Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Dnevnik radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Dnevnik - Šeflera + Miha-M
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Dnevnik - Šeflera + Miha-M

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 45678 19>
Korisnik
Poruka
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Ožujak 2008 u 22:02
Originalno poslano od člana FranjicaZG FranjicaZG napisao:

Brzo nas obavijesti je l' to netko ima namjeru tvoj potočić maleni izbetonirati i napraviti nekakvu mramornu građevinu u blizini, toliku mehanizaciju može u tren stvoriti samo famozna 66. HV na čelu s Rojsom
smile78



koja na žalost više ne postoji.......


Žao meni cvijeća iz onog potoka CryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCry
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
miha-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1099
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miha-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Ožujak 2008 u 21:52
Nemoj se brinuti. Našao sam nekoliko tih cvjetića pokraj potoka, gdje ga bager nije zakačio.
Tj. ima još nade.smile75
...štihača je zakon...
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Ožujak 2008 u 21:53
smile78
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Ožujak 2008 u 22:01
Ej Miha majstore, osvjetlaj nam obraz i pošalji koju sličicu - čistu i jasnu kak samo ti znaš. smile78Šefi
Na vrh
miha-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1099
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miha-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2008 u 22:10
Danas sam opet malo švrljao po dvorištu i šire. Breskva koju sam zasadio krajem prvog mjeseca se ipak primila i počela je pupati.smile71



...štihača je zakon...
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2008 u 22:16
Miha, čim sam se vratila odem pogledati malo vaših ruku djelo i vidim ovaj predivan pupoljak, držim mu fige.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
miha-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1099
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miha-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2008 u 22:58
Originalno poslano od člana Triša Triša napisao:

Miha, čim sam se vratila odem pogledati malo vaših ruku djelo i vidim ovaj predivan pupoljak, držim mu fige.


Hvala Triša, i ja joj držim fige otkad sam je zasadio.smile78
...štihača je zakon...
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2008 u 12:04
Dosta je da si je ti imao u svojim vrijednim ručicama i znamo da bu sve u redu. Nevjerojatno kako biljkicama slikaš pozitivne strane a ljudima negativne smile96. Čuj, nemoj slučajno misliti da nekaj brundam, pa vidim se ja u ogledalu, samo malo bockam smile78
Na vrh
miha-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1099
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miha-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2008 u 13:41
Oku kamere ne može ništa umaknutismile187
...štihača je zakon...
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2008 u 13:50
Miha, Miha, nemoj tako, kad se pogledam u ogledalo ja vidim još dobro držeću žensku, koja nije za bacit, a kad pogledam slike (oko kamere) vidim  svoju mamu za koju sam tad mislila da je jako stara.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2008 u 16:56
Evo, dobila sam potvrdu da si ti Miha ipak malo prerealističan kad su u pitanju ženski viškovi smile96
Na vrh
miha-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1099
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miha-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2008 u 08:49
Kako stoji u Trišinom potpisu, priroda je u najmanjim stvarima najveličanstvenija. I zašto onda te "male" stvari ne istaknuti?smile74
...štihača je zakon...
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2008 u 11:15
Miha da te nema trebalo bi te izmisliti.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
miha-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1099
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miha-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2008 u 11:22
smile79
smile79
...štihača je zakon...
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2008 u 17:29
Čuj Miha - lijepo piše u MALIM stvarima a ti uveličavaš one prevelike smile96
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2008 u 11:16
Tri tjedna neaktivnosti u vrtu!smile42 A taman smo se zahuktali!
Ružno vrijeme, bljuzga, kiša, magla. sve je nekak blj...
Sva sreća pa ništa ne traje zauvijek. Tako će i ovo ružno vrijeme prestati.
No- ima i to svoje prednosti. Napunit će se bačve s kišnicom za zaljevanje vrtova u sušnim danima!
Sadnice na prozorima su već toliko velike i napredne da ću morat obavit prvu košnju unutar četiri zida!
Cinije nisu opstale, isto tako i dragoljub. Ali pasiflora, noćna frajla i vučjak su vrlo napredni!
Od mimoze nažalost definitivno ništa!
No - sjemena ne fali i čim dođu ljepši dani sijanje selimo na otvoreno - pa kak bi moj sused rekel- nek se muči!
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2008 u 18:57
Mogu si samo zamisliti kako vama dvoma teško pada ovaj nerad, sva sreća da u kući imate botanički vrt pa stigneš imati ruke u zemlji. Jeste li se ovih dana sanjkali? smile78
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2008 u 19:18
Nismo se sanjkali! Prebrzo se otopilo.
Nabavila sam si časopise Art&Decoration pa gledam slikice i sanjarim dok vatrica u pećki pucketa!
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2008 u 08:22
Samo da mi je znati čime ćeš nas sad iznenaditi a da ne velim zaraziti - ima vas nekoliko koje ste stvarno zarazne (poticajne) svojom energijom smile78
Na vrh
Mikica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3024
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2008 u 08:54
Pa vas dvoje ste stvarno zamrli i opet se bacili u zimski san,nema vas pa nema.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 45678 19>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.