Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Dnevnik radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Diary of a Madman
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Diary of a Madman

 Odgovori Odgovori Stranica  <12
Korisnik
Poruka
rijeka53 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1517
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rijeka53 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2008 u 21:25
....pa polako. vidis da ti dolaze ideje kako koristis vrt, mozda je tako bolje as ces manje pogrijesiti kamo ca staviti i zasijati
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2008 u 22:09
Još kad naraste moja passiflora, koja nikako da se preseli tebi.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2008 u 22:39
Ako je štala drvena, mogao bi je onako improvizirati i da ispadne garaža! Wink
Ja volim jako stare drvene objekte!Embarrassed
Na vrh
osbourne View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 336
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje osbourne Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Lipanj 2008 u 11:18
nije, kamena je i nicemu ne sluzi...doista. pod propada, vlazno je i samo grdosija u dvoristu. no dobro...
 
evo ga hotel iako nije kako sam bas zelio jer bi bio ljepsi da je rađen od većih cjepanica kojih mi nemamo jer se grijemo na one komade drveta iz klane...bezveze al je ok ispao. nije dovrsen ovo sma slikao samo da vidite ideju!
 
 
u ove rupe bi se kukci trebali nastaniti imali smo jednu ogradu na drvarnici sa slicnim rupama za vide i bumbari su se godinama gnijezdili.
 
Na vrh
osbourne View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 336
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje osbourne Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Kolovoz 2008 u 00:35

Vrt mi nikad nije bio gori. To je pustinja....što se povrća tiče a prašuma kad je riječ o ..korovima!

Sve je krenulo u kišno proljeće, pa i početak ljeta, sve je strunulo.

Kasnije suše koje su skamenile moju glinovitu zemlju! A da ne govorim kako je sve zaraslo oko vrta...

 

 

namučio sam se dok sam pokosio 1 dokle sam trenutačno došao. Trava je moje visine i svaki put iskrivom kosu koja se prethodno močila 12h u vodi da drvo nabubri!

 

 
pohvala je da sam se dao u veliki posao da cijeli vrt spremim prije jeseni i da napokon počnem radit na odglinjavanju zemlje ali otom potom! sav krupni biootpad palim jer nemam di s njim...
travu slažem na hrpu da trune u hladovini. 

eto kratki izvještaj o mom neuspjehuJ!

uzivajte

Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2008 u 21:46
Iduce godine bit ce bolje...
Na vrh
rijeka53 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1517
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rijeka53 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Kolovoz 2008 u 08:17
....pa bio si na friskom zraku, malo si gimnasticirao ca ti je jakaaaaaaaaako zdravo necete strefiti infartkt u stare dane i cabis vise otelThumbs%20Up
 
 
 
p.s. za zivet dobro na ovome jako nepravednome svijetu treba ti jakoooooo punooooooooo dobre i pozitivne filozofije-cakre-yoge i quant'altro
Čips - umjetnost prodavanja jednog krumpira po cijeni cijelog kilograma
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Kolovoz 2008 u 09:21
Ma drži se ti nama, stvarno si se "nauživao" na friškom zraku, vidi se da si bio vrijedan i na jesen u nove radne pobjede!
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Kolovoz 2008 u 09:59
Optimizma ti vidim ne fali, a kako kaže Rijeka, pa na friškom si zraku, zamisli da moraš cjeli dan biti na 20 katu u neboderu - to bi bila kazna, a ovo tvoje je nagrada, a u opremanju vrta i cvjetnjaka svi ćemo pomoć.
Pasiflora ti već cvjetala.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
osbourne View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 336
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje osbourne Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Kolovoz 2008 u 23:33
triša nema druge nego da se mi lijepo nađemo još ovaj tjedan na kavi:)
kolika je biljka s obzirom da se vozim autobusom?
 
optimizma ne fali ali vremena i snage za sav posao da
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Kolovoz 2008 u 09:26
Imam ih više, na niti jednoj ne piše tvoje ime, znači da možeš izabrati koju god želiš, a najbolje bi bilo da dođeš k meni, ali ako ne možeš, donijet ću ti negdje gdje rečeš, jer sam ja mobilna.
 
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
osbourne View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 336
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje osbourne Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Kolovoz 2008 u 22:04
gdje zivis gore na belvederu negdje jel tako?
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,164 sekundi.