Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Dnevnik radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Shashin dnevnik radova
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Shashin dnevnik radova

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2021222324 39>
Korisnik
Poruka
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Kolovoz 2008 u 07:21
E onda trebaš probati kod mene,silvek.Ja one"obične" više i ne radim.Ok,od bazginih bobica i jabuke je skoro pa"običan" i njega radim,sad još nisam no valjda ovih dana budem, jer mi je prefin.
Silvek,aj mi pomogni malo.Kad ideš po trgovinama,ako naletiš na reklamne,Dr.Oetker flašice(to su malecke flašice,u paketu ih je čini mi se 6kom i koštaju 15ak kn.)da mi ili uzmeš par paketa ili,ak su u mom"kvartu" javiš.
Flašice su fenomenalne a ja kupila samo 3 paketa i sad ih ne mogu naći više.
Ulovila sam sjeme suzzismile213i čisteći onu kalanhou od MM naišla na,čini mi se sjeme.Sad ću ja nju posijati,ak bu to išlo,jer ova toliko cvate da nema vremena,a ni snage,mlade potjerati.
Jučer sam se napljevila za cijeli mjesec(još mi je i za danas ostalo).
U stvari,kad bolje razmislim,nije da ne volim plijeviti(sam kaj mi nokti popucaju),tako barem vidim puno toga šta se dešava u vrtu,šta inače,kad gledam ,ne vidim.
Odo sad zalijevati da lakše "čerupam"smile79
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Kolovoz 2008 u 07:48
Pa kaj ti uopće spavaš, stalno nešto radiš - radilica jedna!smile79
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Kolovoz 2008 u 17:03
Bum razgledala po dućanima. Moja baka i ja koristino za zimnicu, tj pekmeziće i rajčicu staklenke od šampinjona, one male, baš su praktične - kad kupujem bilo kaj uvijek gledam da kupujem u ambalaži koju mogu nekak kasnije iskoristiti, a ove su idealna mjera za pasiranu rajčicu i pekmez.
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Kolovoz 2008 u 09:55
Za spavanje i kavicu popiti ,uvijek ima vremena,franjiceBig%20smile
SilveK,i ja  sakupljam sve moguće flašice no ove su mi tak slatke da si ih moram još kupiti.Ujedno su mi super za"eksperimentalne" pekmeze jer njih radim prvo jako malo a toliko tako malih flašica nemam.
Jedino me MM zeza,na čepu piše Dr.Oetker,da mi niko nebu vjeroval kako je to domaće nego da je kupljenoConfused.Zato sam ja na čep naljepila cvoj naziv pekmeza,pa se ne vidi Dr.OetkerLOL.
Danas i sutra sam"licitarka",samo kolače pečem....
smile79
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Kolovoz 2008 u 09:59
Pošalji malo onoga što obrežeš da ti kolači idu na stol savršeno izrezani  (uostalom, kao što je savršeno sve čega se ti primiš!)
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2008 u 18:47
Od danas samo čupam.Kad barem polovicu počupam možda bum i nešto sadilasmile190
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2008 u 13:10
Kad već samo čupaš, ako iščupaš nešto što cvijeta plavo - molim lijepo misli malo na menesmile161
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2008 u 21:34
Mislim ja na tebeWinkali je vani sad kiša,vjetar i jako jako zima pa ništa od čupanja,samo mislim punosmile42
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2008 u 09:07
Originalno poslano od člana shasha shasha napisao:

Mislim ja na tebeWinkali je vani sad kiša,vjetar i jako jako zima pa ništa od čupanja,samo mislim punosmile42
 
No.no, ne smiješ puno misliti zabolit ćete glavica!!!smile39
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Siječanj 2009 u 23:29
smile42Zapustila sam dnevnik no ionako nisam imala baš nešto za pisati.
Ok nemam ni sad,no samo da znate,nije da ništ ne radim.
Osim onog stalnog,zaljevanja,čišćenja i sl,oko cvijeća i nemam nekog posla.
Sad se pripremam za proljeće.Kako još ne znam šta ću saditi,i gdje,a ni ne sijem još ništa,sad pripremam "posude" za sadnju.
Tu ima nešto što sam preradila pa će poslužiti za cvijeće
 
a ove "tuljce" sam neki dan kupila.Ne znam još di će visiti ni šta će u njima biti(ok,neki puzavac,samo ne znam koji )no ima vremena pa bum smislila.
Ako vas zanima odakle su,iz NB-a(za hobby,internet trgovina )12kn komBig%20smile
I tako,igram se u kući dok ne zatopli,onda se bum vani igralaLOL
Odoh sad spat jer bu mi Franjica opet rekla"kaj ti nikad ne spavaš"Hug
 
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Siječanj 2009 u 23:33
Shasha da te ne poznajem čist bi pomislila da doma samo planduješ. A znam da ti je samo vremenska prognoza problem a i prvi mjesec je tek.
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Siječanj 2009 u 23:46
Joj,baš si me sad nasmijala Tijasmile156
Sa ovim-da me ne poznaš.....Oni koji me,moglo bi se reći,stvarno znaju,još uvijek misle,aj ok ne da plandujem,no ,da bumo blagi,da mi je dosadno,a ti veliš ovak nekaj.Dođe mi da se zamislim(a kak bi se tek trebli zamisliti oni koji me puno duže i "bolje znaju)...ljudi koji me,skoro ne znaju ,znaju me bolje od onih koje me "znaju"
(al ga filozofiram ovak kasnosmile62)
smile79
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Siječanj 2009 u 08:51
Jednom je u "Karici" na Tv-u bila jedna žena i pita ju Danijela što radi u životu i ona kaže "ja sam samo domaćica", a onda je naša predobra voditeljica rekla da joj više nitko ne kaža da je samo domačica jer je to posao koji traje 25 sati dnevno (da dobro sam napisala 25) posao koji nije jedan već si i kuharica i spremačica i majstorica i medicinska sestra i psiholog i psihijatar i vozač i vrtlar i ......... a to da za ni jedan taj posao nisi plaćena zar je to znak da ti zapravo ništa ne radiš. Ne draga ti zapravo i nemaš slobodno vrijeme jer si non-stop u pokretu. I zato ovi tvoji "znani" neka se zamisle.
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Siječanj 2009 u 09:39
Ma daj shasha pa svi znamo da se samo igrašsmile157
Ali moram sada biti ozbiljna...već mi fali gledanje tvoga vrta i čitanje tvojih postova. Čini mi se da si se u zadnje vrijeme ulijenila što se tiče foruma!!!
Znam ja da ti ne miruješ, ali nam piši čime se baviš, nije bitno da li si oko cvijeća, radiš salvetnu ili nešto sasvim treće nije bitno....samo nam piši...
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Siječanj 2009 u 14:14
Da si to "otpjevala".....piši,piši miiii...o svemu piši mi..........Možda i bi,ovako,ko znasmile156
Ma nemam šta pisati.Kaj da pišem ,kad zaljevam cvijeće?! Čim zatopli,bum se raspisala...joooj kad sam već spomenula,čim zatopli.MM i susjeda su me skoro u ludnicu strpali.Neki dan,još nije bilo ovako toplo, meni se jeli ražnjići.Kako ražnjići mogu biti dobri ak nisu na  roštilju!! Ok,nisam ložila vani roštilj nego sam električni roštilj izvukla van,na terasu,donjela mesine,kavu obavezno i sjedim ja vani u zimskoj vesti pijuckam kavu i roštiljam.Bilo je zima al je sunce bilo pa sam morala izaći malo na terasu.MM i susjeda u kući,u vestama,grijanje na 30 i gledaju mene na terasismile135
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Siječanj 2009 u 14:15
ajme,teglice su fenomenalne! smile42
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Siječanj 2009 u 15:25
Originalno poslano od člana shasha shasha napisao:

Da si to "otpjevala".....piši,piši miiii...o svemu piši mi..........Možda i bi,ovako,ko znasmile156
Ma nemam šta pisati.Kaj da pišem ,kad zaljevam cvijeće?! Čim zatopli,bum se raspisala...joooj kad sam već spomenula,čim zatopli.MM i susjeda su me skoro u ludnicu strpali.Neki dan,još nije bilo ovako toplo, meni se jeli ražnjići.Kako ražnjići mogu biti dobri ak nisu na  roštilju!! Ok,nisam ložila vani roštilj nego sam električni roštilj izvukla van,na terasu,donjela mesine,kavu obavezno i sjedim ja vani u zimskoj vesti pijuckam kavu i roštiljam.Bilo je zima al je sunce bilo pa sam morala izaći malo na terasu.MM i susjeda u kući,u vestama,grijanje na 30 i gledaju mene na terasismile135
 
 
 
smile96  
smile96
smile96
 
Čuj da sam te ja vidjela i ja bih se zapitala....LOLLOLLOL
Ma bitno je samo to da si ti popapala ono što si zamislila...
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Siječanj 2009 u 11:23
Ja tek sad vidim da sam gore u postu spomenula"ove tuljce" a nisam stavila slikusmile42
OVE TULJCE
 
 
e sad,kaj bi ja u njih posadila???Promjera su nekih 12cm.Mslila sam ih objesiti dolje na"šupu" i nešto puzavu ubaciti u njih.Samo ne znam šta.Naime treba mi cvijet kojem ne treba puno mjesta a da je puzavacBig%20smile
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Siječanj 2009 u 11:31
bršljan ili Lotus brzo raste a efektan je
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Siječanj 2009 u 13:09
...tuljci odlični...davno sam imala 2 takva, ali su samo tulili  na zidu jer u njima ništa nije bilo...sad ih više ne vidim po našim butigama....
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2021222324 39>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.