Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Seoski vrt u slikama
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Seoski vrt u slikama

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 678910 21>
Korisnik
Poruka
aurora2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 22 Lipanj 2007
Lokacija: Switzerland
Status: Offline
Bodovi: 2880
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aurora2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Lipanj 2008 u 09:36
Svidja mi se kako to izgleda. Sad me jos samo obraduj i kazi mi da ih puzevi ne vole.  :-)  
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Lipanj 2008 u 09:38
Ne vole ih! Wink 
Na vrh
aurora2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 22 Lipanj 2007
Lokacija: Switzerland
Status: Offline
Bodovi: 2880
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aurora2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Lipanj 2008 u 09:44
Malo sam progooglala na brzinu, izgleda da bi trebale cvjetati bar do 9-og mjeseca. Hoces imati malo sjemena na jesen? Smile
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Lipanj 2008 u 10:16
Nisam ih iz sjemena sijala i neznam da li ga imaju- nekak nisam primjetila, ali širi se korjenjem pa će sigurno biti za djeljenje! Snimit ću situaciju sa sjemenkama pa ti ostavim! Big%20smile
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Lipanj 2008 u 10:24
Originalno poslano od člana Šeflera Šeflera napisao:

Invaziija se sprema - njušim forumaše!!!

Dobra Mamica je restoran na karlovačkoj koji je već godinama zatvoren- šteta, imali su finu klopu! Ali navodno se obnavlja i morti za jedno 10 godina ponovno proradi!
Današnji orjentir su Lampaši ili Mladina gdje se održavaju moto-utrke!
 
Ha,ha,ha Šeflera... ako misliš na mene, pa ne mogu doći ne pozvana!!!
Wink
Na vrh
miha-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1099
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miha-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Lipanj 2008 u 14:42
Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

 Ha,ha,ha Šeflera... ako misliš na mene, pa ne mogu doći ne pozvana!!!


Nitko nije nepozvan. Dapače, kod nas su uvijek svi pozvani i non-stop su "dani otvorenih vrata"smile159
...štihača je zakon...
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2008 u 09:02
Ma šalim se ja Miha-m.
Sada to jest do jeseni ne mrdam nikuda...
Imam goste iz Njemačke, pa feštu za mužev i sinov rođendan, i na kraju pripreme za GO.
Tako da ništa prije rujna... a do tada se već i dogovorimo...
TongueThumbs%20Up
Na vrh
mali gogo View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 780
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali gogo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2008 u 09:23
Prekrasno imanje. Izgleda da nikad neću postići takav pravi seoski štih na mojoj vikendici, koliko god se trudio.Unhappy
Sve pohvale!
Slavonijo, zemljo plemenita, vele ti si lipo uzorita. Okićena zelenim gorama, obaljana četirim vodama, na priliku zemaljskoga raja.
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2008 u 10:17
Originalno poslano od člana mali gogo mali gogo napisao:

Prekrasno imanje. Izgleda da nikad neću postići takav pravi seoski štih na mojoj vikendici, koliko god se trudio.Unhappy
Sve pohvale!


Dakako da se slažem s tobom, imanje im je prekrasno, ali Gogo svaki vrt ima svoje ljepote i čari,a i kako bi to bilo da su svi identični?
Na vrh
vanja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 4968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vanja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2008 u 10:20
Ah, šta da se kaže o tom prekrasnom vrtu samo smile120gledati uživati i šta ja rečem pariti oči  Clap
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2008 u 14:14
Ah opet sam se prošetala vašim ljepotama...
Prekrasno...
Da li vi ikada uzmete deku i legnete na travu? Meni je to super...
 
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2008 u 14:22
Ligeštul i pod vrbu! Tišina da je milina! 
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2008 u 14:23
Ima dosta krpelja pa neidemo direkt na travu!

Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2008 u 15:37
Aha, ma može  i ligenštul, isto uživancija...
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2008 u 16:41
Meni rezerviraj mrežu u hladovini molim.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2008 u 17:18
Vani vruče, prevruče pa mi je pasalo malo se ohladiti u vašem raju. Zanima me samo može li se namočiti zadnjia  u potoku?
Mislit ću puuuuno na vas dok ću se namakati u moru smile96
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2008 u 09:32
Franjice - preporučam kupanje u lavoru! Tj. obzirom da ideš na more ni ne pomišljaj na potoke ni lavore- baci se i za nas u big blue!
smile79
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2008 u 16:11
Šta je tebi, ona mora nježno ući, jer inaće će plimni val poplaviti vaš prelijepi ranč.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2008 u 20:49
Neće, neće!TRALALALALA
Osigurali smo se dolaskom na breg! smile52
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2008 u 21:25
Napokon da pokrenem photobucket! Ovih dana samo slikam , ali nikak naći vremena za obradu!
No ipak se našlo nešto malo cajta!
Trava se počela sušiti na dvorištu i još malo pa bu sve žuto, ali cvijeća nebu falilo!
Trenutno stanje

Samonikla petunija- lani je bila u teglicama na terasi pa se osjemenila i voila


Evo jedna "žuta" dalija


i još jedna bu se otvorila! Kao što vidite i ta je "žuta"


dolazi vrijeme kadifica i sad bu sve naranđasto - osim "žutih" dalija Wink


zelena ruža Big%20smile ili ne vidim dobro!


ima još i vučjaka


lani zapiknula grančicu koja se primila. Zaboravila na nju jer ju nisam vidla od iglice koja se raširila


divlji sljez sam preselila sa stražnjeg dvorišta i već drugu godinu raste kao veeeliki grm!


kupine su dobile pergolu


još jedna ruža je procvala


pupavica je u punoj snazi


mislila sam da ovom puzi nema spasa, ali ipak se oporavio

inaće je uspomena sa Rastoka. Prezimio u čaši u Zadru jer sam ga zaboravila, u proljeće doputovao u Zagreb autobusom i odležao još malo u čaši s dva listića. Napokon se skrasio i više se ne seli!

Pasiflora




Cinije u vrtu su velike ko dlan




A vrt- ah!




i njegovi plodovi
- mmmmmm





Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 678910 21>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.