Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Pronalazak cvijeća
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Pronalazak cvijeća, bilja...
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Pronalazak cvijeća, bilja...

 Odgovori Odgovori Stranica  123 19>
Korisnik
Poruka
lana2 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
DONATOR

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 4717
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Pronalazak cvijeća, bilja...
    Objavljeno: 21 Ožujak 2007 u 12:47
Dosta dobar izbor cvijeća je u Baumaxu, a ponekad se nađe i dobrih biljčica u Pevecu.
Osijek prelijepi grad na Dravi
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Cvijetić View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 09 Ožujak 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 37
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cvijetić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2007 u 21:04
samo ako imaš sreće pa dođeš dok su biljke svježe stigle.
jer kod njih nakon par dana poćinju polako da gube na kvaliteti. puno ljudi ih mrcvari Crya i nisu im baš uvijeti idealni za biljćice. ali kada dođeš u pravo vrijeme, onda ima puno toga za pronaći zanimljivog!Tongue
Na vrh
vučica View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 4
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vučica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2007 u 21:08
Ja još uvijek dajem prednost cvjećarnama tamo su uvijek voljni dati savjet uz pojedino cvijeće a i najsvježije je...
Na vrh
lana2 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
DONATOR

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 4717
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2007 u 10:37
Istina samo je cvijeće u cvjećarnama puno skuplje. Ima dobrog cvijeća i u vrtnom centru.
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2007 u 12:25
najbolje obici i jedne i druge i vidjeti kakve su cijene i kakva kvaliteta. pa onda odlućiti. Wink
Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2007 u 12:31
ja iskreno imam losa iskustva sto se tice kupovine u cvjecarama zato najcesce cvijece nabavljam u rasadnicima i vrtnim centrima    ili od nekoga ko ima neki lijep cvijet pa uzmem pelcer ili sjeme
Na vrh
primorka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 769
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje primorka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2007 u 14:40
Slažem se s dinom. Ja uglavnom "kradem" cvijeće od poznatih Embarrassed , ali kažu da tako bolje uspijeva Big%20smile
Na vrh
Cvijetić View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 09 Ožujak 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 37
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cvijetić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2007 u 20:21
ja uglavnom nabavljam na tržnicama, uvijek je dobro i sviježe.
Na vrh
primorka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 769
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje primorka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2007 u 08:44

Ja na tržnici svake godine kupim verbene. To mi je krasna ljetnica.

Zna li možda neka kako bi ja to mogla sama uzgojiti?
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2007 u 10:21
sijanjem sijemena u rano proljeće.
Na vrh
voki View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Ožujak 2007
Lokacija: Novi Sad
Status: Offline
Bodovi: 4264
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje voki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Travanj 2007 u 08:51
Često mi se u cvećarama sviđa neka biljka i kada pitam kako se zove i kakve uslove traži, prodavci pojma nemaju. Imam loše iskustvo i sa kataloškom prodajom biljaka. Naručio sam žuti Amarilis, dobio lukovicu i kada je procvetala, ono bela boja sa svetlozelenkastim šarama. Crveni zumbuli su narandžasti. Lepi su i oni, ali to nije ono što sam hteo. Ima i cvećara u kojima znaju sve o biljkama koje prodaju. Bolje je i da kažu da nemaju pojma, nego da daju pogrešne informacije koje mogu ubiti biljčice. Biljke nabavljam na sve moguće načine, od poznanika, na pijaci, preko kataloške prodaje, iz cvećara i sl.
život je bajka koju sami pišemo...
Na vrh
Donata View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2260
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Donata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Travanj 2007 u 16:53
Na sve moguće načine, ali uglavnom kupim ono što mi se sviđa i čemu nemogu odoliti!!Heart Nešto i "posudim" od mame. 
Na vrh
angi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Travanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 1139
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje angi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2007 u 22:15
srećom imamo i ovaj forum i divne članove te stoga do željenog cvijeća se dolazi i na ovaj način;
 
još jednom velika hvala na pomoći
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2007 u 21:38
ajme siročićiShocked.Angi reci jesu se oporavili,ovako jako loše izgledaju.E da ja svuda nabavljam cvijeće,no najviše volim u vrtnim centrima(ne onima a-la Baumax ili Pevec)di rade pravi cvjećari i koju uzgoje to cvijeće koje kupim.No kupim ja i u PevecuCoolako ne mogu odoljeti.
Na vrh
angi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Travanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 1139
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje angi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2007 u 08:27
sad ovi cvijetići izgledaju ovako;
1804kareanf.jpg ovo je jedna slika, ima i boljih
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2007 u 20:22
Drže se još.Anqi,utisni ih u zemlju,sve ovo smeđe što je vani.Biti će ti ljepši grmić a i mladi će se prije zakorjeniti.
Na vrh
angi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Travanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 1139
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje angi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2007 u 08:20
hvala na pomoći, već sam formirala zelene grmiće, bit će i cvijetića
Na vrh
Hele View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 28 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 684
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Hele Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Listopad 2007 u 20:23
Zanima me ako netko možda zna gdje u blizini ZG ima neki dobar rasadnik - da su cvječke u dobrom stanju , a da nije preskup.
Na vrh
mima View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 320
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mima Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Studeni 2007 u 20:00
Tibore, kupi si onu dracenu (69 kn) slika iznad kaktusa.
Za kuću su preporučljive biljke s okruglim lišćem, nikako sa šiljatim.
Bit će dobre energije Wink
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Studeni 2007 u 20:27
To je dracena????(iznad kaktusa)
E meni zapela ,a naravno šta drugo,dracena iznad yucesmile94Još da se vide cijene
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 19>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,141 sekundi.