Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Sobne cvjetajuće biljke
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Voštani cvijet - Hoya
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Voštani cvijet - Hoya

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 25>
Korisnik
Poruka
antun007 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 1709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antun007 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Kolovoz 2009 u 12:46
Hoya tvoje mi se sve primile
Zašto volim kaktuse?Nikom ne daju da ih ljube.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Kolovoz 2009 u 15:42

Super antune - baš si me obradovao !

Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
antun007 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 1709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antun007 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Kolovoz 2009 u 19:54
I mene su one obradovale,da odma sadim ili da razviju još veći korijem
Zašto volim kaktuse?Nikom ne daju da ih ljube.
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Kolovoz 2009 u 21:57
Antune, kako god hoćeš.
Ona moja velika nije ni pustila žile u vodi. Odmah sam ju stavila u zemlju, stajala je neko vrijeme i naglo krenula.
Ako imaju žile možeš ih staviti u zemlju.
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Kolovoz 2009 u 20:56
mimar nadam se da ti mogu reci da sam mislila kako sam napravila nesto sto nitko ne bi napravio uzrla sam obican sprej za muhe i pospricala hoju jer mi je mjestimicno i ona dobila pauka pa sda kud puklo da puklo neke sam joj grane odrezala i potopila ih u hladnu vodu oprala i stavila pelcati a vec 6 dana nema od pauka ni slova nadam se da nisam nista lose ucinila jer moja hoja i dalje cvijeta a listovi ne zute. moj suprug je radio kao vrtlar ali on vise nezna nista o tome jer ima sklerozu a jA POKUSALA I nadam se naboljem
Na vrh
jasminaaa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 534
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jasminaaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2009 u 17:38
Imate prelijepe hoye smile39.Ja sam ovog ljeta takođe nabavila jednu i za divno iznenađenje procvjetala je Tongue






Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2009 u 19:37
Wow, onda si ti sretnica. Mnogi je imaju godinama i cvijeta još nemaju.
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2009 u 21:28
Prelijepa ti je Hoya Jasminaa.... Clap Clap....
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
Tweety View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 25 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 529
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tweety Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2009 u 22:35
Ajme di si ju nabavila, krasna je.. sam kad sam je vidila..
Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2009 u 22:49
da samovidite moju stalno mi cvjeta slikala sam je na mobitel samo mi netko mora staviti na info
Na vrh
dobri duh View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 13 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 10
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dobri duh Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Rujan 2009 u 08:38
Pozdrav svima, ja sam nova na forumu i drago mi je što sam primljena u ovo cvijetajuće društvo.Moja hoja je isto takva i dok je bila na sjevernom prozoru ,cvijetala je od 6-9mj.međutim kako je postala prevelika morala sam je preseliti na južni prozor.ali joj je bilo pretoplo.Pošto sam na moru,prekoljeta mi je bila na sjevernoj strani i imala je pola sunca,pola hlada i tu je  od 6mj.Za to vrijeme postala mi je još veća tj.duža sa puno mladih listića i nije cvijetala ali je lijepo rasla.Sad je trebam unesti u kuću i jednostavno ne znam gdje da je stavim jer mi na prozor više ne može stati.
Na vrh
Brbe View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 05 Lipanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Brbe Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Rujan 2009 u 09:01
Pa možeš probati tako da ili ju pleteš oko nečega, recimo na primjer kokosovog štapa,... ili da ju prikratiš a to što joj odrežeš staviš u zemlju i čekaš da se primi, tj. zapelcaš...
Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Rujan 2009 u 09:40
neces vjerovati ali ja sam moju spustila s plafona dolje, tegla je negdje na polovici ostalo sam provukla zicu po kojoj raste pa mi je vec gore na plafonu dosta sadda se opet mora spustati ali mi cijelo vrijeme cvate zao mi je sto ne mogu staviti sliku prvo ih ima dosta a drugo ja jos uvijek se borim sa svojim klompom pa nesto ide i nesto ne ide. nemoj je puno preseljavati jer ne voli seobu, mojojsusjedi je vani na balkonu pa cvijeta malo jer je na prejakom suncu.
Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Rujan 2009 u 09:42
brbe ne moze se omotavati oko stapa jer onda ne cvjeta jer nema dosta prostora za rast ugusi se
Na vrh
nichll =) View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 28 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 718
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nichll =) Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Listopad 2009 u 13:00
moja hoya nakon 20 godina nažalost je uginula....samo su joj od jedtnom otpali listovi...
Na vrh
zlatnadolina View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 30 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 61
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zlatnadolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2010 u 22:50
Imam Hoyu već par godina, skroz je na istom mjestu, ali nikad nije cvala. Listovi su lijepi, zdravi mada sporo raste cvijeta niotkud. Možda netko zna razlog?
Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2010 u 08:31
Curke moja hoja je fantasticna i kad je krepala prva, od pelcera sam napravila drugu, cvate cijelih 7 godina.Moja visi od plafona sam spustila teglu,a izdanke digla prema stropu, trazi puno zraka, nemoj je savijati oko sebe onda teze cvate.Meni ce cak lani dobila crvenog pauka, spricala za njega, na kraju sam uzela pitroid i pospricala i eno je tamo u balkonu ziva i zdrava, vec mi tjera cvjetove. Trazi i povremeno spricanje sa obicnom vodom.
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2010 u 11:11
Tatjana baš ti hvala, moja je lijepa, ali sam je zgusnula, dakle sada po tvom savjetu vidim da je moram malo raširiti, možda bi je baš kao i ti mogla dignuti visoko do plafona, pa neka visi.
 
Ostali tvoji pelcerići rastu i krasni su.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2010 u 23:16
 Moja hoya stoji na istom mjestu već tri godine i niti se miče, niti cvjeta...možda je izbacila jedan list u ove tri godine, a sad mislim da cu se i oprostiti od nje jer jako loše izgleda..objesila listove i izgubili su sjaj..mislim da ne može dalje...Cry
Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2010 u 07:44
Frida napravi reznice od nje, nemoj je bacit,meni je tako bilo kad je u Zgbu bilo ono sa otpadnim kemikalijama, krepavala je polako, ali sam napravila reznice i imam je prekrasna je. Moras je cesce spricati,i dohraniti ako treba i novu zemlju. Ona trazi puno zraka.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 25>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.