Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Seoski vrt u slikama
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Seoski vrt u slikama

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 18192021>
Korisnik
Poruka
kamilica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 15 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamilica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2010 u 15:12
Hajde Šefi, htjela bih opet sjesti na tvoju klupu.smile219
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2010 u 11:49
evo par - za one koji vole zimu


i dok šmizla spava slikanje kroz prozor

tata frizira lovor višnju


pa još jedan pogled iz drugog kuta


i vrt spreman za sjetvu


kad krenemo u šetnju bumo poslikali i malo više
smile79

a sad idem pit kavu na terasu dok se nije zbudila.
Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2010 u 11:54
Bilo zima ,proljece il pak ljeto kod tebe je uvijek lijepoWink
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2010 u 19:45
Evo, posjetila sam i tvoj vrt. Prelistala sam sve stranice i pregledala sve slike. Što reći? Seosko imanje koje nudi obilje boja, jednako intresantno u svim godišnjim dobima. Dominacija panjeva ponovo potvrđuje kako je priroda najbolja vezilja. Svaka čast!
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2010 u 20:01
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2010 u 09:31
Idila! Zimi i ljeti!ClapClapClap
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2010 u 22:17
Svratila sam opet, mislila da ima novih slika. Volim švrljati seoskim imanjima, ona su mi tako prirodna. A vaš s potokom je neodoljiv. Šteta što ne mogu čuti šum vode.
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Kolovoz 2010 u 00:01
Tek danas sam vidjela ove prekrasne dojmove zadrzane fotografijama ! Fenomenal !
Na vrh
sunceeee View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Lokacija: Hrv. zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1634
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sunceeee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2010 u 15:24
Pozdrav! I ja sam na selu, imaš lijepo uređenu okućnicu, super ideje.... Big%20smile    S kojim šibama se plete ograda, ili granama, ona starinska, sigurno znaš na što mislim. Tongue
Nemoj da te život inpresionira, inpresioniraj ti njega!   Život je san - učini ga stvarnim! (Majka Tereza)
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Prosinac 2010 u 19:43
Bila sam ti u vrtu,davno, dok još nisam bila registrirana, sada sam prošla opet sve stranice, sve jekrasno, lijepo, puno mira, ali nekaj me vuće,nešto fali............znam da nitko neće zamjeriti,naprotiv, znam da bi ih i ostali koji su šetali tvojim vrtom željeli vidjeti, pa zato.....MOLIM PAR SLIKICA    TVOG NAJLJEPŠEG CVJETIĆA  na koji trošiš baterije!!!   Ako sam dobro shvatila....to bi bila Valentina, pa skrušeno   MOLIM smile220!!!!!!


Daj nas razveseli, ipak je i ona već naša malecka forumašica!!!!!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2010 u 00:06
Prelistala sam tvoje stranice i odmorila se u tom zelenom preostranstvu prošaranom tvojim cvjetićima
Na vrh
gospina trava View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 5954
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gospina trava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2011 u 09:14
Želim urediti pravi starinski vrt i pomalo od svih kradem ideje. Baš mi se ovaj vaš seoski dopada,jer je iz istoga podneblja kao i moj. Molila bi novih slikica. priznam da kredem ideje, nadam se da nećete zamjeriti.
Na vrh
Ksan View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 29 Siječanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 1303
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ksan Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2012 u 17:50
Vaš vrtek je prekrasan bilo bi lijepo i dalje uživati u njemu  Smile
Na vrh
kamilica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 15 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamilica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2012 u 21:36
i opet sam sa uživanjem prošla kroz svih 20 strana... ja bih jošsmile78
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2012 u 11:22
Pozdrav društvo.
Hvala Vam što i dalje navračate u naš vrt. Nemamo vremena za ništa pametno. Sad su neke druge igre u pitanju. Vrt je oformljen i nemijenjan već jako dugo. Samo se održava.
Ove godine je nekako prerano došlo cvjetanje jorgovana. Još ni forzicija nije ocvala, a jorgovan samo što nije.
Stavit ću uskoro slike da vidite da se ništa nije promjenilo. :)
Sretan Uskrs svima!
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2012 u 11:54
A ovako nam se priroda našalila za 1.aprilili






Na vrh
gospina trava View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 5954
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gospina trava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2012 u 11:59
znam kak ti je kod mene je preksinoć i sinoć bila berba prije berbe. Preksinoć -2, sinoć -4. Još nam najavljuju sušu.
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2012 u 13:53
Lijepo što si se opet pojavila.
Lošinj

Ne bojim se juga, ne bojim se bure, ne bojim se neba, dubine ni dna
Podivljali valovi me uzalud jure, na krilima vjetra poletjet ću ja...
Na vrh
mali_vrtlar View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 108
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali_vrtlar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2012 u 12:30
http://i247.photobucket.com/albums/gg156/seflera/uredivanje/P2230009.jpg

ovo me se dojmilo jako, sve ti je lipo i tako prirodno, bravo !!!
zivot je lip, ako ga zivite u prirodi i sa zivotinjama
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2012 u 08:06
Uf! Ne stignem surfati ni javljati se, ali ako nekog zanima može navratiti ovdje pa će vidjeti sa čim se ustvari sad bavimo! smile95
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 18192021>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.