi, cambrije i još neke vrste od 49,90 pa nadalje....
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2010 u 10:17
Rasprodaja orhideja u Baumaxu, 30 kn, od 18.-31.01.
Budi promjena koju želiš vidjeti.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  12>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.