Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Trajnice
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kako staviti slike!!
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kako staviti slike!!

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 11>
Korisnik
Poruka
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Kolovoz 2009 u 17:51
Fermina - odabrala si opciju koja tvom računalu blokira primanje slika (images) iz tvog albuma.
Probaj učitati photobucket, ulogirati se na svoj album, opet desni klik i trebala bi imati opciju unblock ili alowe images. Ako ti to ne upali javi se, postoji još načina za odblokiravanje, a ovo bi trebao biti najjednostavniji.
pozzSmile
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Fermina-Daza View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1594
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fermina-Daza Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Kolovoz 2009 u 23:02
Hvala Mamaa, uspjela sam.
Da, blokirala sam i moj album.Ni tamo nisam mogla vidit slike.
A kako sam riješila problem ne bi znala točno ponoviti.Nigdje nisam dobivala opciju unblock ali sam prošvrljala malo tamo  po statistikama i tu mi se otvorio prozor da pričekam...desnim klikom sam dobila padajući izbornik i na jednoj opciji kvačica na block ..., skinila kvačicu i to je to...

Opisala sam to ako bi nekad nekome trebalo.Prvoj meni, vjerojatno.smile42
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Kolovoz 2009 u 23:04
nema na čemuSmile bitno da su ti slikice opet vidljiveWinkSmile
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
biksi View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 92
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje biksi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Kolovoz 2009 u 23:15
kako da postavim svoju sliku za avatar
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Listopad 2010 u 00:49
Moze mi netko savjetovati kako da stavim slike sa "Picasa" ?? Do sad sam se mucila , bez sanse ! Pomalo gubim povjerenje u sebe ! Pa nisam valjda tak ............ ??

Zahvalna za pomoc !

PS Sve napisano sam procitala , vidjela da niko nema "Picasa" !
Na vrh
Fifi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Ožujak 2008
Status: Offline
Bodovi: 759
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fifi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Listopad 2010 u 06:43
probajte opciju u albumu "djeli" onda dobijete kod od te slike,
pa samo copy paste u post....
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Siječanj 2011 u 00:43
Hvala Fifi ! Isprobala sam nemoguce stvari ! Ja imam njemacku verziju ; "djeli" bi znacilo teile ; ja na zalost ne mogu naci tekst koji bi tome odgovarao ! Vec me je sramota da ne stavljam slikice a tako lijepih imam ! Vise neznam kaj nisam vec pokusala ! Jos uvijek zahvalna za svaki tip !
Na vrh
ivančica flower View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 21 Siječanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 416
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivančica flower Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Siječanj 2011 u 09:38
Molim vas da mi kažete kako da stavim sliku u kategoriju KUĆNI LJUBIMCI,kad te kategorije nema?
Stavljam slike na forum pomoću video prikaza sa stranice broj 1,napravio ADMINISTRATOR.
SInoć sam greškom svog psa stavila pod sobno cvijeće,ispričavam se!
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Siječanj 2011 u 12:00

imali smo dosta rassprave na pocetku oko ovakih slika pa smo odlucili da cemo stavljati samo slike ok cvijeća....

 
vidicu da nesto napravimo i u vezi toga
Na vrh
ivančica flower View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 21 Siječanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 416
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivančica flower Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Siječanj 2011 u 17:09
Administrator,hvala na odgovoru,bilo bi baš lijepo da napravite nešto jer ja jedino ovako znam slike slati,baš je jednostavno.
Inače,ovaj forum je super baš zbog toga što raznovrsnih tema ima i svatko može pronaći nešto za sebe.
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2011 u 10:21
Lijep pozdrava sviam.....Ajde mi riješeite jedn problem . Sa photobuckete sam stavljala slike uvijek .sad sve sve nešto novo i ne ide mi nikako.....kako da postavum slikeeeeeeeee......ajmo cureeeeeeeeee ili s e ne vračam hahahahahahahahah.Slke mogu postaviti na photoobuckete ...ali na forum  ne mogu da prebacim ...kakav je sad postupak..postavljanja.....ja smotana nešto pa mi ne ideeeeeeeesmile96
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2011 u 10:30
Niho pa isto je kako je bilo kopiraš IMG Code (samo ti sad piše copied pa te to možda zbunilo ali isto je sve ) lijevi klik mišom kopiraš a desnim lijepiš
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2011 u 12:00
Originalno poslano od člana Tija Tija napisao:

Niho pa isto je kako je bilo kopiraš IMG Code (samo ti sad piše copied pa te to možda zbunilo ali isto je sve ) lijevi klik mišom kopiraš a desnim lijepiš
:::Tija neće sve sam pokušala ali ne ide..evo upravo sam sad isto pokušakla ali neće da prihvati na copy nikako mora nešto dr.biti ,,Wink
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2011 u 12:25
To je bilo i meni pred neko vrijeme, nešto sam kliknula, naravno ne znam što i sada je sve normalno - nisam pomogla naravno, možda sam te samo utješila.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2011 u 19:33
smile96
Originalno poslano od člana Triša Triša napisao:

To je bilo i meni pred neko vrijeme, nešto sam kliknula, naravno ne znam što i sada je sve normalno - nisam pomogla naravno, možda sam te samo utješila.
smile156---e jesi luda koji si se vrag javila onda LOLLOLLOLLOLLOLLOL..nisi me ni utiješila smile96
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2011 u 19:47
Originalno poslano od člana niho niho napisao:

Lijep pozdrava sviam.....Ajde mi riješeite jedn problem . Sa photobuckete sam stavljala slike uvijek .sad sve sve nešto novo i ne ide mi nikako.....kako da postavum slikeeeeeeeee......ajmo cureeeeeeeeee ili s e ne vračam hahahahahahahahah.Slke mogu postaviti na photoobuckete ...ali na forum  ne mogu da prebacim ...kakav je sad postupak..postavljanja.....ja smotana nešto pa mi ne ideeeeeeeesmile96
Ma  Niho, kad takneš mišem sliku na photob.... odmah se na kratko ispod nje pokaže jedno 4 reda raznih oznaka, zadnju klikni mišem i on ti je automatski kopirao. Stvar je u tome da se to sve brzo pokaže i ako malo makneš miša već pobjegne ili uhvati sliku ispod. 
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2011 u 20:06
Eto vidiš što se dogodi kad te dugo nema, sve si zaboravila LOL
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2011 u 20:14
Niho sad mi tebe staru forumašicu trebamo učit slike stavljati LOL
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2011 u 21:41
Originalno poslano od člana OTOK OTOK napisao:

Eto vidiš što se dogodi kad te dugo nema, sve si zaboravila LOL
....samo vi mene zaj..... a ja imma problem Cry..nisam zaboravila ali nečeeee uh kome se ja ovdje žalim cccccccccLOLLOLLOLLOL
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2011 u 21:42
Originalno poslano od člana Tija Tija napisao:

Niho sad mi tebe staru forumašicu trebamo učit slike stavljati LOL
smile156...a bože šta ću ja sa vama samo zaj...ajd emi pomoziteeeeeeWink
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 11>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.