Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ostala hobistika
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kako staviti slike!!
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kako staviti slike!!

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 678910 11>
Korisnik
Poruka
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2013 u 20:03
Kiki-ko, ako si ih brisala na nekom od svojih albuma, recimo ako stavljaš peko photobucketa i sl, onda tui automatski slka nestane i iz posta. Vjerojatno zti na tom praznom okviru piše da si sliku izbrisala
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2013 u 20:06
 
Originalno poslano od člana IvanOs IvanOs napisao:


Predložio bi vam da bolje koristite CIF jer vjerojatnost da će fotke nestati iz posta male ili nikakve , dok na Photobucketu kada napunite besplatnu memoriju koju imate moraš nešto platiti da bi nastavili ili neke fotke brisati da bi mogla staviti nove.
Svaka obrisana fotka nestaje i u postovima ma gdje da ste ju stavili.

To najbolje možete vidjeti u starijim postovima gdje ima komentara na slike cvijeta kojeg u stvari nema jer je u međuvremenu obrisan.

Cif je nešto sporiji ali i sigurniji.
Kako stavljate puno slika brzo ćete napuniti photobucket.

Nadam se da sam vam bar malo pomogao.


Kiki ko, evo ovdje i IvanOs objašnjava što se događa, to je bilo stranicu ispred
Na vrh
lela.h View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Studeni 2010
Lokacija: Sl. Brod
Status: Offline
Bodovi: 604
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lela.h Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2013 u 20:52
Imam i ja jedan problem sa slikama. Nemogu ih ucitati sa tableta na portal cvijet.info. moram extra na laptop da bih nesto prebacila.... kraj mojih decki jedva dodem na red! I uvijek se opravdavaju; pa imas tablet za cvijece...
Skroman covijek sve umnozi svojom skromnoscu, veseljem i zahvalnoscu.
Na vrh
IvanOs View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar
3. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 07 Veljača 2010
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje IvanOs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2013 u 23:11
U nekim slučajevima se pored slike može pojaviti i kod kao ovdje. U opciji uredi poruku
njega samo obrišete i biti će sve u redu. Slika će se vratiti uz rub lijevo.

http://www.cvijet.info/slike_cvijeca/vrtno_cvijece/cuvarkuca/58470.aspx -




Bolje biciklom u ribolov nego mercedesom na posao.
Na vrh
pčelica7 View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2008
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 1966
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje pčelica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2013 u 23:16
bravo Ivane, eto i to je rješeno, nadam se da ćeš nam i dalje djeliti lijepe fotke Thumbs Up
Kad ima volje, ima i načina. (G.B.Shaw)
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2013 u 12:32
može li mi ko poslati link kakod a stavim slike.........................na onaj isti način ne mogu kao prije...hvala vam
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2013 u 17:34
niho...evo link Kako staviti slike
Na vrh
toni View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Veljača 2008
Lokacija: Babotok
Status: Offline
Bodovi: 13567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje toni Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Srpanj 2013 u 00:39
Pa več dulje vrijeme Imam problema sa ulopadanjem slika.Sve se lijepo otvori onaj prozorčic i moram 10 puta klikat nekad i duže da bi mogao zaljepiti kod od slike.Pa čovjek izgubi i volju da nešto šalje.Takovih problema nisam još imao a na stotine slika sam tako  stavljao
toni

o Babotok,moj Babotok
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Srpanj 2013 u 22:09
isprobano i sve radi ok.
probajte obnovit verziju preglednika sa kojim idete na portal.
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Kolovoz 2013 u 16:47
admine ja već dva mjeseca ne mogu staviti slike na klasičan način .do sada sam uvijek bila zadovoljna. neznam što se događa.snalazim se na razne druge načine,ali izgubim volju pa ih onda i ne stavljam
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
toni View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Veljača 2008
Lokacija: Babotok
Status: Offline
Bodovi: 13567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje toni Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Kolovoz 2013 u 19:33
[QUOTE=ajama]admine ja već dva mjeseca ne mogu staviti slike na klasičan način .do sada sam uvijek bila zadovoljna. neznam što se događa.snalazim se na razne druge načine,ali izgubim volju pa ih onda i ne stavljam[/QUOTE
Ni ja menogu isto skoro dva mjeseca stavljat slike.Znaći ipak nešto nije u redu
 
toni

o Babotok,moj Babotok
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Kolovoz 2013 u 21:50
ne mogu ni ja
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Kolovoz 2013 u 23:50
kopirajte grešku koju vam javlja prilikom postavljanja pa da vidimo u čemu je problem
Na vrh
toni View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Veljača 2008
Lokacija: Babotok
Status: Offline
Bodovi: 13567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje toni Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Kolovoz 2013 u 00:06

toni

o Babotok,moj Babotok
Na vrh
toni View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Veljača 2008
Lokacija: Babotok
Status: Offline
Bodovi: 13567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje toni Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Kolovoz 2013 u 00:12
Originalno poslano od člana toni toni napisao:

OVAKO:kliknem na ono Polje gore prvo gdje piše URL slike i tu bise trebalo zaljepiti onaj kod za slike-Ja klikam i po 10 puta i ništa ne reagira ne pojavljuje se ono zaljepi.I onda jednom je ok i kad hoču stavitt opet drugu sliku i opet ništa.To mi tako die več skoro 2 mjeseca.Pa trebam  valjda sat vremaena da bi nekako uspio da mi prihvati da stavim sliku
 
toni

o Babotok,moj Babotok
Na vrh
toni View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Veljača 2008
Lokacija: Babotok
Status: Offline
Bodovi: 13567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje toni Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Kolovoz 2013 u 00:15
Originalno poslano od člana administrator administrator napisao:

kopirajte grešku koju vam javlja prilikom postavljanja pa da vidimo u čemu je problem
Meni ne javlja nikakovu grešku vec se to Polje gdje klikam  uopšte ne reagira.možda nakon10 klikanja dopusti da zaljepim link i onda opet dalje isto
toni

o Babotok,moj Babotok
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Kolovoz 2013 u 00:27
to je greška do IE na vašem računalu.
probajte upaliti/ugasiti compatibility View on se nalazi tamo gdje upisujete adresu od stranice na koju želite otići tj. na kojoj trenutno jeste, a nalazi se između dugmeta za pretraži i osvježi stranicu. izgleda kao stranica potrgana na pola.... probajte pa javite rezultate.
Na vrh
toni View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Veljača 2008
Lokacija: Babotok
Status: Offline
Bodovi: 13567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje toni Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Kolovoz 2013 u 20:47
Evo jutros sanmstavljao slike i bilo je sve ok.Sad sam opet  uspio sam jednu stavit i više nede klikaj gdje hoćeš  neotvara se znači ipak je greška na Tom programu za ulopadanje
toni

o Babotok,moj Babotok
Na vrh
toni View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Veljača 2008
Lokacija: Babotok
Status: Offline
Bodovi: 13567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje toni Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Kolovoz 2013 u 20:51
toni

o Babotok,moj Babotok
Na vrh
toni View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Veljača 2008
Lokacija: Babotok
Status: Offline
Bodovi: 13567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje toni Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Kolovoz 2013 u 20:56
Pa više me uopšte ne pusti.Klikneš na ono Polje ništa ne teagira ili se pokaže ovaj veči prozorčič
toni

o Babotok,moj Babotok
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 678910 11>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.