Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Dnevnik radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Shashin dnevnik radova
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Shashin dnevnik radova

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2324252627 39>
Korisnik
Poruka
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2009 u 18:22
Joj,Proljeće,to ti je meni komplicirano(u prevodu-lijena sam)LOL
Ma budem,evo obečavam,samo ne znam kad,no uslikat ću ihBig%20smile
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2009 u 18:27
Uhhh,ma nisam uopće zato tu,smotale ste me sa tim slikama.Došla sam reći kaj sam radila.Donjela sam novi"paket" tegli(to nisam iz trgovine nego iz šupe donjela),oprala ih(sad se još suše)i navečer krećeeeeem.Zalila cvijeće i pregledala šta trebam presaditi.Nekak navečer postanem hiperaktivna pa možda i krenem u presađivanje dok se budu tegle ,pofarbane,sušile.
Kavu  sam popila,sad idem raditiiiiiiiiiii
 
 
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2009 u 19:24
Jedva čekam slikice Big%20smile
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
esmeralda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 873
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje esmeralda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2009 u 21:39
I ja bih vidjela teglicesmile58
meni je super u životu
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Veljača 2009 u 09:22
Hiperaktivnog li čeljadeta smile127smile134smile160smile62smile136smile158 za ostalo nemam smajliće
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Veljača 2009 u 21:36
Evo meeeeeee,sa slikamaBig%20smile Prelijena sam bila ići u šupu,gdje su mi završene tegle,no da ne velite kak ništ ne radim,pa onda neću slikati,pa ovak,pa onak...uglavnom,ovo sam danas radila.Naravno,nije gotovo,sad se suši,dok sam ja tu,a sutra ću završiti.
Ok,da krenemo:ovo je moj radni stolsmile165
 
Budući da mi je premali,imam"radni pod"
 
 
i na stolu i na podu je svašta.Ovo sam na smeću našla,čak je i cijela
 
 
ovo je gotovo.Kutija za mamu,za konce i neke takve gluposti
 
a ovo je tacna za klijet,isto gotova
 
 
 
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Veljača 2009 u 21:39
i tu se suše razne tegle,kantice,limenke
 
 
 
i tak,na prozoru je posijano cvijeće,dok nikne i tegle bum završila....valjda.Bum ih slikala kad budu gotove,ako ne prije,kad cvijeće posadim u njihLOL
Na vrh
esmeralda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 873
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje esmeralda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Veljača 2009 u 21:58
Ja sam šokiranasmile181smile89kolikooooooooooooooooooo tegli stvarno si vrijednasmile211sve su prekrasne i naravno kutija, a tacna je posebna, zadivljena sam, predivnosmile93
meni je super u životu
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Veljača 2009 u 21:59
Ima tu jedan preslatki amperić, a na podu kraj stola jedna predivno ofarbana dugačka posuda za cvijeć.
Super je i ona sa metlišta, a kutijica za mamu- prva liga.
Samo nastavi dalje, mogu onda ukrast neku ideju.smile141
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
esmeralda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 873
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje esmeralda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Veljača 2009 u 22:02
Da i još nešto, još samo jednom reci da si lijenasmile232
meni je super u životu
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Veljača 2009 u 22:07
Triša,one dugačke tegle se suše,to je zadnja runda tih dugačkih,kad se osuše trebam ih završiti.
Nebudem se puno zezala sa njima,ionako idu van a nadam se da će ih i cvijeće obrasti pa se to ni nebude vidjelo.
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Veljača 2009 u 23:01
Vauuu, koliko lijepih posuda! smile39
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
SLAVONKA View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SLAVONKA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Veljača 2009 u 23:10
wow Shasha tvoje tegle,kantice  i ostalo su super.I meni su za oko kao i Triši zapele dugačke tegle.smile141
čovjek uči dok je živ
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Veljača 2009 u 19:35
Samo da si stavim podsjetnik.Danas su mi počeli nicati paradajzekismile213
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Veljača 2009 u 20:00
smile79Mislim da ovaj malecki opisuje moj dojam o tvojim novim radovima. Svaka čast prekrasni su. I kao što sam ti već rekla, ti si moj idol, sve savršeno..
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Veljača 2009 u 20:35
Pa kad već ne cvijeta cvijeće procvjetale tvoje teglice, baš su mi cakane a sjetila sam se kako si prošle godine napisala da sređuješ one od vrhnja salveticama, jasno da sam ti ideju pokupila osim što vidim da trošiš puno više vrhnja nego ja... ma usotalom ti si ama baš u svemu što radiš bolja ... pusa
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Veljača 2009 u 22:15
Draga moja tko čeka taj i dočeka...samo što sam ja čekala i kada sam imala obveze ti si stavljala slike i svi su već uspjeli iskomentirati...ali sada ću i ja dati svoj skromni sud....
Kao prvo radovi su tvoji i čak bih i rekla meni prepoznatljivi...osobno se više nalazim u ovakvim stvarima nego na onom dijelu foruma gdje mi se čini da je dosta stvari prekopirano sa nekih linkova a onda stavljeno kao original...no nećemo o tome.....
Meni osobno je sve lijepo ali uvijek imam nešto što bih izdvojila...ovaj puta je to kutija za tvoju mamu (čista profesionalnost u izradi) jer je stvarno dobro usklađen cijeli motiv...zatim tacna za klijet...prelijepo...Ma u stvari sve je super i što je najvažnije inspiracija je iz glave....
 
Ali nešto bih ti rekla ako se nećeš ljutiti...čini mi se da si sve bojala kistom. Probaj uzeti spužvu s kojom pereš suđe i prepoloviti ili prerezati na tri dijela i onda to umakati u boju i nanositi po tegli. Meni osobno je tako puno ljepše, boja mi bude puno jača i ne probija mi original boja ispod. Nadam se da kužiš o čemu ti pričam i da se ne ljutiš što sam ti to rekla...to je samo savjet koji možeš isprobati ali i ne moraš...
Imaš veliku pusu...
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Veljača 2009 u 22:45
Hvala vamsmile79
Franjice mi tamanimo mileram a i sakupljam,kod mame ,kod susjede.Skužila sam da su mi super ko tegle jer ih i objesiti mogu.
Proljeće,znaš da ja volim kritike,samo daj.Šta se spužve tiče,radim i njome.Viš onu ispucanu teglu sa srcem,to je sa spužvom naneseno no ispucalo je.Baš mi je slatko tako bilo pa sam samo prelakirala.
Ove limene,lijevo,sa špagom su gotove no one do njih nisu tu još gotove bile.Uglavnom radim i spužvom no negdje mi zgodno izgleda kad ostanu tragovi kista.
Na onu sliku sam sve spužvom nanosila.
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Veljača 2009 u 22:48
Super da se kužimo...sve u svemu izvoliš od sada redovito stavljati slike!!!
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Veljača 2009 u 23:22
Free%20Smiley%20FaceFree%20Smiley%20Face
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2324252627 39>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.