Početna stranica Početna stranica > Drveće, živice, palme ruže i bonsa -Forum o drveću > Ruže
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kako staviti slike!!
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kako staviti slike!!

 Odgovori Odgovori Stranica  123 11>
Korisnik
Poruka
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Kako staviti slike!!
    Objavljeno: 04 Travanj 2007 u 16:39

video prikaz kako staviti slike

pogledajte

 
 
 
 
Vrlo je jednostavno i lako, i slika se automatski smanji na dimenzije predviđene za forum.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2007 u 16:32
Molim pomoć!! Uspjela sam staviti sliku na photobucket ali što sad dalje? Admin. može pomoć? HvalaErmm
Na vrh
angi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Travanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 1139
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje angi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2007 u 18:42
Originalno poslano od člana hana hana napisao:

Molim pomoć!! Uspjela sam staviti sliku na photobucket ali što sad dalje? Admin. može pomoć? HvalaErmm
S obzirom da je Admin.na odmoru možda i mi uspijemo pomoći;
sad kad je slika na photobucktu sliku koju želiš ''staviti'' na forum u odabranu temu  ,možeš kopirati na način da klikneš na treći kod ispod slike ''vratiš'' se na forum i desnim klikom miša zalijepiš sliku( neka te ne zbuni kad klikneš i pojave ti se samo slova i brojke-kad klikneš na kraju na ''odgovori'' slika će se pojaviti i svi će je moći vidjeti),
ako treba i dalje smo tu;
nestrpljivo čekamo slike;
jednostavnije je nego što piše
Na vrh
Zvjezdana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Siječanj 2008
Lokacija: Zg i okolica :D
Status: Offline
Bodovi: 2055
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Zvjezdana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2008 u 21:02
ma ti si to sve skomplicirala... imageshack je jako spor i moraš jednu po jednu sliku stavljat
svima preporučam da se prijave na www.photobucket.com puno je jednostavnije i lakše i možete stvavit veličinu slike koju želite ove su ipak premale. kad uploadate samo iskopirate link kod kojeg piše IMG code i to je to
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2008 u 21:13
i može se staviti puno slika od jednom!!!
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Veljača 2008 u 22:28

Na vrh
Branka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Prosinac 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3031
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Branka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2008 u 21:41
ma nemogu ja to . probam i tamo mi se nešto otvori photo bucket 81 , probam drugu stranu i opet ništa tražim taj drugi brovze i otvori mise forum hr , upišem lozinku i onaj mi kaže kriva . ja opet i opet mi kaže krivo pet puta probaj i ako neide , moram sve resetirat - ništa od toga dok sin ne dođe . moram ga sad zvati da mi to pokažeSORYY
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2008 u 22:09
pokušaj na hrvatskom serveru za upload...možda ti bude jednostavnije:

http://pticica.com/Default.aspx
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2008 u 13:31
Originalno poslano od člana tinka tinka napisao:

KADA PROKUŠAVAM PROMIJENITI SLIKU NA PREKO AVATARA NA PROFILU JAVLJA MI GREŠKU I TAKO STO PUTA ZAREDOM
 
Tinka ja sam poslala sliku koju želim našem administratoru na pp i on mi je stavio u avatar, probaj tako - naš admin ti je glavni "krivac" za sve.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2008 u 14:54
posalji mi sliku na administrator@cvijet.info i ja ti ju promjenim ....
Na vrh
Pupsy View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 28 Ožujak 2008
Status: Offline
Bodovi: 40
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pupsy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2008 u 14:02
Pomoć!!!
Ja sam slike stavila na photobucket i kada pokušam kopirati i priljepiti na forum tj.odgovor ne pojavi mi se "paste"i ne mogu priljepiti kod
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2008 u 14:06
moras oznaciti prvo kod i kopirati ga da bi se pojavio paste
Na vrh
esmeralda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 873
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje esmeralda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2008 u 11:11
Još se mučim sa stavljanjem slikasmile206
zašto mi se pokaže link, a ne slika zna li tko preko ImageShack-a?
 
smile143
meni je super u životu
Na vrh
Ivan View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
Autor ljekovitog bilja

Pridružen: 24 Travanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 1213
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ivan Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2008 u 11:56
zato jer link ovdje gdje tipkamo zalijepiš, umjesto da klikneš na insert image i otvori se dijaloški okvir, tu zalijepi link, ali pazi: ne smije 2 x biti http:// 
smile143ovo sam kopirso od tebe bez linka :)
Na vrh
Mikica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3024
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2008 u 13:35
Sada molim da i meni pomognete.Ja sam na imageshack i sve je bilo dobro dok mi nije pukao komp.Kada smo ga popravili više se no mogu sjetiti kako staviti slike.Ne znam koji broj  tj. veličinu da stisnem i koji link.Sve slike su mi ili pre veliki ili pre male.smile220
Na vrh
rijeka53 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1517
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rijeka53 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2008 u 15:03
Originalno poslano od člana Mikica Mikica napisao:

Sada molim da i meni pomognete.Ja sam na imageshack i sve je bilo dobro dok mi nije pukao komp.Kada smo ga popravili više se no mogu sjetiti kako staviti slike.Ne znam koji broj  tj. veličinu da stisnem i koji link.Sve slike su mi ili pre veliki ili pre male.smile220
Ne plakati vidi kako je jednostavno:
 
- najprije izaberes sliku sa tvog compa ku ces staviti na forum sa ..... (ova prva znaci)
 
- onda  ju  R E S I Z E  IMAGE 
 tu izaberes velicinu, pazi maximalno stavi 800x600 ili 640X480 i onda ju
 
- upload sa HOST IT.
 
Kada ju vidis da se nakrcala kopiras za forum i odes na  forum i zaljepis na odgovor.
 
NAJBOLJE ti je imati dva prozora otvorena jedan od foruma, a jedan od Image.
 
 
 A NAJBRZE TI JE DA JU PRIJE SA PROGRAMOM OD APARATA ILI OD KOMPA OFFICE-PictureManager  RESIZE=smanjis i onda ju samo upload-host it vec spremnu.
 
Probaj pa cemo skupa ako treba
 
 
Na vrh
rijeka53 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1517
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rijeka53 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Srpanj 2008 u 10:08
Originalno poslano od člana griva1978 griva1978 napisao:

..štima!! :O)))) hvala na savjetu! :O)))) ... a može savjet šta znači ono add  tags.... customise links i sl....  Confused
 
 
S obzirom da ce se i drugi koristiti sa tvojom slikom, jer web je "svaciji", da ju ostali korisnici lakse nadu,  napises-opises sliku pod kojom ce ona biti dostupna, to ti je TAGS, mozes i nemoras to ispuniti.
 
Manje slikice su uvijek bolje vidljivije, tako da je inace maximalna velicina "dozvoljena" recimo to tako, 800x600, pozzzz
Čips - umjetnost prodavanja jednog krumpira po cijeni cijelog kilograma
Na vrh
griva1978 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1612
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje griva1978 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Rujan 2008 u 14:06
...evo kopirati ću to objašnjanje pa možda još nekome pomogne....

... ja sam isto relativno nova i stavljanje slika mi je bilo ravno vožnji svemirskog broda ali su mi vrjedni forumaši pomogli pa evo i ja ću pokušat vama.... nadam se uspješno... :O)))

...ima par načina ali ja radim/samo tako znam/i samo taj sam probala je preko photobucketaa.... za to vam treba nešto znanja engleskog.....izrazito je jednostavno i ako idete korak po korak teško ćete pogriješiti

1. u google ukucate photobucket

2. stisnete na jedan od onih join in i popunite....registrirate se......

3. i registracijom vi zapravo dobivate account na internetu gdje radite svoj fotoalbum sa mapama u koje spremate i slažete slike

4. kad uđete u account sa ljeve strane vam je popis odakle želite podići sliku i zaljepiti na svoj virtualni album... from my computer, my mobile fon... i izaberete.... odmah pored toga je choose file gumb koji kad stisnete vodi vas direkt do te slike ( isto kao kad tražite neki spis u kompjuteru. dobro je da vam slike imaju imena jer tada ćete znati koju želite izabrati i podići.
SAVJET :  malo ispod tog gumba reduce files ćete uočiti rubriku za izabrati veličinu( reduce to) meni su na forumu rekli neka tu poštelam na 640x480 jer je to najbolja veličina za objavljivati na forumima).

5. dakle nakon što ste stisnuli choose file... on vam automatski diže sliku i kad je gotov pita vas naziv slike koji opet morate ukucati ( title), onda odrolate mišem malo dole jer je tamo gumb da sačuvate tu sluiku i nastavite sa postupkom ( save and continue)  i kad ste i taj gumb stisnuli slika vam se pojavi na kompu i sad je ona dio vašeg virtualnog fotoalbuma.

6. ispod svake slike koju tako dignete u taj album će biti 3 kolone sa nekim nazivima i brojevima , zadnja kolona se zove IMG code i nakon nje sljede neki brojevi. te brojeve označite mišem i kopirate usred poruke koju tipkate na forumu i iskopirati će se ti brojevi.... ali kad pošaljete tu poruku na forum i kad ona "izađe" kao post ti brojevi će se pretvoriti u tu sliku!!! :O))))

... najzgodnije vam je držati otvoren photobucklet dok pišete na forumu i kad vam nešto zatreba samo iskopirate.....



Nadam se da sam bila od pomoći, ako imate kakvo pitanje slobodno me pitajte!

pozdravi!

Na vrh
bija View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 28 Kolovoz 2008
Lokacija: Canada
Status: Offline
Bodovi: 65
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Listopad 2008 u 04:12
kako smanjiti sliku?
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Listopad 2008 u 09:22
Imaš u photobucketu opciju,koju veličinu slike hoćeš.(ispod choose files imaš reduce to....more options) nekako je najbolja veličina 640x480.Izabereš tu veličinu i on će ti kod prebacivanja sve slike smanjivati na tu veličinu.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 11>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.