Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ostala hobistika > Razni hobi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kako staviti slike!!
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kako staviti slike!!

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 891011>
Korisnik
Poruka
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Ožujak 2014 u 21:30
probaj pa javljaj.... ali bude išlo sigurno jer nije tako teško
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2014 u 13:19

Svima puno hvala! Hug

Uopće ne znam što sam tražila i gnjavila se na Imageshacku. Kad je CIF zakon Wink , eto uspjela sam staviti slike otprve, samo su mi malo mutne, slikano je s mobija - no to nije ovdje tema. 

Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2014 u 18:37
Bugica, baš mi je drago što si uspjela sa stavljanjem slika......smile55
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2014 u 12:44
Ah, Milice, sad me sram Embarrassed, preko cifa je to skroz lagano... samo me još zeza mobitel, valjda mu je kamera na izdisaju, pa su slike mutne.
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2014 u 21:53
Bugica, važno je da si uspjela a za ostalo ne brini. Svi smo bili na početku i svima (meni je  bilo teško) je bilo teško. Koliko se sada smijemo mojim trenucima kada sam se žalila da nemam toliki stol  gdje ću pomicati miša.smile96.. Učila su me djeca i sama sam neke stvari otkrila i sada  sve bolje ide....
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
dea78 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Ožujak 2014
Lokacija: zagreb
Status: Offline
Bodovi: 661
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dea78 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2014 u 21:02
Admin ili tko zna, trebala i pomoc.Nemam kompjutor vec sve radim na mobitelu.Neznam kako da stavim slike preko mobitela, nemam ni photobucket ni image shack....htjela bi preko cif- a ali je problem kako staviti slike sa galerije mobitela na cif..lijepo molim pomoc jel sam laik u tome, a ovo mi je prvi forum.hvala unaprijed svima
Pozdrav iz Zagreba!
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2014 u 21:51
a gdje zapne???

jesi pogledala video kako staviti slike na Cif, imaš na prvoj stranici
Na vrh
dea78 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Ožujak 2014
Lokacija: zagreb
Status: Offline
Bodovi: 661
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dea78 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2014 u 22:44
Jesam i opet nemogu.kad dodem do stavi sliku pise izaberi datoteku i onda pise nema datoteka.ne kuzim. ocito sam ja preglupa za to!
Pozdrav iz Zagreba!
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2014 u 08:51
Dea, kako sam shvatila, u mobu trebaš izabrati datoteku gdje su ti smještene slike. Možda nisu u galeriji? Kad si slikala, možda si ih smjestila negdje drugdje? 
Na vrh
dea78 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Ožujak 2014
Lokacija: zagreb
Status: Offline
Bodovi: 661
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dea78 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2014 u 17:53
Draga Bugice sve slike su mi u galeriji cak je i moja kcer probala al pise nema datoteka.ma nema veze valjda cu do ljeta skuziti
Pozdrav iz Zagreba!
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2014 u 19:58
Uh, ja nikad nisam stavljala slike preko moba na forum. Baš ti i ne mogu pomoći. Nadam se da će se javiti netko tko zna, voljela bih vidjeti tvoje cvjeteke. Embarrassed
Na vrh
macorka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 02 Travanj 2012
Lokacija: Koprivnica
Status: Offline
Bodovi: 511
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje macorka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2014 u 10:28
Meni uspije staviti sliku i dok je kopiram i preko linka, ali me zanima što je sigurnije i koji način preporučate? Hvala vam.
Na vrh
macorka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 02 Travanj 2012
Lokacija: Koprivnica
Status: Offline
Bodovi: 511
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje macorka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Svibanj 2014 u 13:20
Tek sam sad pogledala filmić s prve stranice, stavljat ću tako. Hvala
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2015 u 21:31
Ne znam gdje je greška????? Ne otvara mi se ona prva stranica sa koje mogu početi radnju za stavljanje slika.... Tko mi može pomoći.....?????
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
pčelica7 View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2008
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 1966
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje pčelica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2015 u 11:33
milica7, misliš na ovu stranicu
Kad ima volje, ima i načina. (G.B.Shaw)
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2015 u 21:06
Pčelice, da, mislila sam na tu stranicu. Hvala... Riješila sam problem... Kod mene je bila greška pa je onda sin obavio što je trebalo i sada je sve u redu....Veliko hvala!smile75
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2015 u 20:04
milica7, misliš na ovu stranicu
Mislila sam na tu početnu stranicu. Nikako mi se nije otvarala kada kliknem na "početna atranica".
Opet mi se otvaralo ovo a nije se otvarala stranica navedena u linku.
Početna stranica
Sin mi je namjestio sada  da se moram vratiti na početak "Cvijet info" i onda mi se tek otvori  prava stranica.
Ne znam jesam li dobro objasnila???
Ja mogu sada staviti sliku ali mi se to čini duži put. Gdje grešim? Hvala  i ispričavam se ako sam pomalo dosadna.... Pozdrav......
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269 Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2015 u 21:29
milice na vrhu ove i svake stranice klikni na portal i otvori ti se
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300 Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2015 u 22:39
Enrikova nona, hvala na savjetu ali ne vidim da na stranici mi negdje piše portal.....
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466 Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2015 u 23:44
milice, portal ti piše skroz lijevo na vrhu stranice u zelenom pravokutniku, iznad Cvijetinfo forum
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 891011>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,156 sekundi.