Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Dnevnik radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Teine kućne čarolije
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Teine kućne čarolije

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 89101112>
Korisnik
Poruka
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2008 u 23:31
Budući sam otkrila cestu za Petrinju doći ću ja to pregledati kak spada!
Jeli netko zainteresiran za nenajavljeni nadzor? smile96
To je jedini način da ja Teu nadzirem, a ne obratno!!! smile156
Tea, ograda je famozna! Svaka čast!smile79
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Lipanj 2008 u 16:35
Tea, naravno da su i moje trublje krenule stopama tvog cvijeća i odlučile procvjetati. Hvala
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
xenia64 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 752
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje xenia64 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Lipanj 2008 u 21:39
Pa budući da ja uvijek idem na more kroz Petrinju ove godine moram pozorno pratiti boje fasade i vodenka iza ograde.
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Lipanj 2008 u 00:16
Pa ljudi moji.........   samo vi lijepo recite kada pa da ja budem kod kuće i nije frka, a moram upozoriti svi vi koji idete na more morate u Petrinji samo malo skrenuti s puta i vruća kava i hladna vodica (strogo flaširana) je tu.
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Lipanj 2008 u 14:32
E baš šteta što ja na more ne idem kroz Petrinju.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2008 u 11:08
Originalno poslano od člana Triša Triša napisao:

E baš šteta što ja na more ne idem kroz Petrinju.



a možda kreneš ciljano kroz Petrinju nekuda ili u Petrinju. smile71
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2008 u 11:10
Pa zar vam još nisu riješili problem s vodom ? Angry
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2008 u 13:20
Kažu da jesu, ali ja sam tu malo PUNO nepovjerljiva pa i dalje pijem kupovnu, a mislim da ću je piti još dugi niz mjeseci.
Na vrh
lana_1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 1069
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana_1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2008 u 13:30
bolje ne riskirati i ja preferiram ovu iz boca. ona obična je nekako bljutava a posebo vamo gdje radim, valjda cijevi nisu ok.
Ako čovjek ne zna prema kojoj luci plovi, nijedan vjetar neće biti povoljan.
Seneka
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2008 u 14:29
Dođite u Rijeku, besplatno ćemo vam natočiti najbolju vodu na kugli zemaljskoj.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2008 u 15:07
Nisam tip koji voli probavati pa ako se zarazim ja još nekako, ali baš mi se dječicu ne truje.

Triša pazi se dobro jer oko 15 krećem prema Novigradu....smile71
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2008 u 17:22
Baš dobro dođi se napi prave vode i vidjeti svoju-moju žutu trublju, najveću i najljepšu na svijetu, jednu jedinu, -
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2008 u 20:26
Originalno poslano od člana Triša Triša napisao:

Baš dobro dođi se napi prave vode i vidjeti svoju-moju žutu trublju, najveću i najljepšu na svijetu, jednu jedinu, -



Sjeti se prije zime kad budem opet šišala svoje da ti pošaljem bijelu i roza.
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Lipanj 2008 u 08:42
Teak- dužna sam ti prijavak

Ljubice napreduju i jedna je pustila puuuuno malih listića- sve ostale se drže , ali još nemaju male!
Dature su opstale dvije i ljepo napreduju! A one male pasiflore više nisu male!
Akvarij je đungla , a pičulja uživa!Big%20smile
I vrbica je zapiknuta pa nek rast do jeseni! A onda put putuje!

Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Lipanj 2008 u 22:53
Originalno poslano od člana Šeflera Šeflera napisao:

Teak- dužna sam ti prijavak

Ljubice napreduju i jedna je pustila puuuuno malih listića- sve ostale se drže , ali još nemaju male!
Dature su opstale dvije i ljepo napreduju! A one male pasiflore više nisu male!
Akvarij je đungla , a pičulja uživa!Big%20smile
I vrbica je zapiknuta pa nek rast do jeseni! A onda put putuje!




Kako ja uživam u ovakvim prijavcima.......

Drago mi je da sve lijepo napreduje, a nadam se da će tako i ostati.


Kod mene ima puno toga novoga, ali jednostavno svaki trenutak koristim za nešto korisno i , i , i, i, ..... ma što da vam pišem prvom prilikom ću poslikati i staviti da vidite jer jednostavno još uvijek čistim moju đunglicu od proljetnih radova. Oni kišni dani me totalno upropastili i sve ono što sam očistila od trave sada čistim ponovno , a sve ono što je čekalo da očištim od ostataka građevinskog materijala - opet čeka. Danas je jedan mali dio došao na red, ali stigao je majstor za roštilj i onda je naravno opet dio posla ostao za sutra.
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Lipanj 2008 u 08:27
Možda bi i bilo fotkica da se nisi žurila po salvetice i na kremšnite!
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Lipanj 2008 u 09:51
Originalno poslano od člana FranjicaZG FranjicaZG napisao:

Možda bi i bilo fotkica da se nisi žurila po salvetice i na kremšnite!



ne brini Franjice nisam dirala niti salvete , a niti kremšnite. Taj dio sam ostavila tebi, a ja sam uživala u ugodnom razgovoru s Brankinim podmlatkom.
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Lipanj 2008 u 19:11
Evo novosti kod mene, dobie su novo mjesto sa puno sunčeka i vodice i evo mi nagrade


Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Lipanj 2008 u 21:34
TeaK i meni je procvala roza.Ja sam mislila da nebude kad je još mala a i puževi su ih brstili no neki dan sam zatekla predivan veeeeliki cvijetBig%20smile
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2008 u 09:51
Originalno poslano od člana shasha shasha napisao:

TeaK i meni je procvala roza.Ja sam mislila da nebude kad je još mala a i puževi su ih brstili no neki dan sam zatekla predivan veeeeliki cvijetBig%20smile


smile141
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 89101112>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.