Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Dnevnik radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Teine kućne čarolije
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Teine kućne čarolije

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 101112
Korisnik
Poruka
Branka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Prosinac 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3031
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Branka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Studeni 2008 u 21:35
da i ja je imam isto , nije puzavca već cvijet sa cvetekima busenić voli umjereno zalijevanje , ima nekoliko vrsta 
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2009 u 19:00
Ajme ljudi moji pa ja sam se stvarno izgubila.......
joj, joj, sad sed i sramim

Ali što se je sve radilo od tada???

Punno toga i da vas sad s tim zamaram stvarno nema smisla pa ću ja napraviti jedan mali osvrt na proteklih mjesec dana.

Malo se je cvijeće vani dotjerivalo, malo se livadica sređivala, jer još uvijek sanjam jedno veeeeliko jezero i jedan lijepi kamenjar, ali ne kao onaj naprijed već puuuuun o veći. I tako vođena tim snom krenula sam...
Sjećate li se ovoga;



i ovoga???



e unatrag tjedan dana postalo je ovo





Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2009 u 19:04
A da mojim željama koje polako kreću prema ostvarenju ipak ne uništim sve ono što sam do sada radila i u čemu sam uživala, danas sam malo saduckala i evo do čega se došlo




Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2009 u 19:05
a sada to sve još treba rasporediti, malo lijevo, malo desno pa da opet bude kućica u cvijeću.
Dakle bolje m i je da ne klepećem već da se ozbiljno uhvatim posla....
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2009 u 19:06
pa di si ti ženo!!!!!!! Pozdrav ti veliki! Bravo za cvijeće, dobro si krenula
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2009 u 19:11
Pa malo sam hrkala jedan zimski san, malo živjela u svom svijetu....malo sam tražila samu sebe (ups ni sad nisam sigurna gdje sam)..... malo sam bila tu i tamo i tako sve u krug.. da ne raspredam pun o, eto smile56
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2009 u 19:17
Nisam ni sumnjala da nisi ništ radila.Vidim da si ko MM,ako nema surfinija i fuksija,ko da nema ničegaLOL
Kakve su fuksije nabavila,surfinije i MB vidim?
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2009 u 19:32
Pa znaš da su mi fuksije svih vrsta strast.... sada sam kod mog cvijećara vidjela nešto fenomenalno i žao mi je što nisam imala fotić, fuksija je veličine šake, da draga, ali na žalost nije imao za prodaju. No, namoljakala sam ga i nabaviti će mi. Surfinije su želja MM.
A sad da ti pišem točne nazive draga to znaš da ja nemrem ipak sam ja drot i to ne pamtim, znaš da je to kod mene propali trud.

A sad opet jedna mala sličica i onda idem pariti okice u vaše bašćice....

Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2009 u 21:46
Vratila se TeaK, ma gdje je bila  da je bila ipak joj je s nama ljepše, vratila se Teak i dobro došla natrag!
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2009 u 23:33
Vrijednice naša, očekivala ja neku ljepotu od tebe i napokon da si mi želju ispunila.

Moram priznati ona kosilica u pozadini ti je najbolja! LOL
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2009 u 15:02
Originalno poslano od člana andrea01 andrea01 napisao:


Moram priznati ona kosilica u pozadini ti je najbolja! LOL


kod mene se sa zeljenjavom uči raditi od malih nogu.
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2009 u 20:38
Danas sam vjerovali ili ne sadila cigle..... moje kumče krči nekakvu staru kuću i ja malo nakon 24 satne smjene išla pripomoći, a kad tamo more cigle......jooooj....

i onda na kraju radnog dana meni moje kumče isplatilo "plaču", kupila ona meni lijepo 10 pelargonija da me obraduje smile126ja sva sretna, a ona će na to :"kumica dođeš i iduću subotu???" smile51kako me lijepo podmitila pa neka ja sad kažem NE.
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2009 u 20:42
Danas sam od jutra vani.... sadi, sadi, sadi.... čupaj, čupaj i tako u krug.

A onda sam naišla na jedan stari nagoreni panj i naravno morala sam i njega posaditi, a kako to sada izgleda???



a izbliza



napravila sam ja još puno toga, ali nisam danas slikala, drugi put više ....
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Srpanj 2009 u 19:43
Ajme vidi mene.... stvarno sam zločesta, toliko dugo nisam ni slova napisala.

Stvarno mi morate oprostiti jer često samo povirim , pročitam što drugi rade i nastavim dalje. Jednostavno nikako da sredim do kraja moje malo kraljevstvo pa mi nekako promaklo puno vremena.
Na početku stranice (12) je jedna slika koja me je užasavala, a sada taj dio izgleda ovako


nije još gotovo jer mi kronično nedostaje kamen, a nikako da odem po jedno dva do tri kubikića. Kad ja mogu onda nemam kamion i tako u krug.

A i ova kiša me ubija, ili sjedim u kući jer pada ili šećem po dvorištu i čupam travu, kosim i kipim od bijesa. Stalno je nešto u travi i neuredno.
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Srpanj 2009 u 20:59
Ajme draga jezerce slično nome u vikendici, samo mi dopeljali već nekoliko prikolica kamenja - ha - nadam se da ćeš i ti uspjeti.
 
Čupaj, čupaj travu, ali moje anđeoske trublje ne ćeš bogme, debelo su ukorjenjene i ....... cvjetaju.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 101112
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.