Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Dnevnik radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Teine kućne čarolije
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Teine kućne čarolije

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 12>
Korisnik
Poruka
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2008 u 15:35
smile148 ne znam zašto je naopako???
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2008 u 16:55
Nije naopaka, lijepa biljka, ali nisi napisala kako se zove.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2008 u 19:09
TeaK,možda se previše lupašsmile148pa ti se okrenula slika,nama ostilami nije naopačke.Krasna je palmicasmile141
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2008 u 21:05
Pa vidi sad je prihvatilo izmjenu - ravno je .

A ime ???? - jednostavno ne znam.
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2008 u 18:56
U dnevnicima sam sad nekoliko puta pročitala da koristite GLISTAL.
Kaj je to i čemu služi. Lijepo molim jednu besplatnu poduku a za odgovor unaprijed smile78
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2008 u 21:22
Glistal je zemlja koju proizvedu gliste iz gnojiva. To je najjednostavnije objašnjenje. Ja ga mješam sa kupovnom zemljom i to je jedna vrsta gnojiva. Cvijeće bolje napreduje.


Danas sam malo opet presađivala; uh, nisam ni primjetila koliko je novih biljaka ušlo u moj živor u preoteklih par mjeseci. Tako im je sad lijepo kad imaju više prostora....

Malo sam čeprkala i vani, ali ništa na veliko jer sam noseći klijalište iz potkrovlja uspjela pasti niz stepenice i sad me sve, ali baš sve boli......
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2008 u 21:28
A siroće pa sva se budeš polomila,polako,sad se odmaraj.Za vani ima vremenasmile78
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2008 u 22:11
Draga moja moje-tvoje anđeoske trublje se drže - diketno su u vrtu, a vrijeme je super, pa se nekako ne bojim da će biti jako hladno. Moraju uspjeti kad vidim što ti sve radiš, pa kad su i one prošle kroz tvoje ručice, uspjeh ne može izostati. Passiflora putuje ponedjeljak, kartu je kupila, još samo da je napojim nahranim i spremna je za putovanje.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2008 u 22:19
E stara moja- pa po lojtrici gor pa po lojtrici dol!
Kaj je to dragi točil danas kad ti se i štenge miču pod nogama?

Sad nek te zmasira da možeš zaljevati svo ono cvijeće kaj imaš doma!
Tvrda si ti- brzo bu tebi prošla boljka- nego jel klijalište preživjelo?
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2008 u 22:19
Originalno poslano od člana Triša Triša napisao:

Passiflora putuje ponedjeljak, kartu je kupila, još samo da je napojim nahranim i spremna je za putovanje.



smile79
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2008 u 20:10
Danas unatoć svemu nisam mogla sjediti u kući - pa ljudi stiglo je sunce i toplina.
Malo sam vani obilazila moje vanjsko carstvo i odlučila; skratila sm sve penjačice i mičem im postojeće lukove (slabi i nikakvi), a MM mi je obečao napraviti čvršće od željeza.

Naravno poslije sam otišla malo do Branke i pribavila si posla za sutra - HVALA BRANKA.
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2008 u 20:41
A što je s klijalištem? Jel preživjelo?

Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2008 u 20:44
Naravno da je živo i čitavo, samo mi je ono bilo na pameti pa je ostalo u mojim rukama, a ja zna se ......smile223
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Veljača 2008 u 22:20
Kako je danas lijepo i sunčano ja sam naravno izjurila van iz kuće, iselila sam brugmansije i limune, mandarinu i naranđu iz podruma. Zasadila svu onu čaroliju koju sam jučer donesla od Branke smile148 nisam slikala.

I onda sam na kraju presadila sve kćerkine bodljikavce jer sam danas u dućanu našla super posude. Pita mene žena u dućanu da mi da uputstva za kuhanje u njima smile156

a evo i kako to sad izgleda






Na vrh
alkemicar View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2007
Lokacija: suncani jug :)
Status: Offline
Bodovi: 1384
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alkemicar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2008 u 09:35
Predivno Tea
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2008 u 17:25
Bodljikavci predivni, a tek posude, šteta bi bilo upotrebit ih u kuhinji.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2008 u 17:50
tea prelijepoooooooooo
Voli vjeruj i daj ali pazi

koga ,kome i šta...
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2008 u 19:57
A i danas sam bila vrijedna, ujutro sam se ustala i odmah van, sve sam lijepo pograbljala, ošišala i očistila, nešto cvijeća sam čak iznesla i na terasu.


ovo je jedan mali pogled jer su mi crkle baterije na fotiću.
Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2008 u 20:04
bitno je da su radovi poceli a slikice mozemo cekati do sutra
Voli vjeruj i daj ali pazi

koga ,kome i šta...
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2008 u 21:11
TeaK,ja sam isto iznjela van one tvoje trublje.Naravno u hladu su. Vidim da su i tvoje bez listova,znači moje su onda isto ok jer tek pupaju
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 12>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.