Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moja kuća - moj mali raj
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moja kuća - moj mali raj

 Odgovori Odgovori Stranica  123 7>
Korisnik
Poruka
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Moja kuća - moj mali raj
    Objavljeno: 25 Siječanj 2008 u 19:38
Budući da me često pitate kud mečem svo cvijeće koje kupim i nabavim odlučila sam vam pokazati dijelić mog doma;

ovo je moja dnevna soba






pogled iz dnevne u kuhinju



ovo je jedan čoškić mog malog hodnika



a ovo jedan u spavaćoj sobi (ne gledati neobrađene rubove oko prozora - još nije došlo na red za popravak)



a da ne bude previše, samo ću napisati da mi je u svakoj prostoriji u kući tako ili još malo više.

Nadam se da nisam pretjerala, ali obečala sam nekome pa evo i pokazujem. smile77
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2008 u 19:44
smile60malo je toga,pa ti imaš još mjesta da dva rasadnika preseliš domasmile156smile156
TeaK,tak nekak i kod mene izgleda ali od rane jeseni,pa zato baš i ne kupujem(samo povremeno)
Dok MM počne o tropskoj klimi ili da ima mjesta ako koji namještaj bacimo van onda samo maknem biljke iz dnevne sobe(obično u kupaonu na tuširanje) pa kad uleti u praznu sobu odmah se predomisliLOL
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2008 u 19:46
TeaK jel na prvoj slici,lijevo od dracene,ona "beba"kaj je "mama" kod meneClap
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2008 u 19:47
Pa i ja tvrdim da ima još mjesta, ali Andrea me stalno pita kud to sve trpam, pa evo da pokažem, a uz ovo pokazano imam još 4 sobe i još jedan hodnik, podrum i ljetnu kuhinju i.... i.... svuda je situacija takva ili još natrpanija, ali danas nisam raspoložena za slikanje. smile156
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2008 u 19:50
Originalno poslano od člana shasha shasha napisao:

TeaK jel na prvoj slici,lijevo od dracene,ona "beba"kaj je "mama" kod meneClap




Da draga to je već malo punoljetna beba.
Na vrh
Zvjezdana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Siječanj 2008
Lokacija: Zg i okolica :D
Status: Offline
Bodovi: 2055
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Zvjezdana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2008 u 21:24
Wau teak super jeeeee!!!
Per aspera ad astra.



Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2008 u 21:29
Stvarno ti je sve prekrasno, ukusno i lijepo. bravo za tvoj topli dom.smile81
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
miha-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1099
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miha-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2008 u 21:50
TeaK, slikice su super. Dobro je da ne tražiš muža da ti napravi zimski vrt.Tongue Mene moja sila nečista već pedali sa zimskim dobre dve godine.smile103

Zašto malo ne posvijetliš slikice dok su ti na kompu? Ovak dosta tamno djeluju.
...štihača je zakon...
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2008 u 21:53
Ma još kad bi se ja kužila u fotomontažu to bi bilo super. Ja to ovako kako je i gotovo, a i slikano je naveče uz svijetlo.

Zimski vrt????

I ja bi to , ali neznam gdje i s kojim kunicama, malo mi je to preveč para.
Ja bi radije jedan lijepi staklenik vani i to ne preveč velik, mali 6-10 kvadratića.
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2008 u 22:44
Originalno poslano od člana TeaK TeaK napisao:

...ali Andrea me stalno pita kud to sve trpam...   
Jel to mene netko spominjao?
Uspjela sam!!! Baš se tome veselim!!!
Pa, znaš da ja volim slikice!!!! smile156
Super ti to sve izgleda!!! Ali, vidim da nema onoliki broj ljubičica, kao na samoj temi!!! LOL
 Confused Da bar meni ne umiru biljkice u kući, i moja bi izgledala tako!!! Cry Pa, barem da se divim vašim biljčicama!!! smile79
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2008 u 22:49
Originalno poslano od člana andrea01 andrea01 napisao:

  Ali, vidim da nema onoliki broj ljubičica, kao na samoj temi!!! LOL
  smile79



prozor i sobu gdje su ljubičice nisam ni slikala, a i prozor u dnevnoj je pun ljubičica samo se od zavjesa ne vide.
Na vrh
Donata View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2260
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Donata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2008 u 22:59
TaaK pohvale za tvoj mali raj  smile94 smile141
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2008 u 23:13
smile211 hvala, hvala
Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2008 u 17:30
TeaK
Svaka cast prelijepooooooo
Voli vjeruj i daj ali pazi

koga ,kome i šta...
Na vrh
alkemicar View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2007
Lokacija: suncani jug :)
Status: Offline
Bodovi: 1384
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alkemicar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Siječanj 2008 u 17:09
Teak, pa ovo je predivno smile55
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2008 u 18:05
Malo detalja iz sobe moje kćeri







a gdje su ljubičice otkriti ću Andrei neki drugi put. smile156
Na vrh
AB100 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 08 Studeni 2007
Status: Offline
Bodovi: 120
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje AB100 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Siječanj 2008 u 17:42
prekrasno je
AB100
Na vrh
Branka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Prosinac 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3031
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Branka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2008 u 18:10
 hej hej ... da se i japridružim čestitkama stvarno  ti je dom prekokrasan, svaka čast a cvijetići su ti da padneš u nesvijest,.smile94
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Veljača 2008 u 19:23
A budući da je danas Valentinovo MM me je obradovao s dve knjige (stavila u literaturu)

i naravno






Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Veljača 2008 u 20:27
A evo još malo detalje koje do sada nisam pokazala




Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 7>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.