Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Dnevnik radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Dnevnik - Šeflera + Miha-M
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Dnevnik - Šeflera + Miha-M

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 19>
Korisnik
Poruka
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2008 u 21:04
Javi koji vikend i eto nas kod vas.....
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2008 u 23:10
Originalno poslano od člana TeaK TeaK napisao:

Javi koji vikend i eto nas kod vas.....

Još da nas ozbiljno shvate!!!! Wink
Mogli bi se mi samo najaviti, a onda da ih vidimo... smile96smile158 smile160
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Veljača 2008 u 08:49
Originalno poslano od člana andrea01 andrea01 napisao:

Originalno poslano od člana TeaK TeaK napisao:

Javi koji vikend i eto nas kod vas.....

Još da nas ozbiljno shvate!!!! Wink
Mogli bi se mi samo najaviti, a onda da ih vidimo... smile96smile158 smile160


Ozbiljno vas shvaćamo! smile157smile48smile42
A ak se samo najavite imamo mi materijala u bilo koje vrijeme za vrijedne goste!

Big%20smile

Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Veljača 2008 u 16:30
Najvrednija sam kod smile50. Kad mogu doći?
Na vrh
miha-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1099
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miha-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Veljača 2008 u 18:25
Originalno poslano od člana FranjicaZG FranjicaZG napisao:

Najvrednija sam kod smile50. Kad mogu doći?


Kad god želiš, smile41osim po noći kad ipak pokušavamo spavati.smile231
...štihača je zakon...
Na vrh
miha-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1099
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miha-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2008 u 16:16
Danas sam se napokon udostojio opet pokrenuti na rad uz potok. Porušio sam staru ogradu, počistio divlje šiblje koje je poprilično naraslo, a najgore je kada ti šipražje proraste kroz žicu na ogradi i moraš sve mic po mic. Nakraju sam pukao, uzeo kliješta za žicu, i nema više ni žice a ni grmlja. I onda desert na kraju, kiša. Dobro će mi doći, da malo ispere garež od paljenja stare trave. Jer ionako izgledam ko dimnjačar. S obzirom da me je kiša potjerala, sutra nastavljam sa radovima.
...štihača je zakon...
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2008 u 17:56
Miha, ti si zaista bio vrijedan, a draga je sigurno skuhala neki fini i konmplicirani ručak kad nije bila s tobom na potočiću.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
miha-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1099
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miha-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2008 u 21:11
Originalno poslano od člana Triša Triša napisao:

Miha, ti si zaista bio vrijedan, a draga je sigurno skuhala neki fini i konmplicirani ručak kad nije bila s tobom na potočiću.


Žena je danas morala raditi na poslu, tako da sam bio sam u borbi sa grmljem.
Ali već smo se dogovorili da smo sutra obadvoje u akciji. smile158smile160
...štihača je zakon...
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2008 u 20:27
Pa znate li vi koliko je sati - kad ću dočekati da vidim što se o vašem bregu danas valjalo, nisam ja sigurna u kakvoj ste to vi bili akciji kad nema sličica niti teksta!smile96
Na vrh
miha-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1099
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miha-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2008 u 21:18
Potok i okoliš su konačno gotovi. I danas smo se naradili kao dva crnca na vjetrometini. Potok smo očistili od stare trave i granja, travu smo skurili, stari plot srušili i novi postavili. Svo grmlje posjekli i isto tako skurili.
A fotić nam je ostao u kući.smile42 I kako smo bili preumorni da se pentramo uz breg po njega, jednoglasno smo donijeli odluku, da budemo sve to poslikali sutra. Tako da ćemo slikice staviti sutra popodne.smile217
...štihača je zakon...
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2008 u 21:33
Kaj da sad na to velim, cijeli se dan veselim škicanju tuđe dvorišta, stvaram sačekuše i ondasmile99. Ma imate vi praf, slađe je ono što se čeka. Vjerujem da ste nakon svega umorni - dobro popite si po andol i usmile58. Dočekat ću ja već sličice (pa tek sam prešla prvu polovinu stoljeća) a i danas sam se nagledala talijanske raskoši pa su mi oči apšisane. Bolje bum vidla sutra.smile79
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2008 u 21:41
Vidim posla nije falilo, svašta ste napravili, i čekam slikice sutra i ja.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
miha-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1099
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miha-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2008 u 19:35
Evo i slikica nakon završetka radova oko potoka.Thumbs%20Up Onaj tko se ne sjeća kako je to izgledalo prije, neka pogleda koju stranicu ranije.Thumbs%20Up

Prvo pogled s visoka...


Pa malo izbliza...






 malo iznad potoka u dvorištu, Šefa zasadila magnoliju.


A ja zasadio pasifloru, koju sam dobio od naše forumašice Branke Thumbs%20Up

...štihača je zakon...
Na vrh
miha-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1099
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miha-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2008 u 19:43
Ovako to izgleda sa unutrašnje strane...


još samo trebamo nekaj smisliti za vrata...


tu se vidi spoj stare i nove mreže...

...štihača je zakon...
Na vrh
miha-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1099
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miha-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2008 u 19:45
A ovdje je završtio stari drveni plot i ostalo granje..

...štihača je zakon...
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2008 u 19:57
Baš ste bili vrijedni
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
Mikica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3024
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2008 u 21:21
Baš ste bili pravi farmeri!smile55
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2008 u 21:45
Znate kaj, još malo pa bu vaš breg preušminkan, sva sreća da vam susjedi nisu tak vredni kak vi pa vidimo i malo divljine.  Joj kak sam zločesta.smile191Moram priznati da je brijeg u šikari isto imao draži.
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2008 u 21:46
Ma moram priznati da sam i malo zavidna koliko imate snage i energije, pa iza vas se sve praši kad krenete raditi, bravo a ovo gore je ipak bila mala zeka-peka
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2008 u 21:56
Bravo za vas dvoje, ovo sada izgleda super.smile79
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 19>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.