Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Seoski vrt u slikama
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Seoski vrt u slikama

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7891011 21>
Korisnik
Poruka
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2008 u 22:14
Dakle žute dalije nisu baš jako žute,ali su predivne, kadifice super slikica, ruže cvatu neprestano,vidim.
Ali najbolji mi je ovaj krastavas - slika je genijalna.
 
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2008 u 23:43
Ona prva ljubičasta cinija - smile227
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Srpanj 2008 u 23:19
Evo Silvek i tvoje cinije procvale, a još malo pa će i cosmos! Za mak sam ipak malo zakasnila. Rudbekija je isto nikla, ali bojim se da ove godine nebu cvala. No ostavila sam sjeme i za iduću godinu pa ću sve malo ranije posijati!


Ovih dana je sunce izgleda taman! Travica se dobro drži, a i cvjećeko je ok!








Ima i žuta


Cinije su sve bogatije i bogatije


Suncokret je baš FLUF-buckast




Blitva i kokičar


Adam je dobio šesti list


Kana bu valjda skoro!Nabavila sam ju dosta kasno pa mislim da ovog ljeta nebu cvala.


A ovo je puzajući ružmarin. Baš sam se razveselila kad sam ga našla prilikom šetnje MBM-om (trgovina ne ono drugo)


Japanski šaš je pošašavio


jedan sedum


još maloClap


šparoga


i ova - nazovimo ju pampasica, je ipak odlučila malo narasti- nešto sam krivo napravila ili se ipak samo smrznula zimus! No ipak ima života u njoj


ove starinske krizanteme koje cvjetaju za 01.11. su ove godine poprilično velike. Imam tri vrste- bijele, roze i tamnije roze(prljavo roze-jednostruke)
Kad više ništa ne cvjeta one su kraljice


Ispod šašave vrbe Flik nateže novu lopticu


a rogonja nestaje u bršljanu

Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Srpanj 2008 u 23:23
Pa ne znam što bih rekla - predivno -raj na zemlji.smile120
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Srpanj 2008 u 23:47
zadnja slika je fenomenalna!
Na vrh
vanja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 4968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vanja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Srpanj 2008 u 08:24
dobro jutro, sve je naj naj naj    smile120ne mogu ništa posebno izdvojiti      smile141
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Srpanj 2008 u 09:18
smile227ja bum suncokretak izdvojila(i prosila sjemenkice jer moj nijedan nije tak"debeli")
Ja mislim(kaj baš nije dobro ni često) da ti bude kana cvala.Prošle godine sam i ja svoje kasno sadila i cvale su.Ima još vremena.
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Srpanj 2008 u 22:11
Prekrasno! Kakve su to žute ivančice koje sad cvjetaju? I jesi li to možda spomenula kukuruz kokičarEmbarrassed (žic žic LOL)
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Srpanj 2008 u 22:20
Te ivančice sam kupila kao gomolj prije cca 4 godine i naravno zaboravila kak se zovu. Ove godine sam skužila da se raširila. Probala sam ju sijati , ali nisam uspjela. Cvjet joj jako dugo traje. A mislim da je ustvari jedna vrsta pupavice, ali nisam ziher.
Je, ono je kokičar i to sjeme od lanjskog koji sam dobila od tete iz Orahovice. A ona to sjeme dobila od preklani sa svojih kokičara. Netretirano. ako rodi mislim na tebe!

Na vrh
TILjO View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 546
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TILjO Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Srpanj 2008 u 23:07
Super cvijeće... Drago mi je što imaš onaj čupavi suncokret. Imao sam ga prije koju godinu i sada ga više nemam, jer mi je sestra bacila sjeme. Ona kada se uhvati spremanja, to je koma... Ili nešto baci ili jako dobro spremi da ni sama ne zna gdje je spremila. Zamolio bih te za sjeme tog suncokreta kada bude bilo, staviš me na popis?
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Srpanj 2008 u 20:02
Sve lijepo, ništa neću posebno izdvojiti jer je u svemu uloženo puuuunoo ljubavi!
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Srpanj 2008 u 15:24
Prelijepo...
 
One žute ivančice su mi super, ja sam takve bijele posadila na moru... tko zna šta će biti s njima???
 
U svakom slučaju vi stvarno uživate...
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Srpanj 2008 u 22:54
Čini mi se da su po listu kao i moje, samo što imaju crno oko u sredini. Ali, moje su ipak vrsta pupavice! Wink
A koji je ono plavkasti cvijetak iza kokičara?

P.S. Više neću spominjati kako je lijepo i kako bum došla i na tvoje brege! smile157
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2008 u 11:12
A i vas dvoje ste se uspavali (uostalom kao i ja) pa ništa ne slikate ili nemate vremena!!
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2008 u 13:50
Nema se cajta! Jedva se nekak naluknem da vidim kaj se stvara! Eto jučer baš pukla breza i više nema naše ljepotice koju smo mazili i pazili! Nevečer stigla doma i onak u mraku - nekaj mi bode oči. Upalim lampaš na dvorište i imam kaj videti- puknula breza u samom korjenu. Cry
Sva sreća kaj je pukla u dvorište , a ne susedu na kuću!

Na vrh
TILjO View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 546
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TILjO Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2008 u 18:07



Dobro, jesi me stavila na popis za sjeme onog bucmastog
suncokreta ili to moramo baš preko ppa riješiti?
Na vrh
TILjO View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 546
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TILjO Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2008 u 18:09


Što se breze tiče... Susjed mi je imao ispred kuće nekoliko komada i jedne godine baš u ovo vrijeme, bilo je dosta nezgodno vrijeme kao i sada ovih dana i sve su mu popucale, neke u korijenu, neke popola... Ne znam je li to od groma, vjetra ili šta?
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2008 u 21:22
Originalno poslano od člana TILjO TILjO napisao:




Dobro, jesi me stavila na popis za sjeme onog bucmastog
suncokreta ili to moramo baš preko ppa riješiti?


Još davnih dana, ali u dnevniku! Wink

Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2008 u 22:05
Evo sirote breze danas.


Tak je valjda trebalo biti!

Ali ima i ljepih stvari!
Napokon






Divlji bambus. Morali smo ga zvezati da ne pobegne


A u bambusu  jedna noćna frajla






MMMMMMMMMMM- kupine


treba netko sjeme vučjaka






pupići na divljem vrijesku


Sad kad imam bačvu za vodu s kojom mogu zaljevati cvjetnjak - kiša pada!

Žednjak






A u ovoj bačvi i oko nje su sve samonikle frajle


Imamo pup - tri


a napravila sam i mali kamenjar- suhozid- oliti teglice u ploćicama





Bokić Tiljo!!


Iris - pogleć kak se primiloSmile


Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2008 u 22:29
super se primilo Smile a i ostalo je prekrasno
samo jadna breza Cry
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7891011 21>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,375 sekundi.