Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Seoski vrt u slikama
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Seoski vrt u slikama

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 21>
Korisnik
Poruka
xenia64 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 752
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje xenia64 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2008 u 08:30
Šefi , opet lijepe slike. Rododendron je prediiiivan.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2008 u 09:36
Ovo je odmor  za oči, dušu i tijelo!Clap
Puno ideja, svaka čast!
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2008 u 13:30
Triša šalje pusu Fliku.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2008 u 10:15
Napokon mogu pokazati i drugi dio koji se u zadnjih par dana razbuktao!

Jedna ukrasna - ja ju zovem "šparoga -



bit će vlasca



paprat



kukuc- još malo



majčina dušica je procvala , jagode isto ,a ribizl - mmmmmmmmmmm njam








Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2008 u 23:20
Procvalo je!















Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2008 u 23:34
smile112 Pa, kad prije majčina dušica!!! smile141
Baš si me iznenadila!!!!
Moram MK (kako bi Franjica rekla za majku, čini mi se) javiti da provjeri stanje na našem zagorskom brijegu!!!
Šefi, sve je smile107 po običaju, a onakvu bačvu sa šumskim jagodama, samo manjeg promjera sam baš danas ogledavala u svojoj blizini!!!! Wink
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2008 u 11:33
Prekrasne slike. Baš fora, vlasac i vučiku imam i ja, ali one kod mene malo kasne s cvatnjom za tvojima, nekih par dana...
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2008 u 11:36
Pazi da ti ovu zadnju kopanjicu ne ome Franjica - super je.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2008 u 22:34
Provjera cvjetnog stanja na imanju rezultirala je novim fotkama!

Prva stanica je terasa.








bambus nas razveselio sa 12 novih grana. Dvije su već višlje od 2 metra


















Veseli smo jer se sve počinje šareniti!
Smile
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2008 u 22:57
Imate super poziciju za sjedenje i odmaranje...
Što je onaj krasan "zvončić"?
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2008 u 23:05
Ak misliš na onaj ljubičasti to je iglica.
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2008 u 23:22
Budu kakve sjemenke? Za mene, mislim? Wink
Na vrh
miha-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1099
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miha-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2008 u 10:58
Originalno poslano od člana SilveK SilveK napisao:

Budu kakve sjemenke? Za mene, mislim? Wink


Ak je iglica u pitanju, ja neznam da li ima sjemenke. Mi smo tu biljkicu donijeli iz Gornjeg Jelenja kada smo se vraćali sa vikend izleta. Kad smo je vidjeli, Šefa je izletjela iz auta, doslovno ju iščupala iz kamenjara i zapiknula u zemlju po povratku doma. Kad ju je izvadila bila je jedna mala stabljikica sa jednim cvijetom i dva tri listića i skoro bez korjena.
...štihača je zakon...
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2008 u 12:10
Smislit ćemo nešto Silvek!
Na vrh
rijeka53 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1517
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rijeka53 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2008 u 16:27
.....pa potrositi ce mi se ekran od silnog gledanja krasnih slikicaWink
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2008 u 17:16
Šefi i Miha, pa vi ćete nas svih prestići, što je to botančiki vrt, preselili sve parkove na svoje imanje - prekrasno.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2008 u 22:33
Daleko, daleko... Daleko od botaničkog!
Ne stignem slikati ovih dana jer dođem skoro po mraku, ali iskopala sam neke fotke od vikenda!

Obećala sam vam slikice stanovnika našeg imanja koji su kao i mi svojevoljno nastanili ovo staro imanje!
Fotke su na ful zumu jer je tatek vrlo nepovjerljiv
Gleda s visine jel zrak čist


Spušta se niže i bliže







kuca na vrata ili broji ili...




ulazi u rupu i na ovu doljnu - kroz stražnja vrata izljeće van. Tu ga nisam uspjela uloviti jer me uvjek zeznuo- ili izleti ranije ili kasnije!

A lastavice obljeću pokošeno dvorište u potrazi za uznemirenim bubicama. A tek njih uloviti u kadar!!
No uskoro će i one prestati toliko puno loviti pa će tu pa tam i koja sletjeti na žicu pa ću ju probat u gro plan metnut!


Imamo mi još jedan dom za upotpunit. Zadnje dvije godine tu se gnjezde slatke male ptićice kojima neznam ime. Još nisu stigle,ali nadam se da još nije kasno.
Krevetac ih čeka.


Jednom prilikom ću vam snimiti pjev kosa! neopisivo!

Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2008 u 22:37
super fotke...meni ptičice uglavnom odlepršaju dok ja odem po aparat Big%20smile
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2008 u 23:01
Ptičice su preslatke. Moje kućice u vikendici isto su nastanjene, ali ptičice budu jako zbunjene kad mi dođemo, jer inače je mir i tišina. Prošli su se puta razbježale, a sad ćemo vidjeti.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2008 u 23:36
Ja ne bum izletela kak Šefi iz auta, fkrala pelcer iglice, već bum poštenski se sela na terasu i sve dobro provjerila!!! smile187 smile186
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 21>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.