Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Pronalazak cvijeća
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Pronalazak cvijeća, bilja...
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Pronalazak cvijeća, bilja...

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 19>
Korisnik
Poruka
tibor View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 726
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tibor Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Studeni 2007 u 20:32
Mima malo je nezgodno slikano.
biljka je krasna ali nije dracena.
 
 
Shasha dracena i yucca su 199 kn..
 
i meni je prvo zapela za oko ta sarena dracena...ali je sa druge strane jako ozljedena :((((((
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Studeni 2007 u 20:45
A meni je tu zapelo puno toga za oko....
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Studeni 2007 u 20:50
200kn! je da je poveća al sam u plodinama vidjela za nekih 30-40 kn takvu.Manju naravno no može ona i meni doma narasti do 200knBig%20smile
Na vrh
tibor View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 726
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tibor Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Studeni 2007 u 20:57
shasha na koju mislis?
 
Ovu sa 3 grane?
 
pa visoka je 1.70 barem... (to mi se ne cini puno za tako veliku biljku)
 
Jesu tamo isto takve?
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Studeni 2007 u 21:25
Tako velika? Na slici ne izgleda tolika.Ma ne u plodinama su manje no ja sam i za ovu mislila da je manja,barem mi je tako izgledalaWink
Na vrh
kika View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Srpanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 969
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kika Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Studeni 2007 u 21:30
Tibore, kolika je cijena one Euphorbie? Malo mi mutno pa ne vidim. Vidim samo da je neka akcijska cijena. Koliko je Euphorbia visoka?
Na vrh
tibor View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 726
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tibor Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Studeni 2007 u 21:46
Shasha,iste je visine kao i ona yucca na zadnjoj slici...zato mi se i cijena cinila ok..za toliku biljku..
 
Kika,nisam siguran,ici cu ovih dana pa ako zelis mogu pogledati i javiti ti...?
Na vrh
kika View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Srpanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 969
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kika Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Studeni 2007 u 22:55
Može! Ako zaboraviš nije bed jer ionako ne mogu u Osijek po nju.
Na vrh
tibor View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 726
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tibor Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Studeni 2007 u 22:57

Pamoralo bi to biti i u drugim pevecovim centrima..

znam da inace imaju istu ponudu....
 
skicnuti cu ;)
Na vrh
kika View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Srpanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 969
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kika Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Studeni 2007 u 23:12
Imaju, manje više. U nekim centrima je ponuda veća, a u nekim manja. Cijene su im iste, ali samo u startu. Nemaju paralelno akcije u svim centrima. Na akciju daju samo ono kaj im rikava, pa ti to izgleda ovako: gdje su zaposleni vrtlari i cvijećari, vrlo rijetko su akcijske cijene, a gdje su biljkomrsci, akcije su česte. Belly%20Laugh 
Na vrh
tibor View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 726
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tibor Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Studeni 2007 u 23:30
e tu si u pravusmile197
ovdje u os,biljke potraju nekoliko dana i ne mozes ih prepoznati..
Toliko ih natope da im u par dana sve lisce otpadne..
 
A najdraze su im za to orhidejesmile96
Na vrh
tibor View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 726
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tibor Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Studeni 2007 u 08:50
Kika,isao sam jucer pogledati..
 
Euphorbia je na AKCIJI 779 knsmile39
mozda bi joj trebala jos koja akcija da bude prihvatljiva..
 
Negdje oko 1,40 je visoka...
 
Gledao sam i Klivije,79 kn
Na vrh
kika View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Srpanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 969
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kika Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Studeni 2007 u 10:42
Tako sam si nešto i mislila. Ovdje u Kc imaju jednu od kojih 100 cm za 500 i nešto kn. Momentalno mi je domet 20 kn, a tu ni 100 akcija ne pomaže. Sve čekam da dobiju malecke, ali ništa.  Ko čeka, dočeka duboku starost.smile101
Na vrh
Arwen View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 1192
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Arwen Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Studeni 2007 u 15:09
od ovih cijena mi se malo smile48 a vata me i lagana smile39
Na vrh
tibor View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 726
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tibor Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Studeni 2007 u 16:51
Kika i po meni je ta cijena ogroooomnaaaaaaasmile39
Na vrh
kika View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Srpanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 969
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kika Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2007 u 02:55
Danas sam i ja svratila malo do Peveca. Ona Euphorbia kakva je i u Osijeku, kod nas dođe "samo" 899,00 kn. Čini mi se da su oni poprilično digli cijene. Proljetos sam kupila grusoni (kaktus) kakav je i na Tiborovim fotkama za 129 kn (puna cijena, nije bio na akciji). Kad sam vidjela na Tiborovim fotkama cijenu od 249 kn, mislila sam da se radi o puno većem primjerku.Danas sam u Pevecu vidjela da je cijena grusoniju ista kao i u Osijeku, a biljka je iste veličine kao što je i moj bio u proljeće. 
Na vrh
tibor View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 726
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tibor Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2007 u 12:05
Kika mislim da je i ovdje bila 899,pa je snizena..sjecam se da je pisala akcija...ali u svakom slucaju.....previse..
 
  Bas mi je drago sto si ti kupila grusoni po puno prihvatljivijoj cijeni nego je sadClap
Na vrh
tibor View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 726
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tibor Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2007 u 23:18
Slucajno mi ostala ova slika na kompu...
Iz Peveca
 
 
Na vrh
tibor View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 726
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tibor Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2007 u 23:18
Ovo je iz emezzete
Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2007 u 18:08
Voli vjeruj i daj ali pazi

koga ,kome i šta...
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 19>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,299 sekundi.