Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ostala hobistika > Razni hobi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kako staviti slike!!
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kako staviti slike!!

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 91011
Korisnik
Poruka
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Veljača 2015 u 22:13
Slavuj, hvala ti ali još uvijek kod mene nešto nije  kako ste mi napisale.... Nemam ja taj zeleni pravokutnik......
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
NinettA View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2010
Lokacija: Fiume
Status: Offline
Bodovi: 1030
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje NinettA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2015 u 00:36
Ma imaš Milice, imaš... "popni" se skroz na vrh ove stranice i u lijevom kutu imaš Cvijet info forum a iznad njega ti stoje pravokutnici u kojima piše

Portal       E-mail     Novosti     Kontakt

Svi su pravokutnici "aktivni" a tebi treba ovaj prvi.... Klikni na njega... I on te "odveze" do portala

Kako ja to radim kada stavljam slike.... Otvorim dva "ekrana" Cvijet info foruma, u prvome se registriram a u drugome kliknem na "Portal" gdje sam automatski registrirana i idem na postavljanje slika... i dalje prema ADM uputi...

Sretno
Što ne možeš promijeniti, prihvati. Ako ne možeš prihvatiti... odkantaj...
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2015 u 16:05
Buljim i kroz naočale ali ništa od toga navedenoga ne vidim. Hvala vam na trudu .... smile79Snaći ću se nekako kad budem imala slike za stavljanje.....
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
NinettA View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2010
Lokacija: Fiume
Status: Offline
Bodovi: 1030
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje NinettA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2015 u 16:44
A sada...


Što ne možeš promijeniti, prihvati. Ako ne možeš prihvatiti... odkantaj...
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2015 u 17:43
Ovako je kod mene kad otvorim prvu stranicu CIf-a


Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2015 u 17:46
Kad  otvorim direktno forum dobijem ovo:


Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2015 u 17:49
Kad otvorim aktivne teme dobijem ovo..


Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2015 u 17:52
Tu nigdje ne vidim mogućnost da se direktno vratim na onu prvu stranicu gdje se počinju stavljati slike..... Vjerujem da negdje grešim a ne znam gdje.
Ninetta, puno ti hvala na pomoći a kod mene je to prikazano drugačije, ta prva stranica pa me to zbunjuje  i sve mi je nekako nepoznato....Hug
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2015 u 19:00
milica7, tebi nedostaje cijeli gornji dio stranice - onaj gornji pravolutnik koji ti je sad crn. Na neki način si ga uklonila i sad bi to trebalo vratiti (netko tko se razumije u komp. bi ti to trebo ponovo vratiti).
Ono što možda možeš napraviti je da se mišem pozicioniraš na to crno polje i desnim mišem klikni. Otvorit će ti se opcije (nisam sigurna što će se kod tebe otvoriti) no možda bude opcije natrag, pa klikni na nju ili opcija show All pa klikni na nju. Možda se vrati izgubljeno, ako ne, netko će ti morati doći i namjestiti na kompu, tj. vratiti taj, sada, nedostajući dio.
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2015 u 19:15
Moon, veliko hvala na uputi i na pomoći. Imala sam ja "pomagača" koji vole po malo "vršljati" po mome kompiću pa su možda nešto "popravili".( Moji unučići).
Kćerka mi je sada zaista pomogla ( na daljinu)ušla je i popravila i sada mi je kao što je bilo i prije.

Veliko hvala svima na pomoći.....
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2015 u 19:40
milica7....pravi mali pomagači (unučići) LOL
Važno je da ti je sad sve ok :)
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Lipanj 2015 u 16:17
evo i mene ,nisam stvaljala slike odvano ,sad pokusala al nesto mi tu ne stima,,kako da postavim slike na moju temu ,,nema kategorije i gdje ta slika ode :)

pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Lipanj 2015 u 16:47
Sve je isto kao i prije. Ako si zaboravila, podsjeti se na temi Kako staviti slike  Smile
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Lipanj 2015 u 05:21
moon nije isto kao prije jer nikad nisam stavljala onako kako pise na temi kako stvaiti slike ..a citala bi ja samo mi je malo previse 11 stranica procitat da dobijem odgovor :)
pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Lipanj 2015 u 16:17
Ne moraš sve čitati, dovoljno je pogledati video kako staviti slike, a on je na prvoj stranici teme kako staviti slike, evo post pa pokušaj, nadam se da ćeš uspjeti :)

Evo sad sam išla pogledati koju zadnju sliku si pokušavala staviti i pronašla ovu


Tako da ne razumijem u čemu je problem, pa uspjela si staviti sliku, sad samo treba kopirati kod za forum i zalijepiti na post u tvojoj temi kao što sam ja napravila ovdje i to je to :)
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Lipanj 2015 u 21:18
moon hvala ti ,ja sam stavila sliku ,al nemam tj neznam koju kategoriju slika da izaberem,zelim slike stavit u svoju temu a neznam kako ...gledala sam video al neznam samo koju opciju da kliknem za kategoriju slika da bi slike isle u kaktusi i ostale biljke (moja tema ) 
pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Lipanj 2015 u 21:19
aha ,nisam vidla donji text ,odo probat

pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Lipanj 2015 u 22:35
Vidjela sam na tvojoj temi da si uspjela postavit slike
Na vrh
bucka123 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 664
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bucka123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Ožujak 2019 u 22:23
imam problem, pa ako netko pročita molim pomoć .... znači uspjela sam slike preko CIFa bez problema prebaciti na svoju temu, ali naopako su mi okrenute iako ih kopiram iz ispravnog polažaja ... hvaaala
Nemoj hodati ispred mene,možda te neću moći pratiti. Nemoj hodati iza mene, možda te neću znati voditi.Samo hodaj pokraj mene i budi mi prijatelj.    
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 91011
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,156 sekundi.