Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Dnevnik radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Andrein dnevnik radova
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Andrein dnevnik radova

 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 15>
Korisnik
Poruka
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2008 u 21:28
Sam si mislila da je neka coprnija u pitanju smile96, aha i vas sam dočekala (napravila sačekušu, podigla dasku za peglanje i "surfala" po njoj). Idem škicnuti vašu livadicu...
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2008 u 21:44
Andrea, ne daj se  tulipančići su preslatki. Miha se cjeli dan naradio, pa mu se nešto priviđa - ha, ha,
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2008 u 21:46
Triša, bum ja i njega retuširala, a Šefi se divila mom djelu, kak se ja divila okućnici njezinih roditelja!!! smile96 smile96
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2008 u 21:50
Tako Andrea, on je ipak u manjini, ako se ženski dio foruma udruži, svašta bi mu se moglo desiti.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
miha-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1099
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miha-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2008 u 21:54
Kaj to znači? Da sam na listi za odstrel?
...štihača je zakon...
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2008 u 21:55
A, ne, ne... ja stvaram listu za retuš ili ću početi sa fotomontažama!!! LOL
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2008 u 21:56
Originalno poslano od člana Triša Triša napisao:

Tako Andrea, on je ipak u manjini, ako se ženski dio foruma udruži, svašta bi mu se moglo desiti.

Ma, zna on da mi njega na ovaj način mazimo-pazimo!!! Thumbs%20Up
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2008 u 22:05
Naravno, znaš kako se kaže "blaženi među ženama"
Usput, stavila sam sitnije kamenčiće među čuvarkuće, jutros već dižiu crvene glavice-živa su sva četiri - hvala ti.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2008 u 22:10
Super Triša!!!

Ja se spremam ovaj tjedan odgrnuti ruže i okolo njih napraviti kanaliće u koje ću staviti kore od banane. To mi je cilj!
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2008 u 22:06
Kaj se Mihe tiče mislim da bi ipak trebai znati da je "zaštićena vrsta", čini mi se da se veli i "endemska vrsta" ili tak nekak! Ivaneeeeee, koja ste vi ono vrsta među nama. Već dugo nismo čuli ni Tibora, ni Vepra (najte se uvrediti ak sam neku individuicu specijalnog roda ispustila) Tak ste nam vredni da obećajem neću pustiti ove coprnice da vam nekaj na žal napravesmile191
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2008 u 22:35
Danas sam svoj cilj ostvarila... 
Nisam odgrtala ruže, ali sam napravila kanaliće oko korjena i stavila kore banane, te ih zatrpala... smile159
A i narandžda je opet na zaštićenom zbog najavljenih hladnoća!!!

Sva se ponosim sobom, ali kad se dojde tek poslije 17.00, a barem nešto se učini na vrtu tj. biljem uz manju djecu to je za mene veliki uspjeh!!! smile96
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2008 u 22:55
Malo pomalo,ima vremena Andrea. Ionako je još prerano za neke veče poslove.
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2008 u 13:42
Ma, treba u mirovinu i zna se RANČ.
Na vrh
miha-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1099
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miha-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2008 u 15:56
Originalno poslano od člana andrea01 andrea01 napisao:

Danas sam svoj cilj ostvarila...  

Sva se ponosim sobom, ali kad se dojde tek poslije 17.00, a barem nešto se učini na vrtu tj. biljem uz manju djecu to je za mene veliki uspjeh!!!


Iako dolaziš doma kasno, vidim da možeš naći vremena i za biljkice. Strpi se još malo, dolaze nam duži dani.Thumbs%20Up
...štihača je zakon...
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Ožujak 2008 u 14:42
Joj Andreič - znam kako ti je kad dođeš doma, a već je sumrak! Ja zato svaki dan nakon posla napravim đir po "imanju" i kontrolu rasta biljaka pa radim plan za vikend!
Ovo sim - ovo tam, sad bi mogli ovaj vikend ovo, pa ono - a "endemska vrsta" onda smile143 smile155

Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Ožujak 2008 u 21:37
joj, joj a ja mislila da kodsmile81 samo med i mleko teče uz breg, je l' ti vidiš Andreice kaj je tu svega nacrtano!!!!!!!!!!!
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2008 u 18:08
Čim zatopli ovo se smješta na odgovarajuća mjesta:



Svekrvi i svekiju 45. godišnjica braka je zgodno došla, pa smo se nas dve pojačale sa ove 4 biljkice.... Wink Moja je pasiflora!!!! Naravno da je i pergolica u pozadini biljaka, ali se slabije vidi (samo crne šipke)
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2008 u 18:48
super izbor :)

vidim gdje će biti reznica nagodinu hihihi :)
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2008 u 18:49
Biti će prekrasno kad sve procvate!   Lijepo se bilježim za sjemenke ako će ih bitismile188
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2008 u 19:50
Bilježim se sa štovanjem, ne trebam pergolu jer imam susjedov plot, pa ak se "konjski nokat" tak su mi rekli da se zove ono narančasto kaj puže nije primilo, može malo ... nečega kaj se tebi primismile143, samo prosim fino nemoj gurati prst v zemlju jer bi ti se i on mogel primiti. smile78
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 15>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.