Početna stranica Početna stranica > Drveće, živice, palme ruže i bonsa -Forum o drveću > Ruže
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kako staviti slike!!
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kako staviti slike!!

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567 11>
Korisnik
Poruka
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2011 u 21:51
A da vratiš natrag kaktusa u Avatar,možda buš mogla staviti slikeLOL
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
pčelica7 View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2008
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 1966
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje pčelica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2011 u 22:13
Originalno poslano od člana administrator administrator napisao:

video prikaz kako staviti slike




pogledajte


 


 

 

 

Vrlo je jednostavno i lako, i slika se automatski smanji na dimenzije predviđene za forum.


a da staviš slike na ovi način
Kad ima volje, ima i načina. (G.B.Shaw)
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2011 u 11:02
pčelice hvala ti od srca ajd pokušaćuu i tako--hvala neko s enašo da kaže a ove samo zajebavaju smile96
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Cikas View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 20 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 499
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cikas Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Travanj 2011 u 16:54
Ima li netko volje da objasni kako napravit slideshow? Hvala
Baška Voda
Na vrh
Fifi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Ožujak 2008
Status: Offline
Bodovi: 759
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fifi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Travanj 2011 u 13:13
Originalno poslano od člana Cikas Cikas napisao:

Ima li netko volje da objasni kako napravit slideshow? Hvala

Imate u albumu Picaso od googla, opciju za lijepi slajd show,
prvo morate imati otvoren google račun i pogledajte, ima zaista puno
mogučnosti preko Picaso web albuma.
Na vrh
Cikas View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 20 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 499
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cikas Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Travanj 2011 u 16:47
Fifi, hvala na info, pokušat ću!
Baška Voda
Na vrh
VERA1 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 134
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje VERA1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2011 u 00:32

Molim pomoć.

Kako da slike koje su slikane okomito tako i postavim  ovdje u album.
Koristim Pikasu i kad tamo otvorim sliku, podesim ju kako treba i tako mi ostane a ovdje mi ju prenese kako je u fotiću?
 
Evo primjer:
 
Hvala!
 
Na vrh
Zvjezdana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Siječanj 2008
Lokacija: Zg i okolica :D
Status: Offline
Bodovi: 2055
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Zvjezdana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2011 u 09:00
hm neznam kako u picassi ali ako nisi spremila promjenu onda ti tako ostane probaj ju okrenuti u onom original windows pregledniku fotografija  to onda spremiti
Per aspera ad astra.



Na vrh
VERA1 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 134
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje VERA1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2011 u 21:49

Probala i uspjelo , hvala  Zvjezdana.

 
Na vrh
palcica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 15 Svibanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 687
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje palcica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2011 u 18:12
Ma .... evo jedna nepismena .. al trenutno nepismena samo na ovom portalu ... dajte molim vas kako da COPY/PASTE slike svojih biljaka koje imam na jednom drugom forumu .... čak te sve fotke nemam u svom albumu na komp, pa sam mislila od tamo ih samo prebacit tu .... Confused


Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2011 u 21:09
samo ih oznacis i kopiras..... samo copy paste
Na vrh
palcica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 15 Svibanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 687
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje palcica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2011 u 21:16
Admine ne ide ... ostane link a ne fotka....jel mi to možda do pretraživača?
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Srpanj 2011 u 00:46
Nova sam na ovom forumu i forum je zaista dobar, radi bez greške, ali je uplodanje sličica doista komplicirano. Imam iskustva u forumarenju, korisnik sam jednog hr portala već dugi niz godina s zavidnim brojem postova i mislim da bi ovdje trebalo poraditi na tome, da se fotke uplodaju direktno s kompa, jer ovo je tlaka.
 
Prije par dana sam započela s svojim topicom, ali ni jednu jedinu fotku nisam stavila preko nekih od ponuđenih poslužitelja, već sam se oslonila na uplodanje net.hr-a i c/p postala ovdje. Stvar je tehničke naravi, tako da bi poslužitelju ovog foruma savjetovala da poradi na tome da mu informatičar koji forum održava, podesi postavke.
Ovo je samo prijedlogWink
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Srpanj 2011 u 08:02
Originalno poslano od člana palcica palcica napisao:

Admine ne ide ... ostane link a ne fotka....jel mi to možda do pretraživača?
ne znam o cemu se tocno radi...
 
da li je slika na racunalu ili negdje na internetu
 
ps. bebolina hvala na savjetu pokusavamo to nekako rijesiti - zbog kolicine podataka i prometa tako da cijenovno to bude prihvatljivo i moguce.. da ne bi zbog toga morao ugasiti stranicu kada se ne bude mogla financiratizbog prevelike kolicine gb
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Srpanj 2011 u 08:28
Palcica, probaj ovak: klikneš desnim klikom na sliku, novootvoreni prozorčić ti, među ostalim, ponudi save image as, klikneš na to, i pospremiš gdje tebi odgovara, a onda opet obradiš da staviš na forum!!!
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
Zvjezdana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Siječanj 2008
Lokacija: Zg i okolica :D
Status: Offline
Bodovi: 2055
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Zvjezdana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Srpanj 2011 u 14:21
palčie kako ti iskopira link? ima li onaj img code ispred ili ne ako nema img code onda memožeš direktan link stavit odma nego moras stisnut onu sličicu gore kad postas i kopirat link u nju i uplodat nadam se da kužiš o čemu pričam :D neznam kako da objasnim drugačije :D 
Per aspera ad astra.



Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Srpanj 2011 u 15:34
Originalno poslano od člana administrator administrator napisao:

[QUOTE=palcica]
 
ps. bebolina hvala na savjetu pokusavamo to nekako rijesiti - zbog kolicine podataka i prometa tako da cijenovno to bude prihvatljivo i moguce.. da ne bi zbog toga morao ugasiti stranicu kada se ne bude mogla financiratizbog prevelike kolicine gb
Hvala na odgovoru!Smile
Da bi smanjili opterećenje, jednostavno uključite opciju brisanja neaktivnih tema i pitanje gb riješenoWink
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
Monny View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 1028
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monny Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Kolovoz 2011 u 00:53
admine pomagaj ;) kratko vrijeme me nije bilo i listala sam neke stranice pa vidjela upozorenje za stavljanje slika.......do sada sam stavljala slike preko slike.com ali i sama sam primjetila kako se slike nakon nekog vremena zamijene i to ni malo lijepim . . .  preporuci mi najjednostavniji nacin stavljanja slika... ili bilo tko drugi od forumasa neka mi predlozi nesto jednostavno a da dolazi u obzir za koristenje .... UNAPRIJED ZAHVALJUJEM 

pixload mi je jednostavan ali ne znam dali je ok Question

i ova je ok sto je Trisa navela...
http://www.imagesforme.com/ Question


Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Kolovoz 2011 u 06:36
http://www.imagesforme.com
http://www.imagesforme.com
photobucket.com
cvijet.info - jedini nedostatk kod nas, je to sto stavljate jednu po jednu sliku

 

 
http://www.imagesforme.com
Na vrh
Monny View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 1028
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monny Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Kolovoz 2011 u 10:56
hvala administrator ;))
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567 11>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.