Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kako staviti slike!!
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kako staviti slike!!

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 11>
Korisnik
Poruka
skitnica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1556
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje skitnica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Listopad 2008 u 11:53
ja ih sve smanjim u photoshopu,vrlo brzo radi,a onda na forum.
mi smo djeca cvijeća
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Listopad 2008 u 17:51
Možeš i tako,no  ja hoću da meni slike u kompu budu u originalnoj veličini,pa mi je ovako najbolje i najjednostavnije jer ih on sam smanjuje kod prebacivanja.
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18303
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2008 u 23:08
Pokušavala sam i ja. Ako je u photobucket stavljena pod određenim formatom više neda smanjiti ( ne zapamti promjenu ). Sljedeće slike savi u pravilnu veličinu. A ako itko zna način mijenjanja dimenzija i mene zanima.Smile
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
vera4 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: American Samoa
Status: Offline
Bodovi: 2922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vera4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2008 u 01:28
Iznad slike ti piše "edit" sitnim plavim slovima. Piše još štošta,ali te ne zanima. Klikni dvaput brzo na edit. pojavi ti se nova stranica sa raznoraznim kvadratićima i ima jedan sa velikim X unutra. Kod njega piše "resize". Stisni ga i izaberi kod "new size" upiši nove dimenzije 480x640 ili ispod imaš "preset sizes". Izaberi gornji format. Ako hoćeš sliku u obadvije veličine klikni na "Save a copy" ili ako ti je jedna dosta na "replace original" kad se ovako piše izgleda komplicirano, ali nije.
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18303
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Listopad 2008 u 01:24
Originalno poslano od člana vera4 vera4 napisao:

Iznad slike ti piše "edit" sitnim plavim slovima. Piše još štošta,ali te ne zanima. Klikni dvaput brzo na edit. pojavi ti se nova stranica sa raznoraznim kvadratićima i ima jedan sa velikim X unutra. Kod njega piše "resize". Stisni ga i izaberi kod "new size" upiši nove dimenzije 480x640 ili ispod imaš "preset sizes". Izaberi gornji format. Ako hoćeš sliku u obadvije veličine klikni na "Save a copy" ili ako ti je jedna dosta na "replace original" kad se ovako piše izgleda komplicirano, ali nije.


Ne dozvoljava veće dimenzije samo manje smile228.
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Listopad 2008 u 23:11

Slike na photobucket ubacim bez problema,cak sam probala i sa drugim imenom,rekoh da onak moj stari nick nema kakvih problema.ali nista!!
Znaci iz mog albuma prebacim slike na photo..,kopiram,vratim se na forum i tu nastaju problemi..opcija"kopiraj"nije aktivirana-samo ona "izbrisi"..
Pokusavam evo vec par dana..instalirala sam Adobe Reader 9; Adobe Flash Player 10 ActiveX i Adobe AIR...ali nista..nista,nista...
Hvala Unaprijed!!!Embarrassed
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Listopad 2008 u 23:23
to mi se nije dešavalo Confused stvarno ne znam do čega je to
 
kad udješ u odgovor u svom postu probaj ubaciti sliku kraticama na tipkovnici
 
Ctrl + C - Zamjenjuje "Copy" naredbu
Ctrl + V - Zamjenjuje "Paste" naredbu
 
 
 
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Listopad 2008 u 23:52
Originalno poslano od člana iris iris napisao:

to mi se nije dešavalo Confused stvarno ne znam do čega je to
 
kad udješ u odgovor u svom postu probaj ubaciti sliku kraticama na tipkovnici
 
Ctrl + C - Zamjenjuje "Copy" naredbu
Ctrl + V - Zamjenjuje "Paste" naredbu
 
 
 
 
I ja se po prvi put susrecem s tim..Hvala ti Iris,pokusat cu..!!
Vidjet ce se da li sam uspjelaSmile!!
Ako je neko od vas imao ovakav problem,MOLIM za pomoc!!!
Hvala!!!Embarrassed
 
 
PS.Iris,pokusala sam..nista,Hvala ti najljepsa!!
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
rijeka53 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1517
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rijeka53 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2008 u 12:38
....a probaj jos opciju DIREKTNOG copy.....znas da se ponekad moze zaljepiti da se jednostavno slika kopira i zaljepi ili isto to sa Ctrl +C +V
Čips - umjetnost prodavanja jednog krumpira po cijeni cijelog kilograma
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2008 u 23:05
Originalno poslano od člana rijeka53 rijeka53 napisao:

....a probaj jos opciju DIREKTNOG copy.....znas da se ponekad moze zaljepiti da se jednostavno slika kopira i zaljepi ili isto to sa Ctrl +C +V
 
 
Vjeruj mi da sam sve probala..i nista..Adobe AIR je instaliran,JavaScript.. uspjela sam prebaciti slike kopirajuci ih direktno(iako su male),ali i to nekad zeza..Hvala ti ipak..Hvala!!
Nemam pojma sta dalje..
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
rijeka53 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1517
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rijeka53 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2008 u 10:33
...probaj sa "zabicom", mislim da se nemoras niti registrirati samo uplodaj i copy-paste
 
Čips - umjetnost prodavanja jednog krumpira po cijeni cijelog kilograma
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2008 u 13:34
WoW Rijeka(izvini sto te tako zovem,ne znam ti ime ali znam da zivis blizu mene..USPJELA SAM!!!TongueTongueTongue
 
HVALA TI!!!!!!!!!smile79
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Prosinac 2008 u 21:36
ako se slika obrise obrisati ce se svugdje!!!
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Siječanj 2009 u 17:37
Moj problem sa Photobucketom ja što ja ne vidim svoje slike u svom albumu. Znači uđem u Phot., logiram se, stisnem my albums i onda umjesto da vidim slike u svom albumu kada postavim miša gdje bi trebala biti slika imam 1. Email&IM, 2. Direct Link, 3. HTML Code, 4. IMG Code,
na4. sam stisnula copy i[IMGhttp://i382.photobucket.com/albums/oo267/glogoski/CopyofP7270021-1.jpg[/IMG]
kopira mi adresu ali ne i sliku
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Siječanj 2009 u 22:52
Kat Rea,stvarno ne znam.2 godine sam tamo,na photobucketu,i nikad mi se ništa slično nije desilo.Sorry,ne mogu pomoći no eto da vidiš da sam ti moralna podrškaTongue
Na vrh
jasminaaa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 534
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jasminaaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Siječanj 2009 u 09:36
Kat.rea,probaj kopirati opciju pod brojem 2-direkt link.Tako je bar kod mene.Ne mogu staviti slike na forum kada kopiram opciju 4 ali zato uspjeva sa opcijom 2.Probaj,možda to uspije
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Siječanj 2009 u 11:50
Jasminaaa,njoj nije problem prebaciti slike,nego to što ih ne vidi uopće u photobucketu.
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Siječanj 2009 u 13:43
Točno Shasha, uopće ih ne vidim pa napikavam. Pokušam pa stavim krivu, ne onu koju sam htjela, pa brišem, ... uh živa muka. Ovu zadnju sam stavila preko Ptičice. Hvala na moralnoj podršci.
Na vrh
jasminaaa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 534
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jasminaaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Siječanj 2009 u 14:34
Ako si u mogućnosti da probaš sa nekog drugog računara da odeš na ph i da vidiš hoće li se tamo pojaviti slikice.Možda ti je do compa.Vrijedi probati Thumbs%20Up.Ako ni to ne upali onda mi je stvarno SORRY.
Na vrh
toni View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Veljača 2008
Lokacija: Babotok
Status: Offline
Bodovi: 13567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje toni Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Siječanj 2009 u 22:40
Ja sam isprobao nekoliko web stranica za prebacivanje slika ,evo ovaj mi se svi+a samo je na njemackom.Skroz je jednostavno i brzi je.
toni

o Babotok,moj Babotok
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 11>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,248 sekundi.