Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Cvijeće foto... > Moj grad u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Rijeka
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Rijeka

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 58>
Korisnik
Poruka
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2008 u 11:18
Evo ja gledam i razmišljm, ma blago se tebi Triša.Čini mi se da imaš vremena za sve hobije, a ja ne stignem skoro ništa.Trči na posao, trči s posla, pa dijete,muž...
Ali budem ih uskoro postrojila i onda nastaje drugi režim,jer ja želim imati svoje vrijeme za sadnju i uživanje u cvijeću!!!Jel" tako???smile71
 
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2008 u 12:50
Naravno proljeće, i ja sam to prošla: muž, dvoje djece posao, posao u fušu, malo je bilo vremena za hobije, ali uvijek sam ukrala neki trenutak.
Ali sada sam u mirovini, puno više vremena iako ga uvijek fali, ali nema više male djece, drugi mi je muž fantastičan i eto još se osjećam jako mladom i poletnom i sve stignem. Znači ima nade za svih.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2008 u 10:54
Joj ti mene oduševljavaš stvarno.Ja moram isto tako priznati da imam fantastičnog muža ali imam i sinčića ( 4 godine) koji je jako vezan uz mene (što je i normanlno kada ide u vrtić pa mu nedostajem), tako da popodne samo čuješ mama,mama.
Ali našla sam i tome lijeka.U subotu je kod nas bilo ružno vrijeme, ali smo se moj sin i ja organizirali.
Uzeli smo stare tegle za cvijeće i bojali smo ih u žute i crvene.Ne mogu skužiti tko je bio sretniji: moj sin ili ja???
Bilo je super!!!
Na vrh
primorka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 769
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje primorka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Ožujak 2008 u 11:52
Rijeka mi je oduvijek bila draga jer odiše nekom mirnoćom, ne znam to opisati.
 
A tebi triša svaka čast na ovom prikazu Rijeke nekad i sad smile141
Na vrh
rijeka53 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1517
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rijeka53 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2008 u 18:23
Originalno poslano od člana Triša Triša napisao:

Bubica ja sam na Kozali, evo što vidim s prozora
 
 
 
 
.....idemTongue
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2008 u 22:59
Originalno poslano od člana rijeka53 rijeka53 napisao:

Originalno poslano od člana Triša Triša napisao:

Bubica ja sam na Kozali, evo što vidim s prozora 
 
 
 
.....idemTongue


Po tvom nicku bi rekli da si tamo već... smile159
Na vrh
rijeka53 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1517
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rijeka53 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2008 u 23:24
Originalno poslano od člana andrea01 andrea01 napisao:

Originalno poslano od člana rijeka53 rijeka53 napisao:

Originalno poslano od člana Triša Triša napisao:

Bubica ja sam na Kozali, evo što vidim s prozora 
 
 
 
.....idemTongue


Po tvom nicku bi rekli da si tamo već... smile159
 
 
Ma to je bilo po lat. da zna da san i ja isto tamo tj i moj je pogled isti, mislim da je Trisa nekamo iza "mojih leda"Approve
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2008 u 20:19
Pa nismo vljda sve tri na Kozali, ili tu negdje, ako jesmo mora past kavica u Do it-u ili Barbari.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
rijeka53 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1517
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rijeka53 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2008 u 23:26
Originalno poslano od člana Triša Triša napisao:

Pa nismo vljda sve tri na Kozali, ili tu negdje, ako jesmo mora past kavica u Do it-u ili Barbari.
 
........ili va mom vrticuBig%20smile
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2008 u 11:06
Tvoj vrtić je sigurno još ljepše mjesto.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2008 u 17:26
Kak su krenule ove se buju otcjepile i napravile Riječki forum, sastaju se češće nego mi u velevažnoj metropoli.
Triša - slike su fantastične, gdje si samo iskopala te stare razglednice, predivna je pomisao kako utječeš na svoju unučad, kako ih vodiš kroz prošlost i odgajaš za budućnost. Imaš pravo, grad je grad ali ljudi koji te okružuju su ono što život uljepšava a kud krenuli uvijek će DOBRI LJUDI naići na DOBRE LJUDE.
Na vrh
mima View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 320
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mima Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2008 u 19:38
I ja pijem kavu, nemojte me zaboraviti Wink
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2008 u 19:51
Mima ne može se tebe zaboraviti - ipak smo mi tandem, a osim toga tvoj bunker je uvije krcat, što nas jako veseli.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
rijeka53 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1517
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rijeka53 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2008 u 22:55
Prijedlog, ako drugu nedeju stize zemlja, mozete doci kod mene na radne akcije gledanja naravno, tako mogu pasti nove pozeljne ideje u zivo, kako kamo kade i ca posaditi.
Na vrh
rijeka53 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1517
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rijeka53 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Ožujak 2008 u 09:08
Ovo ni  fotomontirano, nego originalno sa  reckoga tovara ilitiga Tower-a as mi nimamo lipu hrvacku rec za imenovati nase gradevinske podhvate, mah
 
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Ožujak 2008 u 21:41
Super je draga moja, obožavam zalaske sunca, bez obzira gdje su slikani.
Imam ti jedan fajl samo sa zalascima, sigurno stotinjak slika.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
mima View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 320
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mima Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Ožujak 2008 u 22:05
evo vam komadić Rijeke, gledano s druge strane zaljeva

Na vrh
rijeka53 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1517
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rijeka53 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2008 u 11:44
kantrida vila Nora
 
 
 
zurkovo
 
pozzz svima iz Rijeke
 
 
 
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2008 u 12:50
Bravo draga, super si to uslika.la.  Nadam se da tvoja trava raste,
Malo zeleno je prekrasno  - svi oduševljeni.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
rijeka53 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1517
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rijeka53 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2008 u 13:18
.....zal mi ca nutra ni bilo i malo cveca, ali ali bit ce bit ce, nece vavek pul mane biti pustinja hahahahaWink
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 58>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.