Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Orhideje i mesožderke
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Cimbidijum - Cymbidium
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Cimbidijum - Cymbidium

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1011121314 26>
Korisnik
Poruka
ella16 View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 31 Srpanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 46
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ella16 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2012 u 14:21
Hvala ti bebolino smile79 
Obećajem sama sebi da ga neću ni pogledat bar mjesec dana Tongue 
Još kad vidim ovu silvestrinu ljepotu... umirem od ljubomore Wink
Zagreb - zapad
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Silvestra View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 02 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 1661
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Silvestra Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2012 u 20:16
Na vrh
kikach View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Lipanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 497
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kikach Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2012 u 20:29
ajme silvestra, taj tvoj cimbic me ne prestaje odusevljavati..Thumbs%20Up
Na vrh
Tea View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 20 Prosinac 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3658
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2012 u 21:26
Silvestra,baš je poseban smile227
Hodaj pokraj mene i samo budi moj prijatelj
Na vrh
mandevila View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 341
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mandevila Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2012 u 07:56
SILVESTRA krasan cimb smile55
Na vrh
ella16 View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 31 Srpanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 46
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ella16 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2012 u 07:59
Originalno poslano od člana bebolina bebolina napisao:

Originalno poslano od člana ella16 ella16 napisao:

Ma nisam ni očekivala da će cvasti nakon što je tek ocvao, nadala sam se da će pustiti bar neki listić Smile 
Draga @ella16Hug Ne očekuj od cymba neke velike promjene u listanju, on je lijen i kad se jednom bulba razvije, ta više ne raste, niti lista. Neka te to ne zabrinjava. Kad malo odmori potjerat će ti novi izdanak, e to je ono što nas kod njih čini sretnima, samo pazi da ga previše ne zalijevaš, jer u suprotnom korijen propada i od cvijeta na zimu neće biti ništa.
Želim ti svu sreću s tim ljepotanimaEmbarrassed
 
Joj, pustio je mladicu smile186
Pokazao je da je spreman za suradnju Wink 
 
Zagreb - zapad
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2012 u 20:44
Originalno poslano od člana ella16 ella16 napisao:

 
Joj, pustio je mladicu smile186
Pokazao je da je spreman za suradnju Wink 
 
I treba surađivatiWink
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
mandevila View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 341
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mandevila Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Travanj 2012 u 19:53
silvestra prekrasan je ,moj je sad na izmaku a cvate od 27.12
Na vrh
Seny View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 02 Travanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 21
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Seny Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2012 u 23:43




Evo i moje orhidejice koje sam dobila od svog dragog...prekrasna je i puna velikih cvijetova...Posto mi je ovo prvi cymbidium nadam se da cu se znati brinuti o njemu   
Na vrh
Zvjezdana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Siječanj 2008
Lokacija: Zg i okolica :D
Status: Offline
Bodovi: 2055
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Zvjezdana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2012 u 13:28
uf predivan je :)
Per aspera ad astra.



Na vrh
Seny View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 02 Travanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 21
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Seny Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2012 u 16:17
Hvala Zvjezdana...a da vidis samo koliko je ogroman...mozda na slici ne izgleda tako, ali abs jeeee!!! Samo moram nauciti sada kako se brinuti o njemu :))
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2012 u 17:32
Što manje ga zalijevaj, smjesti ga negdje van u sjenu i tamo ga zanemari dok temperatura vani padne na +5.. Prekrasan cymb
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
Seny View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 02 Travanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 21
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Seny Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2012 u 22:51
Znaci njega ne treba zaljevati svakih cca 10 dana potapanjem tegle u vodu??? Koliko cesto bi bilo idealno za njega da ga zalijevam? Hmmmm...da ga stavim van u sjenu??? Ovako mi je bas lijep u svatu pa se bojim da ga vjetar ne unisti ako ga stavim van...ili da ga stavim van kad odcvijeta?
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Odgovor Odgovor
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2012 u 07:34
Originalno poslano od člana Seny Seny napisao:

Znaci njega ne treba zaljevati svakih cca 10 dana potapanjem tegle u vodu??? Koliko cesto bi bilo idealno za njega da ga zalijevam? Hmmmm...da ga stavim van u sjenu??? Ovako mi je bas lijep u svatu pa se bojim da ga vjetar ne unisti ako ga stavim van...ili da ga stavim van kad odcvijeta?
Van ga stavi kad uvene i posljednji cvijetič, ne sad, a što   se zalijevanja tiće, slobodno ga na kratko potopi svakih 10 do 15 dana. Negdje s početkom hladnijih dana potpuno ga zanemari, ne zalijevaj ga nikako, time ga potičeš na stvaranje cvijetnih stapki.
Uživaj u toj raskoši
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
Emilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1664
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Emilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2012 u 12:19
Seny, predivan ti je cimb smile39
Na vrh
Silvestra View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 02 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 1661
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Silvestra Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Travanj 2012 u 17:54
Seny cymbić je prekrasan...
Na vrh
Seny View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 02 Travanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 21
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Seny Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2012 u 22:15
Hvala vam cure...volim ga jako jako...i meni je predivan :)))
Na vrh
bugic View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 27 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 337
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2012 u 10:16
Seny, prekrasna orhideja...dali je drzis vani ili unutra?
Na vrh
Fiorella View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 21 Travanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fiorella Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2012 u 10:20
seny, prekrasna ti je orhideja
Na vrh
Fiorella View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 21 Travanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fiorella Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2012 u 15:08


Evo i moje ljepotice
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1011121314 26>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.