Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Dnevnik radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Dnevnik - Šeflera + Miha-M
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Dnevnik - Šeflera + Miha-M

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 19>
Korisnik
Poruka
Donata View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2260
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Donata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Veljača 2008 u 11:44
Vidim da se dobro drži...osteospermum...smile55 
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
nera View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 02 Listopad 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 159
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Veljača 2008 u 12:58
aja onda moram počekati jer ih nemam di staviti u kuću. jedino na krevet između mene i muža...ili umjesto njega..smile156
Life is like box of chocolate...
Na vrh
miha-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1099
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miha-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Veljača 2008 u 13:53
Originalno poslano od člana Šeflera Šeflera napisao:

Eto!

Jedan i pol zadatak od tri obavljena!

Sad još mimoza i šikara!



I mimoza je zasađena, pa ako bude sreće...


...štihača je zakon...
Na vrh
mima View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 320
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mima Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Veljača 2008 u 21:11
ovo su samo grančice mimoze ili ?
Na vrh
miha-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1099
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miha-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Veljača 2008 u 22:02
Može se i tako reći. Grančice sa korjenom. Iako će se teško primiti, vrijedi isprobati.smile160
...štihača je zakon...
Na vrh
miha-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1099
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miha-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2008 u 20:53

S obzirom da je još uvijek hladno, danas smo samo obilazili imanje, i malo planirali, kako i gdje ćemo što urediti. Neke biljke ćemo preseliti neke nove vrste posaditi, i tako to...
Na nekim mjestima su biljkice već naveliko potjerale, na nekim granama pupovi isto krenuli. Malo čak i prerano, ali vidjet ćemo...

...štihača je zakon...
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Veljača 2008 u 13:44
Jučer su ljubice dobile novu zemlju, a Šeflera iz ureda novog vlasnika!

Tako da me do daljnjega u uredu po novom dočekuje jedna ljubica!
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Veljača 2008 u 16:04
Djeco, samo tako naprijed, pa da i mi stari učimo od vas.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2008 u 11:27
Od svega što je posijano petunije su totalno zaštrajkale tako da nemam ni jednu.
Ali zato dragoljub, frajle, cinija i vučjak napreduju jako ljepo.
Jučer su sve biljčice koje su bile u skupini presađene tak da svaka ima svoju čašicu da bi joj se korjen mogao slobodno raširiti.

Za vanjske radove je jučer bilo smile118  i smile204 i smile168 pa smo sve odgodili - ponovo- za neke ljepše dane!

Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2008 u 17:50
U dvoje je sve lakše i ljepše...bravo za vaše vrijedne ruke!
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2008 u 20:05
Pa nije valjda baš takva žurba, čekajte ljudi ljepše vrijeme, da nam se ne smrznete - što bi mi bez vas. Uživajte doma i kuhajte čaj.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Letitia View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 64
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Letitia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2008 u 21:04
Kako ste vrijedni!  Clap
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2008 u 19:03
Pa gdje ste vas dvoje - nije mi jasno je li toliko radite da ne stignete pisati ili ništa ne radite pa nemate što napisati. (Šala mala) Sigurna sam da ste vani, baš je pekrasan  dan i ejda čekam slikice
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2008 u 19:17
Danas bez nekog plana! Jednostavno smo izašli van , a ideje o tome što bi mogli raditi rađale su se jedna za drugom.

Nakon jutarnje kavice- tamo negdje oko 12 Wink- sunčeko je pozvalo na druženje! Pa smo prihvatili poziv i izjurili van!
Kak se šika, prvo smo  Flik i ja obišli imanje ,a gazda se pridružio malo kasnije!
V žepu su bile škare pa je prilikom obilaska odlučeno da prvo odrežemo vrbine grane za novi plot. Odrezane, očišćene,a i ljepo smo se prošetali!
Kad se gazda vratio kavica za predah je bila tu i dok smo na terasi ispijali kavicu dogovor je pao: idemo ošišati i presaditi pampasicu, jucu, pograbljati krtičnjake i napraviti plot!
Što smo dogovorili to smo i :













pomagač je provjeravao kako duboko krtice kopaju




Bilo je tu još i usputnih radova- čišćenje suhih listova perunika, dodavanje zemlje ružama,



a neki nisu mogli odoljeti da ne riješe šikaru.




Još je puno toga ostalo za napraviti, ali polako! ljepi dani su tek pred nama.
A i sutra će biti ljep dan!
Wink
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2008 u 19:23

Znala sam da ste se negdje pritajili, fotke su famozne, treba mi prostora i zelenila pa makar na slikama. Plotić je fenomenalansmile141

Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2008 u 20:17
Naradili ste se bogme, ali sve sam nam to lijepo pokazali, pa i mi uživamo zajedno s vama,
smile79
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2008 u 21:31
Kad se male ruke slože, sve se može , sve se može........

Čim sam vidjela Mihine tačke odmah mi je ova pjesmica pala na um....
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2008 u 22:00
miha ima li kakvih vijesti o mimozi?...
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2008 u 22:14
Bokić Frida! Miha odmara oči pa ja umjesto njega dežuram večeras!
Mimoza još uvijek miruje- nije sigurna oče li rasti ili neće- dok miruje ne diramo ju i nadamo se da će faza prilagodbe proći čim bezbolnije!

Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2008 u 22:20
 baš bih volila da uspije...čula sam jedan babski recept za mimoze..napisat cu ti na pp..
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 19>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.