Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Seoski vrt u slikama
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Seoski vrt u slikama

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 56789 21>
Korisnik
Poruka
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2008 u 11:32
Stalno nešto novo, tako me to raduje, bez obzira u čijem je dvorištu.
Hortenzije su mrak,  Plavo je moj izbor, ali u zadnje vrijeme baš mi bijelo privlači pažnju. Napiši malo što je što, a ustvari me zanima bijelo - možda hibiskus, ili mak - koji sam ja tutlek.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2008 u 11:39
jesam li ja to vidila bijeli sljez...mislim da će netko morat skupljati sjemnke  Big%20smile
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2008 u 11:55
Wink Em znaš da skupljam!

Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2008 u 19:47
Kad sam počela gledati tvoje fotke, mislila sam...moram pohvaliti vrt, ruže...ovo i ono, sad na kraju ne znam što je najljepše i zato... sve, baš sve je prekrasno! Ma ipak ću posebno pohvaliti tvog pesonju Flika,ja obožavam pse, baš kao i cvijeće...baš je meden!
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2008 u 23:50
šeflera jedno pitanje...paprat ste presadili iz šume ili kako? naime,imam velikog obožavatelja paprati,a ne znam da li bi se ona donešena iz šume primila Wink
e da,glede tikvica,prva je sa ponosom pokazana gostima prije roštilja,a vidim da se sprema još par komada kao i patliđana Smile jupiiii
vrtek vam je super Big%20smile
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2008 u 23:54
Jeli sam ja to dobro vidjela kaj se nalazi u onoj predivnoj kantici?
Moj cvijetak još ne cvijeta, ali sam ga i pelcala, pa valjda mu više treba!Cry
A i stol sam vidjela u debeloj hladovini, znam da jedan stolček čeka na mene!!! smile96
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Lipanj 2008 u 07:49
Originalno poslano od člana kontesaa kontesaa napisao:

šeflera jedno pitanje...paprat ste presadili iz šume ili kako? naime,imam velikog obožavatelja paprati,a ne znam da li bi se ona donešena iz šume primila Wink
e da,glede tikvica,prva je sa ponosom pokazana gostima prije roštilja,a vidim da se sprema još par komada kao i patliđana Smile jupiiii
vrtek vam je super Big%20smile


Prenesene su tri male biljčice iz šume. Da primile, u roku keks podivljale!Mace vole spavati ispod njih!

Jupiiiii za vrt i za tikvice i patliđane!smile126
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Lipanj 2008 u 07:52
Originalno poslano od člana andrea01 andrea01 napisao:

Jeli sam ja to dobro vidjela kaj se nalazi u onoj predivnoj kantici?
Moj cvijetak još ne cvijeta, ali sam ga i pelcala, pa valjda mu više treba!Cry
A i stol sam vidjela u debeloj hladovini, znam da jedan stolček čeka na mene!!! smile96


Si vidla kak je procvao- sve nekaj neće i neće i prek noći samo krenuli mali pipci- preslatki je!

Tam je i ligištul, i nekoliko probranih časopisa o cvijeću za ovo doba. Šta još čekaš! A i kavu bum skuhala!smile98
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Lipanj 2008 u 15:00
Prestrm neki bregi između tebe i mene!!! smile96
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Lipanj 2008 u 13:53
Šeflera ovo je božanstveno, Abrahamica pre prelijepa, čini mi se da sam vidjela i agavu...
Sve u svemu vi baš imate raj na zemlji...
I još jedno pitanje, ja nikako da skužim gdje bi to moglo biti???
Da li je u blizini restoran "Vidikovac"?
Tamo sam bila pred par godina i oduševila se pogledom!
 
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Lipanj 2008 u 14:46
Ovih dana prije kao pakao nego raj! smile46
Da je bar agava- to bi značilo da sam na moru, a ovak se kupam u lavoru!

To je ona vrtna juka- i to sam naučila na forumu Big%20smile

Vidikovac je ak se ne varam u Repišću ili ni, a mi smo breg do-valjda! Confused

Može se i reči da smo breg do Mladine- ak ti je možda tak lakše!

Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Lipanj 2008 u 15:46
Sad mi više ništa nije jasno, ali ...no dobro - svejedno je gdje ste i da li imate agavu u vrtu, jer ovo je božanstveno...
Na vrh
miha-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1099
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miha-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Lipanj 2008 u 21:43
Originalno poslano od člana Šeflera Šeflera napisao:



Vidikovac je ak se ne varam u Repišću ili ni, a mi smo breg do-valjda! Confused

Može se i reči da smo breg do Mladine- ak ti je možda tak lakše!




?????????smile60
...štihača je zakon...
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Lipanj 2008 u 23:22
Proljeće, ja vidjela kod "Dobre mamice" tablu za Stankovo! LOL Tam su oni!!!
A vidim nakon dugo vremena mihu!!!! Valjda se javio da znamo da je živ! smile187

Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Lipanj 2008 u 08:15
Ja sam se pred par godina znala tim krajem provozati i moram priznati da sam bila oduševljena stvarno je prelijepo: bregi, vinogradi, a pogled - pogled je bio savršen.Ali sada već više ne bih znala gdje je vaše selo, samo se sjećam tog restorana- imali su super klopu i fantastičan pogled!Svugdje me je bilo čak i na Svetoj Geri, a šogor mi je iz Sošica (Žumeračko gorje), to je opet vjerojatno puno dalje od vas, ali želim reći da mi je taj cijeli kraj prelijep i da ste sretni što tamo imate svoj "mali"raj!!!
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Lipanj 2008 u 08:16
Andrea a gdje je sada ta "Dobra mamica"? Vjerojatno mi je negdje "pod nosom"a je ne znam gdje je to!!!
Na vrh
dugokosa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 886
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dugokosa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Lipanj 2008 u 08:22
dobra mamica je na staroj karlovačkoj cesti ,između Zagreba i Jaske 
sutra je novi dan
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Lipanj 2008 u 08:45
Invaziija se sprema - njušim forumaše!!!

Dobra Mamica je restoran na karlovačkoj koji je već godinama zatvoren- šteta, imali su finu klopu! Ali navodno se obnavlja i morti za jedno 10 godina ponovno proradi!
Današnji orjentir su Lampaši ili Mladina gdje se održavaju moto-utrke!
Na vrh
aurora2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 22 Lipanj 2007
Lokacija: Switzerland
Status: Offline
Bodovi: 2880
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aurora2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Lipanj 2008 u 09:01
A divote, ne znas sta je od cega ljepse. ClapClap

Seflera, koja je ono biljcica koju zoves "zuco"? I koliko dugo cvjeta?
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Lipanj 2008 u 09:04
Oenthera. Pa, već jedno dva tjedna cvate i još nije gotova. Kako jedan cvjetić ocvate drugi se otvori. Jaaako se brzo širi! 
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 56789 21>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,265 sekundi.