Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Dnevnik radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Shashin dnevnik radova
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Shashin dnevnik radova

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 39>
Korisnik
Poruka
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Siječanj 2008 u 19:23
E da,hvala Triša,trudim se a i to mi smile158umjesto fitnesa dobro dođeWink
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
alkemicar View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2007
Lokacija: suncani jug :)
Status: Offline
Bodovi: 1384
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alkemicar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Siječanj 2008 u 18:04
shasha pa ti si čudo
toliko toga si već napravila da me panika hvata da kasnim s radovima
ali stignem i ja to
ti si mi poticaj Wink
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Siječanj 2008 u 22:07
Ma ima vremana,Alkemičar. Ja uglavnom radim zaostale radove od jeseni.Za ostalo je ipak prerano,barem kod nas.
Danas mi je zima bilo  pa sam malo tuširala  sobne biljkice....(to traje nekoliko sati kod mene) evo jedna runda poslije tuširanja čeka da ih vratim na mjesto
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Siječanj 2008 u 22:17
Joj da,i rudbeckia mi danas niknula
Na vrh
alkemicar View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2007
Lokacija: suncani jug :)
Status: Offline
Bodovi: 1384
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alkemicar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Siječanj 2008 u 09:08
odlično shasha
već se vide rezultati rada Thumbs%20Up
Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Siječanj 2008 u 17:51
shasha cestitam
pa ti si bas vrijedna
Voli vjeruj i daj ali pazi

koga ,kome i šta...
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Siječanj 2008 u 19:29
Danas nisam ništa radila(sram me bilosmile42)
Cure hvala vam,no mislim da za moje tek nikle biljke dolazi teško vrijeme.Uvjeti nisu baš nabjolji pa ne znam hoće li to opstati.
Kako sam ja vječiti optimist,nadam se da će ipak nešto opstatiTongue         
                                                                                                                     
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Veljača 2008 u 19:04
Baš nema nekih radova pa nemam ni šta pisati.
Posijane biljke se za sad drže dobro,one koje su niknule.Sve se bojim da mi hibiscus ni neće niknuti ako nije do sad,no nek još stoji,možda se predomisli.
Vani je previše zima za bilo kakve radove pa ću to odgoditi za neki topliji i sunčaniji dan.
I tako,osim procvalog hibiscusa i nove bromelije,nema ništ novogaWink        
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2008 u 10:37
 Jučer sam se vani smrzla no morala sam virnuti i malo pročeprkati.
Allium mi je niknuo,tulipsi i narcice isto,naravno i zumbuli.
Šafrančeki cvatu sa jaglacima,visibabama i drimovcem.
Maćuhice su od jeseni i cvijetom su dočekale vjesnike proljeća.(slikice bum kasnije stavila)
E sad jel dobro ili ne no propupalo je skoro sve vani.Nadam se da nekog prejakog zahlađenja nebude.
Danas sam ubacila malo prihrane sobnim biljkicama.(jesam vrijedna od rane zore)Tongue
Teić,ja sam dature(trube) posadila u zemlju!?!? Ne znam jel to dobro ili ne no u onoj su se flaši sapleli totalno korjeni svih njih.Poprilično su veliki i debeli(korjeni) pa sam ja to ipak posadila.Ne znam dal bi ih kasnije uspjela otplesti.Confused
Ok,to bi to bilo,sad idem smišljati ručak a poslije,ak ne počne kiša,bum se išla još malo smrzavati vanEmbarrassed                                                                       
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2008 u 17:42
Nadam se da si za danas završila, jer si se stvarno naradila. Biti će i sutra lijepo vrijema, pa nastavak tvojih radova slijedi sutra.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2008 u 10:22
Završila sam jutarnje orošavanje sobog cvijeća,sad sam na "pauzi" uz kavu,pa odoh van.Krasan,sunčan dan je.                                                 
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2008 u 17:54
Da i mi smo šetali, iako je bilo burno, malo smo fotkali, ali još sam stigla u vrt, a ti?
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2008 u 20:17
Evo mene,mrtve umorne ali zadovoljne. Do 5 sati sam vani bila. Porezala neke viška grane,neke suhe(MM mi kupio one veeeelike škare za debele grane)...ruže sam presadila,onaj ukrasni lješnjak sam presadila,ajme sat vremena sam ga iskopavala.Malo sam porezala bršljan,neki sam zasadila na mjesto di ne treba biti i sad ako se raširi svemu mi smeta.E onda sam ja njega malo"podigla" i sad ga orezujem u neku kuglu.Tako ga držim pod nadzorom.
Kaj sam još radila?smile42Uredila malo rubove di se gredice spajaju sa travom...i tako pomalo se umorila a i mračiti se počelo.
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Veljača 2008 u 18:20
Vani ništa od radova jer je sve smrznuto.
Jučer sam biljke malo"opila"brišući im listove pivom.Danas zalila sobno cvijeće i to je sve
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Veljača 2008 u 20:08

Šteta što je tako hladno u tvom predivnog gradu, a da ti mi pošaljemo malo sunca, ali vidim da ti isto nalaziš neku zanimaciju, nema stajanja, sve samo da ne moramo u teretanu.

Vrtić sam presložila s najlonom kako si me poučila, sad slijedi sađenje, podjelila sam ga na tri djela, pa ćemo vidjeti, još ću se s vama konzultirati.

RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Veljača 2008 u 20:10
Ima sunca Triša,vedro je no hladno.Mislim da je i preko dana bilo u minusu ili oko nule.Ma bude ljepih danaWink
Na vrh
nera View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 02 Listopad 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 159
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Veljača 2008 u 20:45
Originalno poslano od člana Triša Triša napisao:

Šteta što je tako hladno u tvom predivnog gradu, a da ti mi pošaljemo malo sunca, ali vidim da ti isto nalaziš neku zanimaciju, nema stajanja, sve samo da ne moramo u teretanu.

Vrtić sam presložila s najlonom kako si me poučila, sad slijedi sađenje, podjelila sam ga na tri djela, pa ćemo vidjeti, još ću se s vama konzultirati.

mogu li ja ćuti malo o preslagivanju s najlonom. ne znamništa o tome.
Life is like box of chocolate...
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Veljača 2008 u 23:41
Nera ja sam to Triši savjetovala u svezi kamenja koje slaže pa možeš pogledati u njenom dnevniku.Ako te bilo šta zanima samo pitaj
 
Na vrh
Sunburst View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 03 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 69
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sunburst Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Veljača 2008 u 09:32
Ajme shasha, koje sramote, tek sam sad skužila tvoj nick Embarrassed
Ja cijelo vrijeme čitam Snasha i mislim si, kak je ovo sigurno neka moja slavonka Smile
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Veljača 2008 u 19:42
a dešava se to i meni da pročitam napamet pa svašta ispadasmile187
 
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 39>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,195 sekundi.