Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Dnevnik radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Andrein dnevnik radova
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Andrein dnevnik radova

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 131415
Korisnik
Poruka
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2009 u 08:52
mravi !moji bozuri muku muce s mravima,a primetila sam da obozavaju limun.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2009 u 22:55
Moji mravi pobjegli sa panja, barem 3 dana nakon rata!LOL 
Nisam ga još sredila jer sam odlučila malo veći projekt (projekt br. 2) u njegovoj blizini.

Danas me MKM nagradila i doma je stigao pasji trn, lonicera, jasmin, žute margaretice koje smo zvali donatice, jedne roze, nešto verbeni tamnoljubičastih s bijelom sredinom i vinkastih s bijelom sredinom, bijele bacope, tamjana, cleoma, grm hebe, 2 različite ukrasne koprive i predivna engleska pelargonija. Projekt br. 1 u izradi i kad bude gotovo stavit ću u slike svog vrta.

Ulovila cca 30-tak puževa nakon kiše i dodala još uz  živu ogradu pužomor.

Rastužila me žuta surfinija tj. ja nju jer sam je prejako prihranila i nije izgledala baš reprezentativno. Cry

U betonske kocke gdje su bile maćuhice već prije 1,5 tjedna posadila kadifice, a danas u jednu dodala neke cvjeteke koje mi je sjemenke poslala draga forumašica. Wink

Povezala visoke biljkice i pomogla onima koje su dječica malo strgala igrajući skrivača.

Iznjela reznice vajgele na zrak da se adaptiraju na svijetlija mjesta.

I igrala bagminton!!! smile126


P.S. MM je čudno gledao na moje vrećice, ali ipak nakon 3 godine barem je prestao smile208 i smile209! Kosilica trave je postala njegova frendica. Neki preobražaj se dogodio!!! LOL

P.S.1. Uh, tek sad vidim koliko sam se nadelala! Embarrassed
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Lipanj 2009 u 20:01
Jučer 15.6. prskala nekakve mušice, sve mi poharale.

Posijala pakujac!

P.S. Da ne zaboravim!Wink
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2009 u 16:03
e to mi se sviđa..neka malo nikne pa eto mene WinkTongue a vidim da si mi iz zagorja sve odnijela LOL
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2009 u 08:49

Da li siješ vani na vrt ili u posude?

Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Srpanj 2009 u 22:50
Originalno poslano od člana korijenko korijenko napisao:

Da li siješ vani na vrt ili u posude?


Direktno u vrt korijenko! Sorry kaj si toliko čekala na odgovor, ali baš sam došla da napišem da lijepo biljkice niču! Big%20smile
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Srpanj 2009 u 22:37
Baš sam ponosna danas nešto, pokosila travu, malo žive ograde...
A i moji listići na pakujcima počeli poprimati poznati izgled. Bit će ih i za djeljenje!!! LOL
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2009 u 21:23
Moji pakujci lagano krenuli na svoja trajnija mjesta. Obilaskom reznica sam uvidjela da mi se nešto nije primilo, a nešto je... Vajgela koju hoću svim srcem me neće nikako, a i suručica dugačkih grančica sa puno malih cvjetića... smile101 Probat ću ponovo, pa kaj bu bu
Dosta debela grana od hibiskusa mi već i pupoljak pokazala, a pelcala sam je nakon zadnje zagrebačke kave. Iznenadila me!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 131415
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.