Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Trajnice
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Jacobinia - jacobinia carnea
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Jacobinia - jacobinia carnea

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 234
Korisnik
Poruka
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Listopad 2013 u 00:58

no zašto meni nije uspjela, a bila sam dobila već zakorijenjenu od AntonijeConfused
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Listopad 2013 u 07:51
Mari,
 Moju iznesem u rano prolece napolje i smestim je u senoviti deo baste. Pije dosta vode jer kada je zedna list, pa cak i deo stabla se opuste. Laka biljka za negu. Nebih znala gde si pogresila.smile73
Nije isto covek u pustinji
i pustinja u coveku
Na vrh
sunceeee View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Lokacija: Hrv. zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1634
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sunceeee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2014 u 16:34
Evo i mene na ovoj temi.
Vrlo jednostavna i nezahtjevna biljka.
Poželjno ju je što više obrezivati jer cvate samo na vrhovima grana.
Laka za uzgoj i zakorjenjivanje- samo se zapikne u zemlju i povremeno zalije- reznice ne vole jako mokru zemlju.
Tolerantna je što se tiče svjetlosti ali puno ljepša i bujnija na suncu.
Preko zime voli umjerenu temperaturu i dosta svjetla- može prezimiti i u podrumu s manje svjetla ali će joj onda otpasti listovi no ona će na proljeće vrlo brzo sve to nadoknaditi.
Nemoj da te život inpresionira, inpresioniraj ti njega!   Život je san - učini ga stvarnim! (Majka Tereza)
Na vrh
Aidazg View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 27 Veljača 2013
Status: Offline
Bodovi: 151
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Aidazg Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2014 u 15:28
predivan cvijet, gdje se može nabaviti?
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 234
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,156 sekundi.