Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Seoski vrt u slikama
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Seoski vrt u slikama

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 910111213 21>
Korisnik
Poruka
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Srpanj 2008 u 14:58
Originalno poslano od člana Šeflera Šeflera napisao:

Proljeće, ak ti fali šljiva dojdi u berbu! Ima već dosta zrelih - prije nego ih crveki napadnu! 
 
Što se tiče šljiva to ću obaviti kod kume i ona ih ima jako puno, ali ja ću doći u svakojako cvijeće i trave za jesen i zimu.
 
Vidiš netko skuplja drva za zimu a ja cvijeće i trave...baš mi treba godišnji odmor...
Confused
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Kolovoz 2008 u 20:54
Trebal bu i nama neko za spremanje drva! Dobro došla!

Kak je ljepo kad se cijelu godinu izmjenjuju boje! svaki dan nešto novo.

Ove godine po prvi put imam cosmos, daturu i trublje. Tekoma i lozica su prvu godinu svog života tak ljepo napredovale. Napokon stižemo pokositi sve na vrijeme jer imamo dobru kosilicu. Sve je super. A ruže- fenomenalne su!
Evo friških cvjetića









Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Kolovoz 2008 u 20:58




















i eto - ipak smo maknuli brezu! Sigurnost na prvom mjestu. Ipak je biola jako oštećena pri dnu.

Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Kolovoz 2008 u 21:15
sve je lijepo Smile a bit će druga breza ili neko drugo drvo
Na vrh
TILjO View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 546
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TILjO Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Kolovoz 2008 u 22:33

E, ona slika sa ružama i prozorom je prefenomenalna!
Vrlo umjetnički... Svaka čast!


Na vrh
vanja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 4968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vanja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Kolovoz 2008 u 22:38
 pa divota je gledati to vaše cviče   smile57i mogu samo uzdisati jer nisam u mogućnosti imati takvo nešta (nemam gdje) ima samo malo zemlje i to je već zasađeno.  
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Kolovoz 2008 u 23:48
kao i uvek - predivno
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Kolovoz 2008 u 14:23
Lijepo cvijeće, uz to još fotograf ima smila za detalje! Kud ćeš bolje?
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Kolovoz 2008 u 08:10
Ma prelistala sam već ovu tvoju zadnju raskoš, ali nisam ništa rekla, to nije baš u redu, jer ima prekrasnih slikicasmile227
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Kolovoz 2008 u 22:42
uvijek me oduševe vaše biljčice i volja Smile
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Kolovoz 2008 u 19:12
Godišnji odmor. Nisam na moru, uzela sam predah od kompa (tu pa tam navratim vidjeti kaj se dešava), odmaram na dvorištu(lovim bojicu), u šetnji  Flik i ja tražimo ljekovite biljčice i skupljamo sjemenke. Miha dela tak da njega ni ne vidim- godišnji, kad vam velim! LOL Vrijeme je brzo prošlo i u ponedjeljak se već vračam na posel.
Evo malo uživancije i za vas.


Neki dan smo Miha i ja čekali da se datura otvori- snimili smo i filmić. Traje cca 30-tak minuta. Prekrasno. Otvori se u 15-ak minuta, a onda se latice šire kao plahta. Šteta kaj traje samo jedan dan.





Andreina kleoma je procvala i ko neki kukac me gleda dok šećem vrtom


prekrasna je


frajle u sumrak "svjetle"


ona je opet zelena!!! Imam zelenu ružu!
Shocked


ljepe kate - nisu li malo prerano! Confused


sunce lagano zalazi i vrtu daje posebnu čar


a dalije ovako osunčane i same izgledaju kao sunčeka




I sad je vrijeme za šetnju, a u šetnji kraj potoka nam se pridružio i vodeni prijatelj- kornjača. Nemam pojma od kud je , ali sad možemo reči da i u našem potoku ima života!




Flik je videl "veliku" kornjaču i više se neide kupati!  Zvjer je opasnaLOL




Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Kolovoz 2008 u 21:02
Šefi ovo je bilo prekrasno. Lijepe kate se otvaraju i kod mene, onako stidljivo, kleoma također Andreina - baš je i moja kao veliki kukac i duuuugo cvjeta, a tvoja je prekrasna.
Kornjača je baš zgodna, valja je nekako zadržati tu da vam ne zbriše.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Kolovoz 2008 u 21:33
Ajme, prava barska kornjača......divno!
Kleoma je prelijepa....što kažete...od Andree...hm.... Wink
Na vrh
vanja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 4968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vanja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Kolovoz 2008 u 22:09
Šeflera, divno, lipo, krasno. Kornjaču mi je uvik lipo vidit (ima je jedan susid) ali ta ne ide u vodu, kleoma mi je prekrasan cvit, a Flik šta da kažem a nije rečeno o njemu jednom ričju sve naj naj naj smile120
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Kolovoz 2008 u 09:00
Sve je već rečeno-fenomenalno!!!!
Daj slikaj ovu zelenu ružu kad se otvorismile143
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Kolovoz 2008 u 14:27
Dunke! Korni se šeće po dnu potoka od suseda do nas. Već je tjedan dana tamo- kaj vodene kornjače jedu? Ja bi odmah išla delati bazen za nju!Approve Ali nek je ona tam di je! Krasan je primjerak!
Sasha- sliknem ju naritlih! Baš me razveselila. Nisam nikad vidjela zelenu ružu! To je MKM kupila u konzumu pod mini ruže- na akciji! Već su bile skroz suhe, ali eto ipak su opstale. Čini mi se da baš i nije mini, malo je maksi-mini!

A evo i novo odmaralište koje je pokretno (zemeš i nosiš po vrtu di očeš)


Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Kolovoz 2008 u 21:02
Baš slatko za tvoje veliko imanje, ja bih mogla imati samo onaj dječji stolac, bez naslona i premještati ga s jednog kraja na drugi, a da mi se pogled na moje dvorište i na promijeni.
Ovo je preslatko, ma stvarno vam mašte ne fali.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Kolovoz 2008 u 21:22
I kod mene su lepe kate pocele cvetati,sad im je bas vreme...datura ti je super,a ruza bas ima neobicnu boju.
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Kolovoz 2008 u 15:11
Kišica pada. Vani je prehladno za sjedenje na terasi. sva sreća kaj smo jučer napravili 200-tinjak fotki pa se imam s čim zabavljati.

Ona zelena ruža u sredini je požutila


LJepe kate su sve ljepše

Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Kolovoz 2008 u 15:15
Andrein slak


Teakina trubica


nove krizantemice u kopanji




Ova ruža je prošle godine napadnuta. Cijelu sam ju odsjekla. Nisam mislila da će išta biti od nje, ali eto novi izdanci su ipak potjerali i ona je upravo u cvatu. Iduće godine bu vjerojatno još gušća i ljepša


A ova crvena dalija je neumorna. Zbilja me iznenađuje koliko je gusta i prepuna cvijeta.


A Silvekin kosmos je pošašavio


I klorofit je procvao po drugi put


Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 910111213 21>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.