Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Cvijeće foto... > Moj grad u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Rijeka
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Rijeka

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 678910 58>
Korisnik
Poruka
griva1978 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1612
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje griva1978 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Rujan 2008 u 21:52
...evo malo rijek panorama... nije noću al je sunčano i to je lijepo isto... :O))))








Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
griva1978 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1612
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje griva1978 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Rujan 2008 u 21:53
jest da nam je grad industrija ...ali tko voli rijeku na neki način zavoli i taj njen dio...a ja odoh potražiti nešto drugačije uokolo rijek..

Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Rujan 2008 u 23:45
Ja s Kozale slično vidim Rijeku, to je moj grad i volim ga, a još uvijek nedaleko grada ima malih oaza mira i tu je čar našeg grada.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2008 u 08:50
Hvala što nam otkrivate i druge poglede na Rijeku, jer mi proputujući vidimo samo luku, perone, u najboljem slučaju Korzo......
Na vrh
rijeka53 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1517
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rijeka53 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2008 u 08:59
...pa ca je Griva z Reke, pa zac ne pride na kafe i druzenje.... pa da nas u zivo uputi ca moremo jist i pit da budemo zdravi  lipi i sesniWink
 
 
.....ovako san ju ja "pustila"
 
 
 
lubenica, sunce i more......rabi cagot vise
 
 
 
 
i skoj
 
Čips - umjetnost prodavanja jednog krumpira po cijeni cijelog kilograma
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2008 u 10:31
Ja bi na more di je toplo! Noge mi se smrzle u uredu jer grijanje ne radi-još!
Al kad vidim sunce i more odmah mi je toplije! Fala rječankama! smile76
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2008 u 21:49
Na vrh
griva1978 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1612
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje griva1978 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2008 u 23:34
Originalno poslano od člana rijeka53 rijeka53 napisao:

...pa ca je Griva z Reke, pa zac ne pride na kafe i druzenje.... pa da nas u zivo uputi ca moremo jist i pit da budemo zdravi  lipi i sesniWink
 
 
 
 
i skoj
 




.... je, iz rijeke.... a znate da sam gledala dogovore za kavu na kontu...ali morat ću to pustiti za neki drugi put... u gadnoj sam gunguli sa vremenom... :o((
Na vrh
rijeka53 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1517
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rijeka53 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2008 u 09:23
o.k. kada bude ca cemo te ......ops. cete Trisa obavijestitiWink
Čips - umjetnost prodavanja jednog krumpira po cijeni cijelog kilograma
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Rujan 2008 u 16:47
 
 
 
 
 
 
Malo Trstaskih stuba Petra Kružića. Ima ih oko 650 ali kaže legenda da ih nitko ne može točno izbrojati jer kad su ih gradili vrag je nešto pomješao!TongueWink 
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Rujan 2008 u 16:49
Točno i ja sam nekoliko puta probala brojiti i nikad isto, možda kad bih išla na koljenima.
 
Baka stavi još koju slikicu s Trsata, ja sam prije nešto stavila, ali sigurno možeš još.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2008 u 11:25
Slike su prekrasne, a i grad!!!
Na vrh
rijeka53 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1517
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rijeka53 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2008 u 10:30
HeartThumbs%20UpClap
Čips - umjetnost prodavanja jednog krumpira po cijeni cijelog kilograma
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Rujan 2008 u 13:42
Malo na temu: Skitam i slikam, okolo, naokolo, od kuće do tržnice
Big%20smile
1.Čitaonica Trsat (2007 slavili 100 godina)
2. i 3. Frankopanski trg, na lijevo crkva Gospe Trsatske, desno put za Gradinu
4.Zagreb ima Gornji Grad, mi imamo Stari Grad, koji se lijepo obnavlja
5.Palazzo Modello, ime kazuje što je bila ta palača kad je građena. Danas Circolo Italiano i Gradska knjižnica
6.Kazalište
7.i 8. Turska kuća, biser arhitekture iz 19 st. obnovljena nedavno
9. Jedna od riječkih fontana. Ispred  kazališta. Rad D.Džamonje
10. malo parkića između kazališta i tržnice s dvije rascvjetale juke u pozadini 
 
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Rujan 2008 u 14:34
Ej baka super su slikice, a odabir, baš odličan.smile211
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
vera4 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: American Samoa
Status: Offline
Bodovi: 2922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vera4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2008 u 18:08
Malo osobnog štiha, na slici sa fontanom (9) si uhvatila prozore od stana moga sina.smile75
Na vrh
rijeka53 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1517
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rijeka53 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2008 u 19:20
.....a ja va parkicu sedim kad ren nedeju po  b u r e k........Approve
Čips - umjetnost prodavanja jednog krumpira po cijeni cijelog kilograma
Na vrh
vera4 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: American Samoa
Status: Offline
Bodovi: 2922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vera4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2008 u 22:06
Originalno poslano od člana rijeka53 rijeka53 napisao:

.....a ja va parkicu sedim kad ren nedeju po  b u r e k........Approve


Čuvaj da se ne podebeliš, aš ćeš bit kot ja.
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2008 u 17:07
Moram staviti i ovu sliku, koja mi je u tramakanju pobjegla u krivi folder,pa sam ju pronašla danas, ne vidi se baš dobro golub koji sjedi na šeširu Ivana Zajca!Big%20smile
 Vera sin ti je sigurno jako sretan od kad je uređen ovaj lijepi park. Rijeko,ma gušt je sjediti na klupi kad nije vruće i bez burekaLOL
 
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2008 u 20:45
Opet nove oči, opet nove vizure Rijeke, posebna hvala za Trstatske stube
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 678910 58>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,563 sekundi.