Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Dnevnik radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Andrein dnevnik radova
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Andrein dnevnik radova

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1112131415>
Korisnik
Poruka
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2008 u 21:50
eh da...tako sam ja vodila rat sa susjedovim psom..točno se pored ruže odlučio istovariti,a poveći je pesek smile180 a za njim u kompaniji ide i susjedova mačka...kako se samo nije napiknuo nije mi jasno Stern%20Smile
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2008 u 10:45
Nije da se ništa ne radi po vrtu, samo što nažalost ja ne radim! Embarrassed
Sveki je opet u akciji kao i prošle godine, pak za 1 m skraćuje svoj vrt, sasjekla brajdu koja je bila oko terase, a nije baš niti rađalo grožđe, pa zasadila nešto ruža, alisyuma i kaj ti ja znam kaj, naravno dodala još kamenja da to ljepše izgleda.
Takve akcije je drže pokretljivom sa svojih 73 godine.
Naravno da su nam ideje različite, ali ja sam izabrala svoj kutak u sjeni borova i tam sam ja gazda, a kad u formu dojdem idem joj pomoći.
Alergija me dosta omela u mojim planovima, pa... doći će proljeće i sve ću ja to nadoknaditi. Jedino moram što prije staviti u zemlju lagerstermiju dok nije kasno!!! Cry
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2008 u 10:48
ma do proljeća si ti ko nova...a onda kad navališ sve će frcati Big%20smile
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2008 u 20:16
Pak nisam izdržala da ništa ne delam po vrtu! Cry
Ali, tako sam se dobro zakamuflirala sa dvojim rukavicama, tako da sam uspjela uz pomoć moje curke očistiti dosta ocvalog cvijeća!
I baš sam smile126
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2008 u 22:40
Nedaš se ti alergiji, ma kužim te 100%Smile Glavno da se dobro osjećaš radi napravljenog poslaThumbs%20Up
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Listopad 2008 u 21:51
Sad kad su mi ruke "koliko toliko" OK, uspjela sam iskopati gomolje dalija da ih pospremim. A i tegle za spremanje u podrum sam približila vratima, tu im je toplije neg na terasi. LOL

Sad čekam buče da ih stavim na terasu!
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2008 u 18:20
Dakle veliko pospremanje je počelo, biljke se polako spremaju za zimski san, a na proljeće kad sve izneseš van ima da osobno dođem poharati opet nešto. Vidiš s kakvom ludom imaš posla - nikad mi nije dosta.smile96
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
skitnica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1556
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje skitnica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2008 u 19:20
triša a što da ja za sebe kažem.nisam ni znao da postoji toliko cvijeća koliko sjmena sam užicao.
mi smo djeca cvijeća
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2008 u 07:18
Originalno poslano od člana skitnica skitnica napisao:

triša a što da ja za sebe kažem.nisam ni znao da postoji toliko cvijeća koliko sjmena sam užicao.
 
ClapClapLOLLOL
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2008 u 17:50
smile126 Stigle buče na naše dvorište!

Hvala dugokosa!

Sutra se primamo posla!!!! smile191 smile187
Slike bum stavila u svom vrtu!!!
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2008 u 20:49
Lijepo te čitati, uživam što si opet u akciji, ne daj se - vidimo se na kavii početkom slijedećeg mjeseca!
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2008 u 20:38
Andrea, po noći radiš, po danu djeca i škola, a dnevnik navukao paučinu.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2009 u 15:33
Otkad mene nije bilo ovdje!!! smile48
Danas malo odstranila grančice borove, naravno sve ih stavila kod hortenzije, a i rodendrona.
Vidjela kaj je sve prezimilo i jako me to razveselilo. Ćak i jedna dalija koja je ostala u zemlji potjerala lišće! Izvirio bake bee delfinium, lonicera je pružila mlade grančice, brankin ukrasni grm se super drži, ma baš sam hercik.
Vrt je dosta u hladu, pa tako da kasnije proljeće stiže u moj kutak. Big%20smile
Na vrh
Horti View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Horti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2009 u 19:31
Lijep pozdrav!
Drago mi je vidjeti da se budiš iz zimskog mirovanja. Jesi mi stigla u susjedstvo?
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2009 u 19:50
O, ne, nažalost! Drugi jesu, ali nisam među njima. Mene ipak čeka dalja destinacija, još ne znam kuda. Confused
Na vrh
Horti View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Horti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2009 u 16:10
Joj, onda ništa od moje prve forumaške kave!
Baš sam žalosna Unhappy.
A ništa dogovarat ćemo onda paketnu razmjenu, ili ćeš možda biti na proputovanju kroz moj grad...
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Ožujak 2009 u 00:10
Danas sam promijenila zemlju mojoj draceni i sablji. A i u vrtu sam prihranila rodendron i ostale trajnice!
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Travanj 2009 u 18:00
Evo danas između odmora od kiše uspjela posaditi campanule dobivene od Bergenie. A onda se ipak odlučila i posijati kadifice u vrt.
Sutra presađujem biljkice na poslu.
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Travanj 2009 u 20:54
kod mene danas ije padalo,al ni pored toga malo sam esto ceprkala po vrtu
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2009 u 13:43
Naravno da jučer nisam stigla promjeniti zemlju lončanicama na poslu, ali zato sam bila malo doma vrijedna.

Dobila sam 2 grmčeka kurike i koraljiku, pa sam im našla mjesto u vrtu.
Malo presađivala ljubičice da se vide. A i zeznula se presađivanjem digitalisa misleći da je rudbekija. Embarrassed
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1112131415>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.