Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Dnevnik radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Shashin dnevnik radova
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Shashin dnevnik radova

 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 39>
Korisnik
Poruka
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Veljača 2008 u 17:24
Eto što ti je sugestija...sad i ja čitam Snasha...
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2008 u 19:05
Brzo vi mene"prekrstite"LOL
Danas je bilo(i još uvijek je) posebno hladno.
10ak dana prije nego je zahladilo sam odrezala par grana na ovome drvetu. Sve je bilo Ok do danas.Evo šta se danas pojavilo na mjestu reza
(slikano oko 14 sati)
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2008 u 19:11
da,dobro vidite,LEDsmile65
I tak,to je bio moj izlazak van danas(od 2 minute) ostak dana sam čistila cvijeće,konačno sam malo u red dovela i one sirotice iz garaže. Male pelcere sam selila u sobe na prozor jer su potjerali ali je sve to jadno kad nema svjetla dovoljno u garaži.
 Stare pelargonije i belegonije sam  očistila,porezala suhe grane,zalila i sad  još da ima više svjetla bile bi sretne. Bit će ok i ovako. Čak mi je i nekoliko tegli ivančica ostalo.Očistila sam sve suho i vidim da dosta grana tjera mlade.
I konačno sam oko 4 sata bila gotova(MM je donio pizzu pa nisam morala obustavljati radove zbog kuhanja)
Sad to ovako izgleda
Na vrh
Arwen View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 1192
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Arwen Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2008 u 19:13
ma super shasha! a gdje ti je ova prostorija na zadnjoj slici? blago ti se.....

Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2008 u 19:17
To je garaža,moram ostavljati mjesto za autosmile185pa nemam više mjesta od tog na zidu
 
Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2008 u 19:27
shasha ovo je super
pa ti ces nas sve ostale posramiti
koliko ti toga uspijes uraditi
Voli vjeruj i daj ali pazi

koga ,kome i šta...
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2008 u 19:46
Shasha nadam se da taj led neće prouzročiti neku veću štetu...
Što se garaže tiče - sviđaju mi se police, a dali griješ garažu po hladnoći?
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2008 u 20:34
hehe,ubacili smo radijator u garažu.Nebudu se one meni smrznulesmile191
O tim smo policama već raspravljali(ti još tu nisi bila) pa pogledaj pod temom "stalaže"(čini mi se) pod savjetima su...ili uradi samErmm Relativno jeftine su a mjesta zauzme koliko ti hoćeš.toliko si široke daske uzmeš.Super je da ih ljeti možeš maknutiWink
 
 
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2008 u 20:44
Super je garaža, pa još i topla, a police su prva liga, kad čovjek ima takvo mjesto, onda je zaista gušt uživati u svemu tome. Ali sve se to može napraviti, ako čovjek ima volje i ako sluša savjete.
Ali za tebe bravosmile79
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2008 u 20:50
da se pohvalim,te police sam SAMA postavljala.Bušila,mjerila....još su i dobro ispalesmile106
 
 
 
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2008 u 20:51
Originalno poslano od člana shasha shasha napisao:

hehe,ubacili smo radijator u garažu.Nebudu se one meni smrznulesmile191
O tim smo policama već raspravljali(ti još tu nisi bila) pa pogledaj pod temom "stalaže"(čini mi se) pod savjetima su...ili uradi samErmm Relativno jeftine su a mjesta zauzme koliko ti hoćeš.toliko si široke daske uzmeš.Super je da ih ljeti možeš maknutiWink


na tu foru su složene i moje u hodniku. ali moja garaža nema grijanje Cry
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2008 u 18:33
Shasha, ti si moj idol kad je cvijeće u pitanju...ono što me privuklo na forum su bile fotke iz tvog vrta i s Donatine terace...stvarno sam iskreno zadivljena...BRAVO!!!
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2008 u 09:27
Hvala Dadasmile79Trudit ću se ove godine,sa svim znanjem što sam tu pokupila,malo ga još dotjeratiWink
Konačno vele da će zatopliti pa ću moći malo kopkati po dvorištu,možda već danas...jedva čekam...znate vi,drage moje, da sam počela sanjati kako mi svašta već cvateErmm
 
 
 
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2008 u 11:47
Dakle naši će se snovi očito pomalo početi ostvarivati. Dobro kod mene već ponešto cvate, ali vidim da se priprema i kod tebe. Dakle mislim da već pomalo možeš krenuti u dvorište, najavljuju zatopljenje.smile158
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2008 u 21:27
Danas sam bila do mraka vani.Pampasicu porezala,malo počistila....naravno kavica..a da terasa nebude prazna kupila sam jaglace (da ne kopam ove u dvorištu) da mi malo osvježe terasu(i ciklamice dvije prekrasne,slike sam stavila pod ciklame pa nebudem i tu)Tu samo jaglaci
i malecki šafranići
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2008 u 21:36
smile211 Klanjam se, o cvjetni guruu naš! 
Na vrh
Mikica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3024
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2008 u 21:37
Sada sam se stvarno posramila.Kod mene je isto lijepo vrijeme,malo prohladno ali moji radovi stoje jer radim do kasna.Ovo je melem za oči!Bravo vrednice!!smile141
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2008 u 21:46
Baš ti hvala UČITELJICE naša na lijepim sličicama. Plavi jaglac mi je ludilo i sad ću ga svako malo škicnuti (ljudi to je besplatno) a sad mi, samo meni smile143, smile188šapni ima li šanse da na zadnje dvorište posadim žute šafrane, trebaju li puno sunca (oni u šumi kojih se sjećam baš ga i nemaju). Kad se sade?
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2008 u 22:15
Mikica,ima vremena još.Ja sam nervozna i samo bi nešto prčkala po vani.Zemlja je još smrznuta pa ne mogu zato sam barem u tegle ubacila koji cvjetić.
Franjica,zakaj nebi bilo šanse? Samo ti je sad kasno,u jesen ih posadi. Svaki dan prolazim kraj školskog dvorišta(sutra bum aparat uzela) i tamo su šafrani,između sveg ostalog, i super su.Hlad je od živice i drveća no rastu i cvatu.Znaš kaj sad napravi,posij tratinčice.Uzmi par paketa sjemena i baci po travi.Kad pokosiš one opet cvatu,cijele godine.pssst...posadi ljubičice u travuWink
 
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2008 u 11:48
Shasha dali bi ja mogla tratinčice u jedna vrtić koji je skroz u hladu, rekli su mi da bi mogla nedirak staviti, što ti misliš, vrtić je dosta velik otprilike

200 dugačak, a 70 cm širok. Sad je dobro ali kad amul-cibor prolista, totalni je hlad jer je ispod njega.

 

Jaglaci su ludilo.

RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 39>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.