Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Pronalazak cvijeća
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Pronalazak cvijeća, bilja...
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Pronalazak cvijeća, bilja...

 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 19>
Korisnik
Poruka
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2007 u 18:09
tibor kako se zove ovo zadnje cvijece (3 slike)
Voli vjeruj i daj ali pazi

koga ,kome i šta...
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
tibor View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 726
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tibor Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2007 u 21:53
Dina,cjepljena Euphorbia je u pitanju
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2007 u 23:10
Danas bila u Konzumu i lijep izbor lončanica po cijeni od 14,99 kn!!!
Božićni kaktusi su po 19,99 kn!!! Nisam sigurna jeli ista cijena u svim Konzumima, ali ako netko ima prilike nek provjeri kod sebe!!!
Naravno da je udomljena kalanhoa i dracena!!! smile112


Ažurirao andrea01 - 22 Studeni 2007 u 23:17
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2007 u 23:34
 to su već prihvatljive cijene...
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2007 u 17:26
Andrea a što je s Nolinama???
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2007 u 18:55
Originalno poslano od člana TeaK TeaK napisao:

Andrea a što je s Nolinama???

Nisam bila u našem, a tu u Samoboru nisam ih uopće vidjela!!! Cry
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2007 u 19:18
Ja sutra radim mogu ja i tamo i amo i svuda.....
Na vrh
lana_1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 1069
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana_1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2008 u 12:24
nolina u konzuma prilično velika 289 kn
Na vrh
Donata View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2260
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Donata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2008 u 12:47
Originalno poslano od člana lana_1 lana_1 napisao:

nolina u konzuma prilično velika 289 kn
 
I ja sam ih vidjela....za tu visinu...s obzirom kako sporo rastu...nije loše...smile186
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2008 u 23:22
Jeli možda tko vidio kolika je cijena sadnice limuna?
Na vrh
lana_1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 1069
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana_1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2008 u 09:01
u nas ih uopće nema u konzuma a u drugim trgovinama nema ni biljaka kupiti..mali gradić....što se tče cvijećara kad tamo uđem više ne znam ni šta vidim ni gdje sam, tako da nigdje nisam vidila sadnicu limuna
Na vrh
lana_1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 1069
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana_1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2008 u 09:02
inače tata u vrtu ima tri-četri limuna, jel ima neki način kako se on može razmnožiti bez sadnice...
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2008 u 22:17
lana mislim da je moj svekar lani na divlju biljku - koja je sama niknula iz sjemenke slucajno bacene (sjeme mandarine, limuna, narance - nesto od toga je bilo) cijepio par grana limuna i to veoma uspjesno

ne znam je li zato sto je bila prva berba, ali limuni su imali preko pola kile po komadu
doduse kora je bila malo deblja, ali su fantasticno izgledali


Na vrh
lana_1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 1069
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana_1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Veljača 2008 u 08:52
moram priznat da ja i nemam gdje u sebe uzgajat agrume jer živim u malom stanu kojeg sam već dobro "natrpala" cvijećem, ali zato u mame ima puno agruma,tako da mi puno ne fale, pa ipak sam u neretvi. i stvarno mandarine i limuni prelijepo mirišu. ponekad znam uzet granu klementine sa dva-tri ploda na njoj i držat u stanu i po mjesec dana, da vidite kako to miriše
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Veljača 2008 u 20:51
Danas sam bila u Plodinama i imaju lijep izbor lukovica i gomolja.I sjeme cvijeća,naravno,no ovo je sad došlo.Oduševila sam se izborom jer sam našla dosta toga što godinama nisam uspjela. Cijene su oko 15-ak kn.To je za razne gomolje i lukovice.Ima i neki dupli pak koji je oko 35 kn. Ne znam jel puno ili ne no ja sam uzela gladiole.U tom pakiranju je 10 žutih i 10plavih.Meni se ne čini puno za 20 gomolja a lijepi su veliki.
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Veljača 2008 u 22:08
Lijepo, poslušala sam te i otišla u plodine, i opet potrošila dosta love...smile70Ali super, opet sam pronašla nešto što nemam....
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2008 u 21:23
Samo da napišem da one biljkice iz mog dnevnika, u Bauhausu koštaju  hortenzija, svijetlo rozi klematis i pasiflora koštaju - komad 45,00 kn, a onaj tamnocrveni klematis dođe 52,90.

Bila sam i u Pevecu, tamo je katastrofa kako to bilje izgleda... možda je i mali izbor ostao jer su povodom Dana žena davali nam 50% popusta, ali... Hele je već par puta pisala o njihovoj nebrizi o biljkama, pa ja nemam kaj za dodati.

Bauhaus me iznenadio jer sam očekivala situaciju kao i u Pevecu... ali primjetila sam da je bilje koje je malo više smile48  i jeftinije!
Na vrh
ines View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1095
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ines Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2008 u 21:32
Hm, moram malo posegnuti u arhivu mozga što se tiće cijena u MBM, ali probat ću. Confused
Za citruse znam da su 225kn mali, veći su boli glava. Ruže su po 14kn, hortenzije bijele su po 40 - ak kn, a roze i plave po 70 kn. Orhideje su poprilično skupe od 80kn pa na više. Za ostalo se baš i ne sjećam jer sam više zujala, ali konzultirat ću se s dragim, one bolje pamti cijene pa ću još nadopuniti.smile217
Na vrh
alkemicar View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2007
Lokacija: suncani jug :)
Status: Offline
Bodovi: 1384
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alkemicar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Ožujak 2008 u 20:05
Shasha, stiglo sjeme osteospermuma
Hvala ti
Ovo je bilo brzo
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Ožujak 2008 u 23:38
Sretno ,nek ti svako sjeme nikne(pa si misli kud ćeš saditiLOL)
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 19>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.