Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Dnevnik radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Zvjezdanin dnevnik radova
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Zvjezdanin dnevnik radova

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
Zvjezdana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Siječanj 2008
Lokacija: Zg i okolica :D
Status: Offline
Bodovi: 2055
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Zvjezdana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Zvjezdanin dnevnik radova
    Objavljeno: 21 Siječanj 2008 u 15:28
Danas malo porezala ruže koje nisam jer su cvjetale dok nije snijeg pao, presadila kaktusa par, pogledala oleandre jesu li preživjeli i čini mi se da jesu i to je to... Planovi za ovu godinu su još nedefinirani jer ne ovisi samo o meni već i o roditeljima moga muža pošto je to prvenstveno njihov vrt li budemo već nešto napravili... Napišem kada padne dogovor...

Per aspera ad astra.



Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Siječanj 2008 u 14:33
Bravo Zvjezdana, uz dogovor sve ide kako treba,a vidim da se zaista trudiš, a očito sa sa svima slažeš, pa ipak si ti moje gore list.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
miha-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1099
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miha-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2008 u 22:40
Šta još nije pao dogovor?smile155
...štihača je zakon...
Na vrh
Zvjezdana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Siječanj 2008
Lokacija: Zg i okolica :D
Status: Offline
Bodovi: 2055
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Zvjezdana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2008 u 08:33
haha ma nije me bilo tu baš pa... pao je dogovor ali nikako da počnu radovi.... radimo jezerce valjda ako se uhvati vremena :)

a ovih dana sam malo sadila bršljan, donjela malo toga svačega iz novoga i tako...
Per aspera ad astra.



Na vrh
Zvjezdana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Siječanj 2008
Lokacija: Zg i okolica :D
Status: Offline
Bodovi: 2055
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Zvjezdana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2008 u 18:01
E danas sam malo presadjivala cvjeće ono u kući i nosala ga tamo vamo... uglavnom da me muž vidio reko bi da sam pobenavila.... Sva sreća pa radi hehe...  Ma jednostavno tu ne stignem pisati svaki put kad nešto napravim :( moram slike prebacit na komp i uplodat pa budete vidjeli :)
Per aspera ad astra.



Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2008 u 18:13
Tvoj dnevnik bio je tužan, a i mi, ali znala sam da nešto radiš, a kako si vidim i stvarno počela raditi, sada ipak imaš manje vremena, ali za ovu ljubav se uvijek nađe.
Ipak si uspjela prešišati 1000.smile114
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Zvjezdana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Siječanj 2008
Lokacija: Zg i okolica :D
Status: Offline
Bodovi: 2055
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Zvjezdana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2008 u 18:25
da ali si ti prešišala mene s postovima... po tome se vidi da me nema baš  tu... budem ja to stigla ne brini hehehe :)
Per aspera ad astra.



Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2008 u 22:56
Vidi se da je zatoplilo,sve smo manje tu,no kad dođemo barem imamo o čemu pisati(ko,fol,preko zime nismo imale o čem pisatiLOL).A slike da ne spominjem.Aj Zvjezdana rezveseli nas malo kojom slikicomWink
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2008 u 14:46
I ja sam nestrpljiva za slike!!!Embarrassed
Na vrh
Zvjezdana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Siječanj 2008
Lokacija: Zg i okolica :D
Status: Offline
Bodovi: 2055
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Zvjezdana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2008 u 15:38
Evo danas sadila opet malo, bili jučer u novom pa donjeli toga dosta smile161 pa sam to sve danas posadila... uslikam čim bude ljepo vrijeme, taman sam zavrsila i polila sve kad je počela kišica...
Zasadila sam svega i svacega tako da ne nabrajam vrste.... Eto da ne kažete da ništa tu nepišemsmile106
Per aspera ad astra.



Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2008 u 15:47
Znali smo da je to trenutna pauza, pa kad tebi krene nećeš se zaustaviti.
Veselimo se slikama, a sigurno si nešto poslikala i u Novom, pa nam i to pokaži.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2008 u 23:53
Vidim ja da se tvoj brijeg sve više uređuje!!!! smile113 smile141
Na vrh
Zvjezdana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Siječanj 2008
Lokacija: Zg i okolica :D
Status: Offline
Bodovi: 2055
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Zvjezdana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2008 u 12:12
u novome nisam nista stigla slikati jer sam bila samo jedan dan... koji sam provela cupajuci po vrtu sve sto se dalo odnjeti lol... a slikice budem uslikala cim budem imala vremena... jednostavno ne stignem....  btw andrea kad cemo na kavu? :)
Per aspera ad astra.



Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,453 sekundi.