Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Seoski vrt u slikama
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Seoski vrt u slikama

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 89101112 21>
Korisnik
Poruka
vanja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 4968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vanja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Srpanj 2008 u 08:21
 dobro jutro, Sve je jako lipo, jadna breza žao mi je. Sviđa mi se puno tvoj suhozid odnosno tegle sa pločicama. Volim takve radove. Zanimame je si li najprije radila kalup u cementu pa stavljala komadiće pločica.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Srpanj 2008 u 08:40
Aha tu si... već sam mislila da ste opet negdje sprašili...
Kao prvo jako mi je žao breze ( to mi je jedno od ljepših drveća- ne znam zašto?)
Kao drugo: jako dobra ideja ono sa vodom. I mi imamo jedno plavo veliko bure za zaljevanje.
Kao treće: super teglice sa pločicama
I pod razno- sve vam je super (ha,ha,ha ovo si sigurno čekala)!!!Wink
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Srpanj 2008 u 09:07
Sve zeleno, sočno, Šeflera, zavidim Embarrassed. Kad vidim moju Saharu, zlo mi je!
 
Blitvu sam vam skoro skuhala i začinila uljem........
Divan vam je vaš zeleni, ali baš, zeleni kutak.....nije valjda da i pastrve žive u potoku???
 
Uživajte....a breza nije imala sreće.....tako je to u ž.....
smile141
Na vrh
miha-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1099
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miha-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Srpanj 2008 u 11:23
Originalno poslano od člana manči manči napisao:

.....nije valjda da i pastrve žive u potoku???
 


Nažalost u potoku nikad ni nisu živjele ribice, samo punoglavci, žabe i pokoja zmija. Potok je naime odušak od vodovodnog bazena koji par stotina metara iznad, tako da je to mrtav potok.Cry
...štihača je zakon...
Na vrh
mali gogo View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 780
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali gogo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Srpanj 2008 u 12:00
Joj što imate divan vrt. smile120
 
I ja bi toooo! Tongue I vrt, i kuću na brijegu, i zelenu travu.....
Slavonijo, zemljo plemenita, vele ti si lipo uzorita. Okićena zelenim gorama, obaljana četirim vodama, na priliku zemaljskoga raja.
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Srpanj 2008 u 12:11
Originalno poslano od člana vanja vanja napisao:

 dobro jutro, Sve je jako lipo, jadna breza žao mi je. Sviđa mi se puno tvoj suhozid odnosno tegle sa pločicama. Volim takve radove. Zanimame je si li najprije radila kalup u cementu pa stavljala komadiće pločica.


Kao kalup sam iskoristila teglice u kojima su kupljeni cveteki nekoć davno. Dno je komad pločice, a prvo sam nanjela ljepilo na dno, zakeljila teglicu, po njoj nanjela ostatak ljepila i keljila mozaik. Malo je nezgodno jer su podne pločice i malo su deblje pa ostaje dost veliki razmak na maloj teglici radi njenog oblika, ali nije loše!
Ruke sam poslje dobro namazala kremom jer su se osušile od ljepila. I to je to!
Na vrh
vanja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 4968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vanja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Srpanj 2008 u 12:14
 Šeflera, hvala   smile128
Na vrh
TILjO View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 546
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TILjO Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Srpanj 2008 u 16:32
Originalno poslano od člana Šeflera Šeflera napisao:

Originalno poslano od člana TILjO TILjO napisao:

Dobro, jesi me stavila na popis za sjeme onog bucmastog suncokreta ili to moramo baš preko ppa riješiti?
Još davnih dana, ali u dnevniku!


...pa šta ne kažeš?!
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Srpanj 2008 u 16:35
jucer sam pregledala a tek sad komentarisem,da se ne bih previse ponavljala .
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Srpanj 2008 u 19:21
Gioiaa voli slikati cvijeće, Šefi voli slikati cvijeće! Big%20smile
Svaka u svojem dvorišću! Ja nemam bazen, ali se hladim šlaufom ak mi je prevruće, a imam i kameni podrum u kojem je uvijek hladničko!
Evo što sam jučer fotkala dok je MM njonjal nakon noćne!















A nemrem vam ni reči kak sam happy jer mi abrahamica ponovno cvate, isto kao turski karanfilčeki!








Nisam mogla odoljeti , a da ne ukrasim malo terasu sa dalijama!
Iduće godine se nadam još većem broju dalija u vrtu!

Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Srpanj 2008 u 19:23
A prije i nakon slikanja sam slušala travu kak raste i niš nisam delala!

Osim kaj sam malo zvitoperila ligeštul Embarrassed
Na vrh
vanja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 4968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vanja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Srpanj 2008 u 21:08
Šeflera tako ti je cviče ljupko, lipe bojice smile99ali mi je za oko zapeo onaj cvjetak na drugoj slici neznam koji to cvit , koje boje volila bi znati smile160
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Srpanj 2008 u 21:31
To je cosmos- čini mi se da bu ovaj bio svjetli. Evo jedan rozi.

Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Srpanj 2008 u 22:45
al zato necu ici na more ni ove godine ... a lezaljku nisam jos nabavila.

svaka cast za tur.karanfil,meni samo na nekima ima po dva tri cvetica .
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Srpanj 2008 u 09:13
Vidim sve raste... a travu kako diše voli slušati i moj muž, ali najzanimljivije mi je:... šljive rodile - bit će knedli!!!!!!!smile94
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Srpanj 2008 u 10:43
Lezi u ležaljku, uživaj u toj ljepoti, slušaj travu kako raste, to ti nikada neće dosaditi, a kad konačno ustaneš skupi sjeme vučjaka za mene (najviše plavod ako imašsmile79 i jedna za Mihusmile78
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Srpanj 2008 u 10:47
Ah krasno, baš je lijepo ležati u takvom vrtu i slušati travu kako raste... kome ljepše nego tebiSmile
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Srpanj 2008 u 10:56
Originalno poslano od člana Šeflera Šeflera napisao:

A prije i nakon slikanja sam slušala travu kak raste i niš nisam delala![IMG]http://i247.photobucket.com/albums/gg156/seflera/imanje/P7270021.jpg" />Osim kaj sam malo zvitoperila ligeštul [IMG]smileys/smiley9.gif" align="absmiddle" alt="Embarrassed" />


Ajme kak je ovo primamljivo ...pogotovo nakon cijelog dana provedenog u uredu i buljenja u monitor

Sad imam tvoju adresu...pazi da te ne iznenadim
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Srpanj 2008 u 12:16
Samo ti dojdi , draga! Usput doneseš i suncokrete da ne šalješ poštom. A našla se bu i deka viška  na koju se može leći i gledati u ovce na nebu!

Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Srpanj 2008 u 12:17
Proljeće, ak ti fali šljiva dojdi u berbu! Ima već dosta zrelih - prije nego ih crveki napadnu! 
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 89101112 21>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.