Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Savjeti
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kako staviti slike!!
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kako staviti slike!!

 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 11>
Korisnik
Poruka
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2009 u 21:55
Originalno poslano od člana Danci27 Danci27 napisao:

Iris jesi tu?Kako da drugi put stavim više u jednu poruku slika?
 
kad ubaciš jednu sliku klikni enter 2 puta i spusti se u red ispod slike
zatim ubaciš drugu i opet 2 puta enter i tako dok ne ubaciš sve slike koje želiš
 
 
 
 
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2009 u 19:07
Ako ti ne bude išlo preko photobucketa možeš probati na
 
 
Vrlo je jednostavno, a sve je na hrvatskom jeziku i ne moraš biti registrirana.
Čisto kao informacija sugrađanko.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
vrba View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 20 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 49
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vrba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2009 u 17:42
ćao svima! ja sam nova ovdje..i nikako se ne mogu registrirati na photobucket..napisala sam username i password i kada stisnem na next step,ništa mi se ne pojavljuje drugo..molim pomoć..
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18303
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2009 u 19:50
Evo ja sam pokušala otvoriti novi  album. Problem je u korisničkom imenu ili lozinki, nešto si neodgovarajuće po nih pisao-la . Morala sam tipkati dok mi nije prihvatio. Mijenjaj ono na što te u tekstu iznad upozori.
Evo vidiš u ovom rozom okviru je upozorenje što neprihvaća. Kaže da ovo ime nije dostupno. Ugodi muWink.

Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2009 u 17:44
korisničko ime koje si unjela vec postoji,pa je stavio nekoliko prijedloga kako bi se mogla logirat. treba samo izabrat nesto od ponudenog i nastavit registraciju. poslje na mail dolazi aktivakcijski link.
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2009 u 17:53
jos jedna vazna stvar sto se slika tiče: ne samo sto veličina slike ovisi na koju veličinu smo ja dali učitat nego i na koju veličinu smo sa foto aparatom slikavali. ovo su formati u pikselima koje sam testirala na svom aparatu pa sam za svaku opciju gledala koliko slika stane na takvim formatima pa evo popisa

Image Qualiti(kvaliteta slike) u pikselima

SHQ 3072x2304 ->73 slike

HQ  3072x2304 ->146 slika

SQ1 2560x1920 -> 210 slika

SQ2 1600x1200 -> 389 slika

*ovo opet ovisi i o tome kolika je vasa memorijska kartica ali ove opcije bi trebali imat danas svi dig.foto aparati jer sa većim pikselima je i sama slika veća. ako se namjeste postavke na fotoaparatu i na serveru s kojeg se učitavaju slike,nebi smjele bit ni premale ni prevelike.
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2009 u 18:10
slike bi trebalo okrenit kako treba jos na kompjuteru prije nego se počmu učitavat preko servera
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18303
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2009 u 20:36
Ako ti je slika sačuvana samo u photobucket-u, klikni na nju. Otvorit će se stranica sa tom slikom. Stavi miša na sliku na traci iznad slike će ti dati moguđnost da zarotiraš sliku ( funkcija rotate). Sa lijeve strane na toj stranice imat ćeš novi link zarotirane slike. Njega koristiš kao što si do sada za ovu sliku koja je stavljena.

Moja slika je iz normalne zarotirana u stranu.


Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2009 u 22:57
moja preporuka je da skineš image resizer koji se integrira u windowse imaš ga tu: http://www.microsoft.com/windowsxp/Downloads/powertoys/Xppowertoys.mspx
 
u desnoj koloni ... klikni na njega....pa save....i kad ga skine klikni run i on je u tvom kompiću....samo na sliku klikneš desni klik...izabereš resize i veličinu koju želiš i sve slike ćeš bez problema smanjiti u svom kompiću i onda će ti i upload na internet biti puno brži
 
Na vrh
lika1 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 844
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lika1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2009 u 15:00
Ajmo cure i dečki objasnite mi kako staviti više slika odjednom sa photobucketa na forum????Ja idem jednu po jednu i to mi je za izluditi,a vidim da vi to radite bez problema!!!
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2009 u 15:14
moraš jednu po jednu...drugog načina nema....znači samo strpljivo Smile
Na vrh
lika1 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 844
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lika1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2009 u 17:57
Hvala ti Iris,ja sam mislila da ću proći malo lakše,ali ništa od toga,strpljen,spašen!
Na vrh
morema View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 249
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje morema Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2009 u 22:57
htjela sam staviti sličice ali sam čitajući skužila da se moram prvo registrirati na photobucket a ja kad kliknem na www.photobucket.com javljaju mi se greške runtime error.
Što da radim?
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2009 u 23:02
evo ja sam sad probala...kod mene radi normalno
 
probaj na ova dva:
 
 
 
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2009 u 14:29
 
Ovaj prvi program je dobar i lagan...
Na vrh
morema View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 249
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje morema Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2009 u 12:34
Originalno poslano od člana pistacija pistacija napisao:

evo ja sam uspjela al drugacije....
 
 
2. kliknes na browse i oznacis sliku koju zelis objaviti
 
3. kliknes zatim na host it  i sacekas malo
 
4. nakon toga oznacis link u zadnjoj kucici (na dnu stranice pise sa desne strane Direct link to image )
 
5. nakon sto si ga oznacila desnim misem stisnes copy (ili mozes i bez misa tako sto ces kad oznacis link stisnuti u isto vrijeme ctrl i slovo c)
 
6. na forumu u raspravu koju zelis stavis link koji si kopirala na nacin da klikom desnog misa oznacis rijec paste (ili bez misa samo na tastaturi stisnes  ctrl i  slovo v)
 
7. tad ti se pojavi na forumu link kojem na pocetku linka dodas  bez ikakvih razmaka a sve malim slovima zagrada img zagrada ; na tastaturi te zagrade radis na nacin da stisnes alt gr i slovo f ili alt gr i slovo g, to su ovakve [zagreda ili .......... ovakve ]
img stavljas dakle u te zagrade , otvoris zagradu sa alt i slovo f a zatvaras je sa alt gr i slovo g 
 
8. na kraju linka opet dodas malim slovima zagradu pa kosu crtu pa img pa zagradu; kosa crta ti je na tastaturi i broju 7 ovakva  /
 
E da, trebas samo paziti da zagrade koje si dodala i img nisu podvucene kao link. To ces izbjeci isto na nacin da napravis zagrade u kojima pise img a zatim ih uredjujes i kopiras....
 
9. i kliknes odgovori t.j. posalji :)
 
Tako mozes par slika staviti ....



Ja napravim browse i označim sliku, ali nemam taj host it. Šta da radim?

Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2009 u 12:36
klikneš na browse...izabereš sliku pa klikneš na start upload
a onda kad uploada  kopiraj :      
Hotlink for forums (1)
i stavi u svoj post
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Srpanj 2009 u 16:15

video prikaz kako staviti slike

pogledajte

 
Na vrh
Fermina-Daza View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1594
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fermina-Daza Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Kolovoz 2009 u 13:39
Od kad sam se registrirala stavljam slike preko photobucketa.
Jest da je ponekad spor a ni moj komp nije prva liga.

Sinoć mi je nastao problem kojega ne znam riješiti pa ako je netko imao slično iskustvo, molim da mi se javi.

Naime, jednu sliku sam zabunom stavila preveliku i htijela je editiranjem izbrisati.Desnim klikom na nju, odabrala nešto što je počimalo sa " block.... photobucket...."  klikla to i izbrisale mi se sve slike iz mog vrta, t.j. postale meni nevidljive a ostali kažu da ih vide.
Kad sam pošla na photobucket  i tamo sve slike u mom albumu -nevidljive.Vidi se samo što piše.."edit..move...share..delate..." a slika nigdje.Očigledno sam potpuno blokirala photobucket ili nešto s njim nije u redu (cijelu je večer štekao i bio jako usporen )
Zna li tko kako riješiti ovaj problem?
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Kolovoz 2009 u 14:39
pokušala sam naći, ali nisam uspjela Unhappy
Fermina probaj im poslati mail i reci da si blokirala svoje slike
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 11>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.