Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Pronalazak cvijeća
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Pronalazak cvijeća, bilja...
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Pronalazak cvijeća, bilja...

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1213141516 19>
Korisnik
Poruka
bosonoga View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 30 Lipanj 2009
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 49
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bosonoga Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2014 u 19:53
U potrazi sam za abutilonom serija lucky lantern.  Ovaj abutilon je patentiran pa nije moguće naći sjeme. da li je neko vidio biljku za prodaju po vrtnim centrima?
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2014 u 22:53
dosta vas je pitalo za bijelu forziciju,
ja ju nemam u ponudi, ali ako ove godine dođe uzgajivač od kojeg sam kupila, kupiti ću za one koji su me pitali.
on je iz Gorjana, preziva se Švajcer a bavi se uzgojem crnogorice i ukrasnog grmlja
Na vrh
ljiljus View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3244
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ljiljus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2014 u 21:42
Prošli tjedan sam vidjela puno sadnica judinog drveta u Bauhausu, pa tko želi, može ga tamo potražiti.
Lipik
Na vrh
dea78 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Ožujak 2014
Lokacija: zagreb
Status: Offline
Bodovi: 661
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dea78 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2014 u 09:56
Lijepo bih molila ako netki zna gdje ima kupiti sjeme surfinije, petunije ali koje cvatu crno isto tako i sljez sa crnim cvijetom.Zagreb.hvala Vam.pozdrav
Na vrh
cenarius View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 07 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 116
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje cenarius Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Travanj 2014 u 01:29
Interesuje me da li neko prodaje cvet suručice, tj. medunike (Filipendula ulmaria), ili možda zna gde bih mogao da ga nabavim? Naročito bi mi značilo ako nije usitnjen, tj. da je ceo sušen.
Unapred hvala! Smile
Korov je biljka cije vrline jos nisu otkrivene!!!

Na vrh
dea78 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Ožujak 2014
Lokacija: zagreb
Status: Offline
Bodovi: 661
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dea78 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Travanj 2014 u 11:19
Da li netko zna gdje u Zg mogu nabaviti zivi kamen? 


Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Travanj 2014 u 11:57
Koliko ja znam u Baumaxu imaš živih kamenčića koliko želiš!
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
dea78 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Ožujak 2014
Lokacija: zagreb
Status: Offline
Bodovi: 661
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dea78 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Travanj 2014 u 12:04
Mali kaktus hvala.iduci tjedan idem.
Na vrh
ane View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2014
Lokacija: omiš
Status: Offline
Bodovi: 2
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ane Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Travanj 2014 u 12:02
gdje nabavljate ružu jerihona i ja bi ju voljela imat a kod nas još uvjek nema

Na vrh
katja View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 15 Listopad 2010
Status: Offline
Bodovi: 17
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje katja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2014 u 12:00
pozdrav svima,

da li mi netko može pomoći, gdje bih mogla kupiti/nabaviti sjeme običnog šimšira?

svi više manje imaju sadnice....

hvala!
Na vrh
irisica View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 12 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 76
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje irisica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2014 u 07:49
Ako netko zna gdje kupiti žutu alamandu ili žutu dipladeniju. Tražim ih već dvije godine ali ne mogu nači. Bila bih vam jako zahvalna.
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2014 u 18:18
Originalno poslano od člana irisica irisica napisao:

Ako netko zna gdje kupiti žutu alamandu ili žutu dipladeniju. Tražim ih već dvije godine ali ne mogu nači. Bila bih vam jako zahvalna.

Sutra idem u rasadnik gdje toga ima.
Javi adresu za slanje u inboxWink
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2014 u 14:41
@irisica, žuta dipladenija sutra kreće poštom na tvoju adresu, a allamande nažalost nema Thumbs Down
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
irisica View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 12 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 76
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje irisica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2014 u 15:55
Bebolina do neba ti hvala tvoj sam dužnik.
Na vrh
irisica View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 12 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 76
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje irisica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2014 u 15:56
Bebolinasmile78
Na vrh
irisica View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 12 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 76
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje irisica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2014 u 14:55
Bebolina stigla dipladenija, prekrasna je. Još jednom hvala.Hug
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Kolovoz 2014 u 16:36
neznam da li će uspjeti.našla sam jednu dobru stranicu,ali su cijene..
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
magadan View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam


Pridružen: 16 Studeni 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 141
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje magadan Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2014 u 09:25
Originalno poslano od člana jure jure napisao:

Pozdrav.

Gdje se može kupiti, nabaviti, dobiti sjeme za immortellu. teta mi cmizdri za tim, kaze da je to pokojna nona imala u vrtu i da to nije naše smilje. A baš bi joj to htio negdje nabaviti jer mi je teta super. :-) evo sličice. thx svima.









Ovo je stara poruka, ali i mene zanima isto...jer tog smilja nema kod nas.
Na vrh
rubensica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 16 Srpanj 2013
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 325
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rubensica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Rujan 2014 u 14:24
Zna li netko gdje u sjeverozapadnoj Hrvatskoj nabaviti Crataegus laevigata Paul's scarlet (glog s crvenim cvijetom) ? Našla sam u Dalmaciji , ali ne šalju poštom :(
Na vrh
muhlenbergia View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 18 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 2241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje muhlenbergia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Rujan 2014 u 15:15
U rasadniku Naš krug može se naručit Crataegus laevigata 'Paul's Scarlet',nemaju sada dostupnog.Za ovu vrstu ukrasnog gloga bila je puno godina zabrana uvoza jer je prenosnik bakterijske paleži.U primorju napada ga neka bolest slična kruškinom pikavcu i izbojci mu se jako deformiraju.
From the earth we come to the earth we return in between we garden
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1213141516 19>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.