Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Dnevnik radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Teine kućne čarolije
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Teine kućne čarolije

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7891011 12>
Korisnik
Poruka
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2008 u 08:57
Teak ja jučer od Manči dobila pasifloru!!!
 
Ines samo daj,još si mlada pa ti ta fora prolazi, a ja moram već neke druge upotrebljavati, ali i meni sve prođe kod mog muža!!!
 
 
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2008 u 09:41
Koliko ja znam Teinog MM,nebi se složila sa onim kaj veli za njega.No kak  ja još imam neke"dugove" prema njenom dragom, nebudem  sad još više hvalila(jer nije zaslužil da ga ja hvalimsmile191).
Idem hvaliti TeaK.(kaj si ono napravila,da te pohvalim???Peglala?)
Bumo mi vidjeli pasifloru,jel plava?Aj reci da nije pa da se zamjenimo za pelcereBig%20smile
I daj slikice orhideja da svom "zmaju" pokažem kaj mi treba kupiti(on meni donese navijačku majicu od karlovačkogLOL)
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2008 u 10:14
Hajde Shasha, šta se ljutiš- poklon je poklon!!!Wink
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2008 u 15:36
Originalno poslano od člana shasha shasha napisao:

Koliko ja znam Teinog MM,nebi se složila sa onim kaj veli za njega.


pa da ti znaš da njemu cvijet nije teško kupiti, da mu je veći problem NE KUPITI.smile156
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2008 u 15:42
Evo je, a kakva je znati ćemo kad procvijeta, puna je pupova


a ovo pokaži TM da je kupio MM, a ne da ti drugi put donese majcu bavarie





Toliko sam toga imala u planu, ali i dalje pada kiša pa sam samo završila mukotrpno peglanje i malo lickala kuću.
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2008 u 16:07
smile39Ne znam koje je ljepše.Bum MM pokazala,a kad smo već kod toga....došo MM oko 14h doma i nešto mi donioooooooooo...NAVIJAČKU KAPUUUUUUsmile156Nije od karlovačkog ili sl,lijepa je,definitivno,ja volim nogomet i to je fakat al ga pređera(neki dan mi donio hrpu upaljača takvih)smile226
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2008 u 20:26
Originalno poslano od člana shasha shasha napisao:

smile39Ne znam koje je ljepše.Bum MM pokazala,a kad smo već kod toga....došo MM oko 14h doma i nešto mi donioooooooooo...NAVIJAČKU KAPUUUUUUsmile156Nije od karlovačkog ili sl,lijepa je,definitivno,ja volim nogomet i to je fakat al ga pređera(neki dan mi donio hrpu upaljača takvih)smile226



pa kaj hoćeš??? Neš kupovat upljače pa će biti više para za cvijeće. smile156
Na vrh
xenia64 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 752
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje xenia64 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2008 u 21:38
Angry Joj kak sam ljubomorna! Super ti je pasiflora ali orhideje su MRAK
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2008 u 21:56
Orhideje su predivne, a navijačpkih simbola kod moje djece puna kuća, od prekrivača, šaleva, zastavica, svijet poludio.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Lipanj 2008 u 21:04
Kad u vrtu imate nešto, a da ni sami ne znate što, čuda li prirode i moje senilnosti


još je za nijansu tamniji.

Što radim????

Čupam travu, čupam travu i samo čupam travu, kao da je padala trava, a ne kiša.
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Lipanj 2008 u 21:29
wooow predivan je(imam ga samo još ne cvate, pa te nebum žicalaBig%20smile)
Teak,znam kako ti je ja čupam već 2 dana a danas sam se "odmarala" od čupanja doma pa sam išla u vikendicu -čupati ,travu,korov,ma sve bi pokosila najrađe.Ne pokosila pošpricala pa zabetoniralasmile191
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Lipanj 2008 u 21:32
Originalno poslano od člana shasha shasha napisao:

Ne pokosila pošpricala pa zabetoniralasmile191



i poslije plakla.....
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Lipanj 2008 u 21:49
TeaK -predivan je.
Na brini svi radimo isti posao, čupamo travu - potošila sam već cjelu kutiju onih tankih rukavica (100 kom) sad mi je kćer naručila novu.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2008 u 14:58
Ja ponovno čupam travu, danas je za čudo dan bez kiše, a ja malo šepava krenula u bitku i evo što sam usputno poslikala

pustinjska ružica


malo prolupala stablašica, gore crvena - dolje rozasta (bilo mi žao tu grančicu odrezati)


a ovo je neki dan MM donesao iz konzuma

(sad je brojno stanje 11 smile148)

Pitam se samo kada će ova kiša prestati, već nailaze oblaci i samo čekam da počne. Naprosto me izluđuje totalno, ništa od nje ne mogu i dođe mi da vrištim.
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2008 u 21:38
svaka cast tvom MM!
i mene kisa izludjuje...
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2008 u 20:22
Danas sam između dva vala kiše malo čupkala travu, a za vrijeme kiše posvetila se kućnim teglicama - malo zaljevanja, prskanja i pjevanja.
Kako mi je ipak malo bilo premokro jedino što sam pošteno vani napravila je ovo



(mislim uslikala par sličica)
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2008 u 21:09
Da shvatili smo da ovo nebi uspjela napraviti baš u jedno popodne. Predivno je, a tako su dobre slikice kao da je baš u tvom dvorištusmile78
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2008 u 21:14
Hvala ti Triša, ali ovo je stari vodenko - malo preuređen i sada u skoro najljepšem izdanju.
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2008 u 08:11
Pa gdje sma ja do sada gledala da nisam uočila tvog vodenka, medeni je i stvarno odmor za oči!
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2008 u 10:56
Prekrasan je!!!! A tek yukesmile39a sve skupasmile39sve me strah pogledati ,kad staviš slike ostatka dvorišta.Moj herc je preslab za tak nekajsmile72
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7891011 12>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.