Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Seoski vrt u slikama
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Seoski vrt u slikama

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567 21>
Korisnik
Poruka
miha-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1099
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miha-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2008 u 08:11
Originalno poslano od člana andrea01 andrea01 napisao:

Ja ne bum izletela kak Šefi iz auta, fkrala pelcer iglice, već bum poštenski se sela na terasu i sve dobro provjerila!!!  


Ma nije ona njega fkrala ni od koga. Tih biljkica imaš uz samu cestu  od  Rijeke prema Jelenju. Tada smo se uzbrdo vukli iza nekog kamiona i tako ih Šefa i primjetila.smile186
...štihača je zakon...
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
xenia64 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 752
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje xenia64 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2008 u 08:21
Jučer i ja na svom ranču pronašla iglicu i donijela je kući .A jeste me digli svojim slikama! Izgledala je tako ogromna , a kad ono- jedva vidiš u travi.
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2008 u 15:06
Ovako, ne znam od kuda da počnem...
Kao prvo sve vam je super, toga ste valjda svjesni!!!5+
Kao drugo, postajem ovisnica o vašim slikama i komentarima!!
Kao treće, imanje vam je jako lijepo uređeno pa me interesira gdje ste sve dobivali ideje???
Ma pod razno: imate izgleda super položaj, pogled koji odmara a kada je upotpunjen ovako lijepim cvijetom onda mi stvarno zastaje dah!!!
 
Svaka čast, genijalaci!!!smile120
Na vrh
mali gogo View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 780
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali gogo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2008 u 09:56
Krasno! Takav seoski vrt (pun k'o oko:) pokušavam i ja napraviti. Svaka čast!
Slavonijo, zemljo plemenita, vele ti si lipo uzorita. Okićena zelenim gorama, obaljana četirim vodama, na priliku zemaljskoga raja.
Na vrh
miha-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1099
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miha-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2008 u 12:11
Originalno poslano od člana xenia64 xenia64 napisao:

Jučer i ja na svom ranču pronašla iglicu i donijela je kući .A jeste me digli svojim slikama! Izgledala je tako ogromna , a kad ono- jedva vidiš u travi.


Makro slikice čuda čine.Smile
...štihača je zakon...
Na vrh
miha-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1099
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miha-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2008 u 12:13
Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

Kao treće, imanje vam je jako lijepo uređeno pa me interesira gdje ste sve dobivali ideje???


Za to je zaslužna moja Šefa. Ona je kreator svega toga.smile211
...štihača je zakon...
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2008 u 22:32
Svašta nešto se dešava u ovom našem "seoskom imanju".
Cvjetića ima sve više i više. A svaki novi procvjetali ljepotan nas razveseli!
Pa evo nekih detalja iz našeg vrta slikanih ovih dana.

Ovo je optimist koji se zadržao na ukrasnom luku. Sve ostalo se sprema otići u sjeme.


karanfilčeki su se počeli otvarati. Bit će ih cijela šuma i razne boje. Za sada su samo ovi pokazali lice.




Neveni


roza ružica


crvena ružica


napokon jedan svjetliji vučjak


a evo i naše famozne klupice za odmor. Ispred nje se sve plavo-žuti od perunika. Prekrasne su.






A iza klupice još malo



A jučer nisam mogla odoljeti da ne udomim još malo pelargonija i gazanija. Neka rastu.



A ona žuta ljepotica je neumorna


Toliko za sada. U idućim mjesecima će se svašta dešavati.

Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2008 u 10:35
Sve je super, ali žuto- plava kombinacija perunika je nešto posebno! Što priroda stvori......
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2008 u 22:17
Mali cvjetni raj....
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2008 u 22:09
Kiša pada, vjetar puše, grane se savijaju, ali priroda i dalje buja.
Jučerašnje brzinske fotke u pauzama između kiše i drugih obaveza.

Mali plavi iris procvao








smokva


orah će još malo biti spreman za izradu Oarahovaće


loza


Priroda je zaista fenomenalna. Mali bunar na listu od jorgovana



Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2008 u 23:22
Pa ti si prava umjetnica za fotografiju!
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
katruža View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 12 Kolovoz 2007
Status: Offline
Bodovi: 787
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje katruža Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2008 u 18:44
Šeflera, prekrasno i hvala ti što si me podsjetila na orahovac.  Imaš li recept?
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2008 u 22:39
Orahovača
6 zelenih oraha (bez ploda) -prepoloviti
7dcl rakije- loza (ja više volim šljivu-slađa je)
25 dkg šećera
1 šipka vanilije
-Staviti u teglu, razmutiti. Nek stoji na suncu 3 tjedna. Procjediti i staviti u flašu.
Ljek za dušu, žgaravicu, želučane tegobe i još svašta.
Na vrh
katruža View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 12 Kolovoz 2007
Status: Offline
Bodovi: 787
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje katruža Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2008 u 23:08
Šeflera, hvala tiSmile
Na vrh
dugokosa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 886
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dugokosa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2008 u 23:24
"lijek za dušu" dobro si rekla kod mene se često liječe orahovačom pogotovo cure a dečkima je dobra i čista rakija
sutra je novi dan
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2008 u 22:37

Sad sam se tek zaletila u tvoj vrt, iako znam da me uvijek dočeka iznenađenje. Smokva i orah izgledaju super, a cvijeće je slikano rukom i okom prave majstorice.

Valjda će i moj vučjak tako izgledati jednog dana - presladak jesmile141

RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Mikica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3024
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2008 u 22:42
Šeflera ja u orehovac još stavim dva klinčića,malo cimeta,grančicu timijana.Ako hoćeš probaj u jednu bocu,fino je.
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2008 u 21:59
Ima li nešto u čemu ti Šefi nisi stručnjak?
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2008 u 10:50
Ima Franjice, u peglanju- to furt napravim ofrlje jer mi se to neeeeććććeeeee! A našlo bi se tu još svašta kaj neznam ili napravim kak napravim pa velim iskoristit će se već za nekaj. MM i ja volimo kuhati- skupa- pa makar to bila jajca, a oboje smo stručnjaci najveći u papanju! smile41

No vratimo se mi u naše imanje koje se rascvjetalosmile198
Pa evo friških , vrućih - NE SLANACA - slikica!





















MM me razveselio u petak



Veli - nisam mogao odoljeti kad je tako žuto!


Javorko napreduje!





Obnovila sam malo onu bačvu ispod breze. Već je žudila za novom zemljom




Veli MM - slikaj dok se trava nije sposušila. Sad još liči na nekaj!




Jedna divlja ružica koju nisam htjela uništiti kad smo krčili. Sad me veseli cvjetićima, a kasnije šipkom za čaj.


Trešnja- prava domaća Okićka


Dva hrasta - samonikla




Maldi orasi - samonikli


Radi dojma veličine ivančica Flik je dobrovoljno pozirao- LEZI, TU BUDI! KUŠ CUCAK DOK SLIKAM! Big%20smile


Turski karanfilčeki- Jao koliko mirisa, a koliko boja!!!














Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2008 u 11:03
pjekjasno Heart
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567 21>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.