Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Seoski vrt u slikama
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Seoski vrt u slikama

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1718192021>
Korisnik
Poruka
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2009 u 12:46
Tak sam happy radi ljubica jer su sve spelcane lani i eto sad cvatu - neke već treći put , as neke 1. put!
Ovo su ostaci na perunikama. Sve su već ocvale i bilo ih je prekrasno za vidjeti, ali nisam ih slikala u punom cvatu. Baš mi je žao jer su žute bile famozne!
Tu se igramo

http://satyninabajka.blogspot.com/
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2009 u 13:27
ajoooj koji pogled sa klupice veličanstvenosmile94

 uglavnom imaš lijepo cvijeće nebih ništa izdvojila.Clap
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2009 u 14:02
Prekrasno, prekrasno, toliko zelenila, cvijeća, ruža, pa kad mi kažu da je lijepo živjeti u gradu, a tko ovo može paltiti, ovaj prekrasan pogled s klupice

Pogled sa klupice

život je more
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2009 u 14:50
Ovo je pravo mjesto za uživanje, prostrano, zeleno i šareno
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2009 u 19:56
Neko me čudno raspoloženje drži pa "pikam" na sigurno... volim ja onako šminkerski sređene vrtove i cvjetnjake (mada me ponekad taj red i disciplina u cvijeću malo živcira)  ali vaš mi je breg ipak utočište za ranjenu dušu. Baš mi je po mjeri, tu malo cvijeća, tamo nšto samoniklo, sve prepuno "kraljica" a pogled puca, a pogled pusa i ono najvažnije (takva sam ovih dana, zločkasta) nigdje ni glas os susjeda.. samo se čuje tvoj pratilac i osjećam iščekivanje Valentine.... pusa i hvala.
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2009 u 23:08
napokon da se prosetam i tvojim vrtom
pogled s klupice je bas idilican
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Lipanj 2009 u 13:50
je, je, pogled sa klupice na fotkici je stvarno idiličan, no stvarno uživo  je spektakularan, puca pogled, nigdje ne zapinje, cvrkuću ptičice, sve miriši, ma kakva parfumerija, nema ovom mirisu ravnog,  leptiri se utrkuju, mačke se lijeno prodežu, siroti Flik na lancu tužno lajucka, a ipak mir, mir i sklad, nema ovom miru, ovom skladu boja, zvukova i dobrih domaćina nigdje na svijetu par!
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2009 u 08:31
Raj.Zelena oaza!Big%20smile
Na vrh
kamilica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 15 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamilica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Srpanj 2009 u 13:16
Ja, ja sam ostala bez teksta. Prošla sam svih 19 str. prošla sva godišnja doba, i kao što je rekla Franjica imam neki čudan osjećaj. Zapravo najradije bih sjela na tvoju klupu, osluškivala vjetar i kukce, oči napajala ljepotom boja, a nos mirisa.
 
Hvala !smile79
 
Da budem iskrena, nisam stigla baš sav tekst pročitati, pa mi je brže ovako: a gdje se nalazi tvoj breg?
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Srpanj 2009 u 15:53
tek sam danas zalutala u tvoj vrt..sve ti je prekrasno..jako lijepo sve uređeno
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Srpanj 2009 u 17:10
Originalno poslano od člana kamilica kamilica napisao:

Ja, ja sam ostala bez teksta. Prošla sam svih 19 str. prošla sva godišnja doba, i kao što je rekla Franjica imam neki čudan osjećaj. Zapravo najradije bih sjela na tvoju klupu, osluškivala vjetar i kukce, oči napajala ljepotom boja, a nos mirisa.
 
Hvala !smile79
 
Da budem iskrena, nisam stigla baš sav tekst pročitati, pa mi je brže ovako: a gdje se nalazi tvoj breg?


Hvala ti! Okolica Jaske. Lepi bregi zeleni sa puuunooo vinograda! Neusporediv zrak sa današnjim u Zg. Ja mogu disati bez obzira na vrućinu. Jučer sam slikala neke fotkice pa kad bum imala cajta skinem i stavim, ali ove godine sam skroz zapustila vrt. Raste samo ono što sam lani sadila ili se samo zasijalo. Ali iduće godine bu opet svašta!

Tu se igramo

http://satyninabajka.blogspot.com/
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Srpanj 2009 u 18:56
Šefi draga, samo se ti nama odmaraj. Lijepo je kod vas več zbog same prirode i čistog zraka, a kako sama veliš biti će cvijeća dogodine, ali meni su prekrasne gazanije sa prethodne strane.Ali uz ljepotu cvijeta, treba biti i majstor fotografije, a ti to definitivno jesi smile79.
Na vrh
kalana View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 04 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kalana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Siječanj 2010 u 20:33
Poštovani gospodine skidam vam kapu na ovoj originalnoj ideji. Volim kada su ljudi domišljati i inovativni!!
Na vrh
nuna View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2008
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 812
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nuna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2010 u 23:54
Baš sam se nauživala u tvome vrtu.
Sve je predivno, baš sve.
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2010 u 22:45
Ajme! divote zelene! Uf, jedva sam dočekala proljeće.
Uglavnom - Miha je vrt prefrezal za povrtnjak, sjeme je kupljeno i spremno.
Cvjetnjaci su uređeni , narcise procvale, ruže poštucane, a pomagačica je počela sa čupkanjem trave potrbuške.
Slikica nemam, jer baterije trošim na jedan poseban cvjetak. Ali bit će ih. Uskoro! (nadam se :))
Najviše me zovu bubice kojih svakim danom ima sve više i više, a leptirići su mi naravno , opet, "trn u oku" i samo gledam kako ih vjetar nosi, a ja ih još nemrem "loviti".
No strpljen spašen- sletit će jednom jedan opet na ruku!
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Travanj 2010 u 10:35
poljubac za poseban cvjetak
Na vrh
primorka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 769
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje primorka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Travanj 2010 u 21:28
Šefi baš mi je drago da ste opet s nama. Nadam se da će uskoro i sličice, ali molim te nemoj nikako izostaviti svoju pomagačicu. 
Vama dvijema veliki smile78, a Mihi pozdrav!
Tko ima "zašto" zbog kojeg živi, može se nositi s gotovo bilo kojim "kako"
Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Travanj 2010 u 09:36

Joj bas sam gustala sad kad sam setala tvojim vrtom ,prekrasanje.Hajde slikaj sto prije opet pa da uzivamo i u novim slikama,e da daj ti meni reci gdje se nalazi ovo tvoje carstvo.

cvijet za cvijet=buket
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Travanj 2010 u 11:14
Originalno poslano od člana rosa2 rosa2 napisao:

Joj bas sam gustala sad kad sam setala tvojim vrtom ,prekrasanje.Hajde slikaj sto prije opet pa da uzivamo i u novim slikama,e da daj ti meni reci gdje se nalazi ovo tvoje carstvo.



Vrlo su mi dragi ovakvi komentari :)
Mi smo ti nekih 30-ak km od Zg-a , pokraj Jastrebarskog. Krasan kraj!
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Travanj 2010 u 12:24
Udružite snage, pa sliknite malo i pokažite se i ovdje!Big%20smile
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1718192021>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.