Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Dnevnik radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Dnevnik - Šeflera + Miha-M
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Dnevnik - Šeflera + Miha-M

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 16171819>
Korisnik
Poruka
miha-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1099
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miha-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2008 u 21:16
Originalno poslano od člana FranjicaZG FranjicaZG napisao:

Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju,
baš sam sretna, baš sam sretna pa makar ne imala što čitati u vašem Dnevniku jer očito plazite po drugim Forumima i čitate sve što vam padne pod ruku. Pazite, roditeljstvo je jedina djelatnost koja je dozvoljena bez ikakvih ispita, pripema i svjedodžbi... osluškujte jedan drugoga i bušicu i samo naprijed. Uz toliko ljubavi koliko je vas dvoje imate, uz toliko pozitivne energije znam kako će na svijet doći jedno predivno stvorenje, znam kako će čovječanstvo biti obdareno jednim pravim, velikim (u svakom smislu, ne samo fizičkom) čovjekom. Bravo
Thank%20You
...štihača je zakon...
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2008 u 09:01
Franjica je sve tako lijepo rekla, da nemam što dodati, osim možda samo da je malo pomoglo i hladno more dok ste bili kod menesmile81
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Branka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Prosinac 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3031
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Branka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2008 u 17:31
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2008 u 20:14
Ma kakvo hladno more, oni samo pričaju o atmosferi u tvojoj užoj i široj obitelji, o užitku druženja s vama svima... pa jasno da se nakon dobrih vibracija, ljudi dobro osjećaju a kako su se morali jako stiskati u tvojem krevetiću... pst, dalje se ne priča u pristojnom društvu
Pusa smile81
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2008 u 20:26
E pa i oni su nama ostavili vrlo dobre vibracije - cjeloj mojoj obitelji, ali srećom nitko nije ostao trudan.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
miha-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1099
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miha-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2008 u 20:42
Franjica, u krevetu se nismo mogli ni mrdnuti bez male triše. Cijelo vrijeme je bila kivna na nas kaj smo joj zauzeli krevet.smile156
...štihača je zakon...
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2008 u 11:07
jesam nešto propustila? Wink dobit ćemo malu šefi? bjavooooo Clap i čestitam od srca smile126 
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2008 u 14:02
Ma daj se ne zezaj miha, pa to bu onda malo kuštravo čudosmile61
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2008 u 14:28

Samo se vi zezajte, a kad bude trebalo čuvati, pa kad nas Miha i Šefi budu zvali, gurat ćemo mi kolica na flori u 6. mjesecu, ajme dijete bi se po ovome moglo roditi na flori, to bi bio pun pogodak.

RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Studeni 2008 u 11:00
smile96Šašavci! Baš ste me nasmijali!
A na Flori bute sigurno drmuckale kolica, ali tek 2010. Beba bu došla poslje flore, ali taman da se okupam na moru prije nego zvrkić dođe!

Tu se igramo

http://satyninabajka.blogspot.com/
Na vrh
Nana View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 19 Rujan 2008
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 332
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Studeni 2008 u 13:03
 
E Šefi, na flori 2010 to malo zvrče se više baš nebu dalo drmuckati. Koprcalo bu se kak na tvom avataru, puzalo po travi i jako štelo hodati. Al zato buju te tete i stričeki cvetoljubci malo smjenili u kvazimodo pozi, da si ti otpočineš križa.   Tongue  Wink
(O)smijeh je najbolji facelifting   
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Studeni 2008 u 12:42
Hej ljud, pa mi smo se zeznuli, dogovarah posjet Felixinom raju a nama treba dječje igrališće. Lana 1, Zvjezdana, Ines, Šeflera ma koga sam samo preskočila, činilo mi se kako imamo klinaca i klinceza u perspektivi za jednu jasličku grupu, hura sza sve mameke i tateke i naj oprostiju ako sam koga ispustila (za pokoru bum došla čuvati bebice)
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2009 u 22:57
Uh, sad sam se utješila, vidim da i vi dugo niste virnuli u vaš dnevnik!
Šeflera, barem možeš uslikati kak nam miha dela i komentirati jesi li zadovoljna!!! LOL Wink
Na vrh
miha-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1099
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miha-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2009 u 23:10
A čuj, bila je zima i malo smo se grijali i ...eto, Šefi trbuh raste. I tko je vidio onda vrijeme provoditi u vrtu.smile156
...štihača je zakon...
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2009 u 10:00
Pa da, vi sad njegujete cvetek u boci, pardonček u bušici... i nećete se s nama družiti.. šmrs, šmrcsmile43,
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2009 u 10:51
Koliko prašine!!!!

Pfuf!
S toplijim danima, naravno da smo vani na friškom zraku i s rukama zmazanim od majke zemljice!

Miha je završio seljenje krtičnjaka u cvijetnjak i to onaj koji sam još lani započela raditi.
Tako da sam ja samo ,nonšalantno, prosijala sjeme nakon njega.

I sad, kak mu Bog pomogne. Nek se muči.

No svi veći radovi će pričekati neka bolja vremena. Ove godine uživamo u samoniklom cvijeću.
Ima i to svoje čari.
A sad idem postaviti par slikica tak da nas ne zaboravite!
smile79

Tu se igramo

http://satyninabajka.blogspot.com/
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2009 u 13:31
ima da nikne i te kako
uzivaj
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2009 u 20:10
Nema šanse da vas zaboravimo, svako malo skoknem virnuti ima li što novog kod vas smile81, ha, ha ,ha, još malo pa vas bu nadglasala zvrkica!
Na vrh
ines View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1095
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ines Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2009 u 08:31
Šefi iskoristi ovo stanje, ja sam dragom lani samo prstom pokazivala "daj tu malo pograbi, e ovdje još malo zalij, daj ovo zravnaj..."  Vidiš mu na faci da bi najradije tebe s grabljama, ali samo se nasmiješio i govorio "jel tak dobro? kaj da malo i ovo lijevo?" LOLLOLLOL
nema kruha bez motike
Na vrh
Mikica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3024
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2009 u 23:44
Joj čisto vas je ljepo "čuti"!!Samo se (kod nas bi se reklo) lepo imejte!I sretno vam za Blagdane, da bi druge godine vas bilo više!!!!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 16171819>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.