Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Dnevnik radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Andrein dnevnik radova
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Andrein dnevnik radova

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 15>
Korisnik
Poruka
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2008 u 18:24
andrea brzo nam ozdravi
Voli vjeruj i daj ali pazi

koga ,kome i šta...
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2008 u 18:44
Ako imaš ozbiljnu gripu ,vjerojatno ne možeš do kompa, ali želim ti da ozdraviš što prije.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2008 u 19:07
Brzo nam ozdravi, a za fotkice ćemo lako...
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
miha-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1099
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miha-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2008 u 19:20
Samo hrabro. Pa neće te jedna gripa dotući. Drži se, lijepo odleži i sve će biti dobro.smile186
...štihača je zakon...
Na vrh
nera View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 02 Listopad 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 159
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2008 u 21:23
a brižna i tebe se dočepala. brzo nam ozdravi. sadće sunčeko lijepo i toplo.
Life is like box of chocolate...
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2008 u 21:47
smile79svima!!!
Na ja to malo lijenčarim da mogu nastupiti s poslovima kad zatopli!!! smile96
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2008 u 21:02
Budući mi je danas dosta bolje, i naravno sunce me izmamilo van, prošetala sam vrtom da vidim što je novog niknulo u ovih par dana. Tako sam otcvale maćuhice optrgana, pa i jaglace naravno. Vidim dosta tulipana, zumbula i narcisa već vani... Nove hortenzije (jesenska sadnja) su lijepo propupale.

Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2008 u 21:14
Bude još vemena za radove,samo ti ozdravi pa kad navališ sve bude na vrijeme napravljenosmile187
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2008 u 23:17
Čuvaj se draga, kažu da gripu treba odležati - bit će lijepih dana.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2008 u 21:03
Lijepo se ti i odmori nakon boleštine a sunčeka nam bu sve više. Nemoj zaraziti cvijeće  - gledaj ga samo kroz prozor smile96
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2008 u 17:38
Danas posađeno 5 komada jaglaca u vrt, te 2 maćuhice sitnije.
Tko vidio po ovako lijepom vremenu biti u kući!!! smile96
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2008 u 18:45
Sva sreća da su mačuhice bile sitnije jer one krupne sigurno ne bi imala snage posaditismile96
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2008 u 23:10
Nikaj nam nemreju! Šmrkave, nikakve, strgane - za dušu i tijelo nema boljeg ljeka nego raditi ono što volimo! Imunitet zagarantirano poboljšan!smile161
Na vrh
Letitia View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 64
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Letitia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2008 u 23:16
Kakva volja. Biljke će sigurno nagraditi svojom ljepotom
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2008 u 23:26
Originalno poslano od člana Šeflera Šeflera napisao:

Nikaj nam nemreju! Šmrkave, nikakve, strgane - za dušu i tijelo nema boljeg ljeka nego raditi ono što volimo! Imunitet zagarantirano poboljšan!smile161

Barem da sam zaprljala ruke u zemlji kad sam morala odgoditi rundu planinarenja po bregima!!! Wink
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2008 u 23:16
Biljkice koje sam stavila (prenjela nakon sadnje) na sunčani prozor baš i nisu u 100% stanju doživjele moj povratak na posao. Drže se nešto kokotići, osteospermum i alyssum... Confused
Ali, sam zato ja danas nastavila sa sadnjom, ovog puta doma... (manje će vidjeti sunca, ali više vode smile96). Tako sam zasadila monardu, afrički ljiljan, žute ivančice, heliop..., još osteospermuma i kokotića! A još se spremam tokom ovog ili idućeg tjedna, vidjet ću prema prilici!!! Wink
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Veljača 2008 u 19:15
Prava sam gnjavatorica, ali gdje da nađem taj afrički ljiljan, a  crvene čuvarkuće baš su mi lijepo zacrvenile moj kamenjarčić.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2008 u 16:08
Danas prijepodne sam otišla da vidim kaj ima novog od petka i jako me razveselilo ovo:
rascvjetani mini tulipan

jesenske lukovice (samo ne znam jeli anemone ili još jedne vrste, ali koje cvijetavaju krajem V i VI mjeseca (a sva sam bila zabrinuta jeli će niknuti na ovom mjestu jer je dosta hladovinaCry)



Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2008 u 20:25
Ne znam je l' ti cvijeće bolje uspjeva kad ga cijeli dan nadgledavaš, paziš ili maziš ili kad te nema, ja se divim stvaranju pupoljka a tebi već tulipani u punom cvatu. Ko bi s tobom!smile60
Na vrh
miha-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1099
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miha-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2008 u 21:21
Originalno poslano od člana FranjicaZG FranjicaZG napisao:

Ne znam je l' ti cvijeće bolje uspjeva kad ga cijeli dan nadgledavaš, paziš ili maziš ili kad te nema, ja se divim stvaranju pupoljka a tebi već tulipani u punom cvatu. Ko bi s tobom!smile60


Ma ja mislim da ona sve slikce retušira, pa nam onda mast vadi.smile156
...štihača je zakon...
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 15>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.