Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Dnevnik radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Andrein dnevnik radova
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Andrein dnevnik radova

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 15>
Korisnik
Poruka
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2008 u 19:53
samo prosim fino nemoj gurati prst v zemlju jer bi ti se i on mogel primiti.

smile198
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2008 u 20:10
Kaj si ti Iris postala papiga pa ponavlaš moje reči! Daj se prosim te sama nekaj zmisli i kak človek pošetno odtipkaj!smile187
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2008 u 20:14
Franjica i Iris, što se događa?
Andrea dobro ste se istrošile, clematis je bum ,a tek pasiflora- ništa preporučamo se za sjemenje ili reznice, kad bude, bude.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2008 u 20:24
pa nadam se da se Franjica zeza - meni je bila jako simpatična njena izjava i zato sam ju ponovila - obećavam više neću biti papiga :)


Andrea bit će to predivno...slikaj nam kad krene rasti :)
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2008 u 21:12
Pa, sad sam malo u dilemi... budući mi još nije jesenska predivna hortenzija izbacila pupove, da ovu stavim u teglu da prezimi do idućeg proljeća.... pa onda tek odlučim za daljnji tijek!

Naravno da ću misliti na sve vas kad dođe vrijeme za to!!! smile79
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2008 u 21:28

Pusa svima - pa ja samo klepečem , ne ujedam - kaj ste se preplašili!!!!!!!!

Na vrh
kika View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Srpanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 969
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kika Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2008 u 21:55
Originalno poslano od člana andrea01 andrea01 napisao:

Pa, sad sam malo u dilemi... budući mi još nije jesenska predivna hortenzija izbacila pupove, da ovu stavim u teglu da prezimi do idućeg proljeća.... pa onda tek odlučim za daljnji tijek!

Naravno da ću misliti na sve vas kad dođe vrijeme za to!!! smile79
 
Ja imam prijedlog za razrešenje tvoje dileme. Ovu Hortenziju posadi u moj vrt da se jadna ne muči u tegli do idučeg proljeće. Fantastična je i obečavam da ću je lijepo njegovati. Cool
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2008 u 23:01
Originalno poslano od člana kika kika napisao:

Originalno poslano od člana andrea01 andrea01 napisao:

Pa, sad sam malo u dilemi... budući mi još nije jesenska predivna hortenzija izbacila pupove, da ovu stavim u teglu da prezimi do idućeg proljeća.... pa onda tek odlučim za daljnji tijek!

Naravno da ću misliti na sve vas kad dođe vrijeme za to!!! smile79
 
Ja imam prijedlog za razrešenje tvoje dileme. Ovu Hortenziju posadi u moj vrt da se jadna ne muči u tegli do idučeg proljeće. Fantastična je i obečavam da ću je lijepo njegovati. Cool

Kika smile79 za razrješenje moje dileme!!! Wink

Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2008 u 09:57
Kod ovako dobrih prijedlog save su dileme zaista razrješene. Hortenzija mora biti najljepša.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2008 u 21:50
Eto kaj mi se desi kad me nemaAngry,šta sve propustim. Andrea gdje si kupila clematis,ja tražim tamnocrveni????smile143(i ovaj rozi bi mi krasno pasal)
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2008 u 19:44
U Bauhausu su obadva kupljena!!! Ovdje sam stavila cijene kupljenog, ako te zanima! Wink

http://www.cvijet.info/forum/forum_posts.asp?TID=9&PID=54597#54597
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2008 u 22:26
Znaškaj,tak mi je lijep taj crveni da me cjena uopće ne zanima,ak treba MM prodam(auto je gratis uz njegasmile156) samo da ga nabavim.
Mislim da bum sutra uranila na kavu da ga ganjam negdje
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Ožujak 2008 u 23:26
Evo i ja ulovila vremena da počnem presađivati sobne biljkice na poslu, a i zasadila sam si jednu koja već par mjeseci čeka ovaj dan da dobije svoju teglicu i počne rasti kak spada. LOL
Sadila sam nešto sjemenkica što mi je ostalo, a sutra ću nastaviti.

Dok ne popravimo kompač samo povremeno ću se javljati sa MM notebook, a znate koliko bu to često. Ali znajte da sam tu i da vas čitam!!! smile79

Princezica je presretna bila sa uskrsnim jajčekima i ukrasnim teglicama i šalje društvu sa kave, a posebno jednom Marinu veliku smile79 i veseli se što će uskoro hibiskus "biti velik kao ona"!!! smile96
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Ožujak 2008 u 23:36
Već sam mislila da nemaš kaj saditi pa da ti ja par kila sjemenja pošaljemLOLLOL
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2008 u 00:10
Originalno poslano od člana shasha shasha napisao:

Već sam mislila da nemaš kaj saditi pa da ti ja par kila sjemenja pošaljemLOLLOL

MM nema više u podrumu mjesta od svojih brodeka, aviona da trenutno smjesti moje teglice... ali naći ću ja mjesta kad se "uhvatim posla"!!!! LOLLOLLOL
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2008 u 09:48
Andrea,ja sam van stavila tegle sa svim šta sam posijala.Samo ne na sunce,ili barem da ne tuče cjeli dan po njima.
Na vrh
miha-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1099
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miha-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2008 u 10:34
A di su završile one biljčice iz mede??smile187
...štihača je zakon...
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2008 u 19:34
Originalno poslano od člana miha-m miha-m napisao:

A di su završile one biljčice iz mede??smile187

smile96 Miha, dali si mi misliti!! Pa, nisam uskoro dobila nikakvog plišanog medu, sam pomislila!!! To tak dojde nakon pospremanja kućanstva... a doba cvijeta traje po mjesečevem kalendaru, a ja samo malo posijala!!!A baš bi sad mogla to učiniti! LOL

Te biljkice iz mede su završile na poslu!!! smile186
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2008 u 22:08
Andrea crvene čuvarkuće živnule i već su prekrasne, viid se da su došle od srca. Tipkam polako jer je nisam nikad do sada pisala na laptopu, pa mi je sve ful neobično, ali sad ga imam-jednom se živi.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2008 u 22:19
smile95 za Trišu i čuvarkuće...
Još da znate kaj sam delala prije 30-tak minuta rekli bi da sam "luda"!!! smile198
Da, da... ima veze sa cvijećem... smile96

Da, sadila sam sjemenkice!!! Ostalo, a gledala mjesečev kalendar i činilo mi idealno, a po danu sam sređivala prozore koje ranije nisam uspjela!!! Embarrassed smile156
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 15>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.