Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Pronalazak cvijeća
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Pronalazak cvijeća, bilja...
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Pronalazak cvijeća, bilja...

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1314151617 19>
Korisnik
Poruka
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Rujan 2014 u 17:03
Imali su ga u rasadniku Iva u Čakovcu,tamo sam ga ja kupila.I slažem se sa gore napisanim jer je moj bio potpuno zdrav,prekrasan,preko 2,5 m visine i samo je odjednom uginuo.Ne znači da ćeš ti biti iste sreće.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
rubensica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 16 Srpanj 2013
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 325
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rubensica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2014 u 19:29
Camellia nisi nabavila novog? Nadam se da cu ga naci na jednom od navedenih mjesta i da ce ga bolestina zaobici
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2014 u 19:36

Gdje se može naći sorta grožđa, stolnog, neko Mariborsko crno ( ako može i točan naziv)...

Rijeka

Na vrh
rajski vrtovi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Srpanj 2014
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1789
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rajski vrtovi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2014 u 12:50
U potrazi za bijelim ružama došla sam do rasadnika Šimak (Vinica). Imaju veliki izbor različitih ruža, ako netko želi mogu mu poslati najnoviji katalog 2014/2015 na mail.
"I budi kao ruža koja daje miris svima, a ne samo dobrima, ili drvo koje daje hlad i onome koji želi da ga posječe." M.Selimović
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2014 u 13:33
Evo, ja sam ih pronašla na FB stranici, ali nema naziva ruža ni njihove cijene. Postoje li u katalogu sve informacije?
https://www.facebook.com/pages/Ru%C5%BEe-%C5%A0imak/168038426621315?sk=wall&filter=12
Sutra je novi dan.
Na vrh
rajski vrtovi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Srpanj 2014
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1789
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rajski vrtovi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2014 u 14:02
U katalogu imaju nazivi ruža, sortirane su po visini rasta + penjačice + stablašice (kugla i pendula). Stablašice su 150 kn, a sve ostale 25 kn (floribunde, čajevke, pokrivačice tla, mirisne)
"I budi kao ruža koja daje miris svima, a ne samo dobrima, ili drvo koje daje hlad i onome koji želi da ga posječe." M.Selimović
Na vrh
irisica View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 12 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 76
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje irisica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2014 u 17:38
Rajski  vrtovi da li mi možeš poslati katalog na mail?
Na vrh
rajski vrtovi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Srpanj 2014
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1789
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rajski vrtovi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2014 u 17:50
Naravno Irisica, molim te mail u pp
"I budi kao ruža koja daje miris svima, a ne samo dobrima, ili drvo koje daje hlad i onome koji želi da ga posječe." M.Selimović
Na vrh
histrion View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 21 Veljača 2014
Lokacija: Istra
Status: Offline
Bodovi: 55
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje histrion Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2014 u 01:17
Tražim desetak sadnica vetivera (lat. Chrysopogon Zizanioides).

Ima li ga tko na vrtu?
Gdje ga se može kupiti?
Na vrh
kasim1 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 16 Veljača 2012
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 12
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kasim1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2014 u 17:59
Kupio bih sadnice kalmie u vise boja da li netko zna gdje da je kupim........
Na vrh
rajski vrtovi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Srpanj 2014
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1789
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rajski vrtovi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2014 u 06:34
Kalmija ima u rasadniku Milić Donji Miholjac (pogledaj njihovu web stranicu) !
"I budi kao ruža koja daje miris svima, a ne samo dobrima, ili drvo koje daje hlad i onome koji želi da ga posječe." M.Selimović
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2014 u 07:42
uzela bih sjeme dihondrije silver...gdje da potrazim?smile58
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2014 u 01:12
Dichondru silver možeš naći u malo bolje opskrbljenim poljoprivrednim apotekama.
Sutra je novi dan.
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2014 u 01:44
sve u vk obisla ni culi...5 sjemenarnica niko nista nezna...nasao mi sin na e bej pa kupio mami svojoj...momcina moja....Clap
znaju za zelenu ali silver ne...jedan mi nije vjerovao pa osao izguglati,kaze moram ja to sebi nabaviti...ne kupcima vec sebi...hahhahhTongue
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
Athena View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 11 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 283
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje Athena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2014 u 15:24
Tražim gomolj bilo kakvog kaladiuma (caladium). Da li ste to negdje vidjeli u Hrvatskoj? Ili kako to kupiti vani? Probala na ebayu, ali uglavnom ne šalju u Hrvatsku.
 
 
Na vrh
Kreos View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 414
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kreos Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2014 u 18:13
Originalno poslano od člana Athena Athena napisao:


Tražim gomolj bilo kakvog kaladiuma (caladium). Da li ste to negdje vidjeli u Hrvatskoj? Ili kako to kupiti vani? Probala na ebayu, ali uglavnom ne šalju u Hrvatsku.
 
 

Ima jedan seler iz Hawaiia, salhe za Hr i ima nekoliko vrsta kaladijuma. U nekoliko navrata sam kupovao od njega i stvarno je prodavac za svaku preporuku.

Link caladium
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2014 u 19:32
Originalno poslano od člana Athena Athena napisao:

Tražim gomolj bilo kakvog kaladiuma (caladium). Da li ste to negdje vidjeli u Hrvatskoj? Ili kako to kupiti vani? Probala na ebayu, ali uglavnom ne šalju u Hrvatsku.
 
 


caladiuma je zimus bilo u mbmu (turanj), a prije 3 godine su ih imali u plodinama...
iako nisu česti u našim trgovinama

ako ga slučajno negdje vidim, javim ti
Na vrh
rubensica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 16 Srpanj 2013
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 325
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rubensica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2015 u 13:43
Trazim bazgu ( sambucus) s tamnim listom npr. Black lace ili Black beauty pa ako negdje naletite na nju ili znate da ima netko za prodati molila bih da mi javite
“Nije dovoljno samo živjeti!” – reče leptir, “Potrebno je imati malo sunca, malo slobode i malo cvijeća!” (H.C.Andersen)
Na vrh
AdrijanaM View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2014
Lokacija: Čakovec
Status: Offline
Bodovi: 384
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje AdrijanaM Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Siječanj 2015 u 11:25
Tražim ukrasnu koprivu Lamium goldnessel , molim pomagajte, kako i gdje nabaviti ?
Na vrh
tanja j View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 20 Veljača 2011
Lokacija: GOSPIĆ-ZADAR
Status: Offline
Bodovi: 159
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tanja j Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2015 u 20:16
gdje bi mogla kupiti Saponaria Ocymoides  iliti sapuniku?
Lika u srcu!!!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1314151617 19>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.